reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2025

Cześć Dziewczyny, nieśmiało dołączam do czerwcowego wątku☺️
Test zrobiłam w czwartek 24.10, był to już 32 dzień cyklu (przy zazwyczaj 28-dniowych), więc wyszły ładne krechy 😉 W sobotę robiłam betę – wynik ponad 6000. Z OM termin wychodzi mi na 29 czerwca.

W tym roku byłam już w ciąży, niestety na samym początku lipca miałam łyżeczkowanie (poronienie zatrzymane, wada genetyczna) :( Bardzo się stresuję czy tym razem wszystko będzie w porządku. Pierwszą wizytę mam na 7 listopada.
Najgorzej czuję się rano, mam delikatne mdłości, czuję się zmęczona, serce wali mi szybko, piersi każdego dnia bolą coraz bardziej.

Trzymam kciuki za Was wszystkie i mam nadzieję już pozostać na dobre w tym wątku🌈
Miłego tygodnia!
 
reklama
Cześć, ja też dopiero dołączam mimo, że termin z ostatniej miesiączki 06.06.
Dziś na 18 wizyta u ginekologa, więc zobaczymy jak to wszystko wygląda.

Trochę z obawami dołączyłam do forum, na moim koncie jedna ciąża poroniona w 6 tygodniu 3 lata temu, kolejno zmaganie się z niepłodnością i w lutym tego roku operacja endometriozy, po tym wszystkim udało się zajść w ciąże tak naprawdę w pierwszym cyklu monitorowanym i po podaniu zastrzyku Ovitrelle, który był po operacji.

Na poprzedniej wizycie, ponad 2 tygodnie temu było widać malutki zarodek i widoczne było bicie serduszka. Trzymam za was kciuki i proszę trzymacie też za mnie <3.
 
Cześć, ja też dopiero dołączam mimo, że termin z ostatniej miesiączki 06.06.
Dziś na 18 wizyta u ginekologa, więc zobaczymy jak to wszystko wygląda.

Trochę z obawami dołączyłam do forum, na moim koncie jedna ciąża poroniona w 6 tygodniu 3 lata temu, kolejno zmaganie się z niepłodnością i w lutym tego roku operacja endometriozy, po tym wszystkim udało się zajść w ciąże tak naprawdę w pierwszym cyklu monitorowanym i po podaniu zastrzyku Ovitrelle, który był po operacji.

Na poprzedniej wizycie, ponad 2 tygodnie temu było widać malutki zarodek i widoczne było bicie serduszka. Trzymam za was kciuki i proszę trzymacie też za mnie <3.
Trzymamy mocno!!! ❤️
 
Hej dziewczyny! Gratulacje i trzymam mocno kciuki♥️

Ja dzisiaj od rana w laboratorium, bo mam kolejną wizytę 04.11 :)

Zapisuję się wstępnie na Nifty na 07.11!

Dziś zaczęłam 9 tc, samopoczucie bez zmian. Lekkie mdłości i śpiączka 😅
 
U mnie dopiero mam wrażenie jakiekolwiek objawy się rozkręcają, głodna jestem jak wilk, musiałabym jeść srednio co godzinę 😅 bulgotanie w brzuchu na porządku dziennym, tkliwość piersi już od dawna, a teraz jeszcze doszlo dziwne uczucie jakby mdłości plus wrażliwość na zapachy, wczoraj jak mój otworzył lodówkę to czułam dziwny zapach siedząc w salonie na kanapie 😅 plus jego perfum też mnie wykończy 😅🫣 dziś 7+1 wedlug OM
 
Hej dziewczyny! Gratulacje i trzymam mocno kciuki♥️

Ja dzisiaj od rana w laboratorium, bo mam kolejną wizytę 04.11 :)

Zapisuję się wstępnie na Nifty na 07.11!

Dziś zaczęłam 9 tc, samopoczucie bez zmian. Lekkie mdłości i śpiączka 😅
O kurczę, Ty już 7.11 nifty, a ja dopiero wtedy pierwsza wizyta w ogóle 🙈 Zazdroooo! Nie wiem jak wytrzymać ten czas oczekiwania na kolejne "kroki".
 
Dziewczyny w którym tygodniu macie pierwsze wizyty? Ja mam 6+1 teraz w czwartek i zastanawiam się,czy nie za wcześnie..
 
reklama
Dziewczyny w którym tygodniu macie pierwsze wizyty? Ja mam 6+1 teraz w czwartek i zastanawiam się,czy nie za wcześnie..
W pierwszej ciąży to byłam już chyba w 4 tc 😂 ale nic nie było widać i miałam wrócić, ale nie pamiętam po jakim czasie.

Teraz poszłam 7+5 to już serduszko było słychać.
 
Do góry