reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Jak byłyśy oststnio na szczepieniu to pielęgniarka ucieszyła się, że mnie widzi:confused: Okazało się, że miała przyjechać na wizytę patronażową:szok:, ale przyjechałyśmy na szczepenie to już nie będzie jechała. Zapytała czy chodzimy na spacery, czy karmię piersią i tyle.
 
Wszystkiego najlepszego dla 4 miesięczniaków.

Dziękujemy

Jak byłyśy oststnio na szczepieniu to pielęgniarka ucieszyła się, że mnie widzi:confused: Okazało się, że miała przyjechać na wizytę patronażową:szok:, ale przyjechałyśmy na szczepenie to już nie będzie jechała. Zapytała czy chodzimy na spacery, czy karmię piersią i tyle.

To się nazywa opieka zdrowotna:eek::baffled::sick:
 
Witam!

u nas też zimno i ponuro.

kasia ale pospałaś:szok:
Zosia w nocy często się budziła poza tym mąż polowała na koamry i tym sposobem cała rodzinka zaraz będzie kimać:-D

wprowadzałyście już gluten do diety?
 
uuuuuu teraz łatwiej upolować tabun komarów niż mnie:-D

mi pediatra mówiła, że zgodnie z nowym schematem żywienia gluten należy wprowadzać na 5 lub 6 mc w zależności od sposobu karmienia. Na początek pół łyżeczki kaszki do tego mleka, które teraz dziecko je. U nas karmienie mieszane, spróbuję po powrocie z wczasów bo nie chcę mieć jakiś atrkacji na wyjeździe
 
mój mąż tez stwierdził że po tej ciąży to zdziczałam i że na drugiego bobaska to sobie poczekam bo najpierw on musi mie przywrócic do "życia małżeńskiego" a później sie mna nacieszyc na następne lata :)
 
dostałam przesyłkę z NEstle: mleko, puree i kaszka:-)

a teraz na spacerek, chłodno ale przewietrzyć się trzeba
 
reklama
Do góry