reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dzień Dobry,

A dzień mamy znowu do bani, zimno, wieje, pada:baffled::eek::baffled:, chyba nici ze spacerku,

Piotruś dziś w nocy zafundował mi małe przedstawienie, nie wiedziałam co robić, odłożyłam go po karmieniu do łóżeczka, a on śpiąc:szok: przewracał się z boku na bok, prężył się , fikał nogami, nie mogłam go utulić, musiałam go obudzić, żeby jeszcze raz zasnął,
nie wiem co to było:baffled::eek::shocked2::sick::oo::hmm:
 
Jestem mamą lutową 2007. Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanko!! Posłuży ono do mojej pracy magisterskiej.. Z góry dziękuje!!
ANKIETKA
 
u na steż w sumie zimno i szaro:-( wyszłam z Natlką przed blok ale nie chciałam oddalać sie dalej bo nadciągał wielka czarna chmura:szok: w sumie byłyśmy z 15 min bo obok mojego bloku ocieplaja nastepny i ci faceci z rusztowania zaczeli walic jakieś teksty głupie:angry::angry::angry:
buraki:angry::angry::angry:
 
U nas niby ciepło - ale wieje strasznie.
My juz sie powoli pakujemy na wakcje. NASZE PIERWSZE WAKACJE Z BORYSKIEM:tak::tak::tak:. Jedziemy juz w piatek na prawie dwa tygodnie na Mazury a potem na coroczny zjazd rodzinny do Poznania.
Ale fajnie, a w zeszłym roku na Mazurach byłam w ciąży....:happy:
 
reklama
Ale masz fajnie Kamilas:cool:, życzę Wam przede wszystkim zorganizowania podczas pakowania się i wyjazdu (musicie zabrać duuuuuuuuuuużo rzeczy):-), wakacje na pewno będą udane:-D:cool2::happy::-D

my nie planujemy na razie wakacji, chcemy jechać dopiero we wrześniu nad morze;-)
 
Do góry