reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

miloku - jezeli chcesz to przesle ci "Jezyk niemowlat" na maila:-)

ja tez nie wybieram sie na razie do pracy - nie byloby malej z kim zostawic, a finansowo jakos sobie poradzimy:tak:poza tym nie chcialabym sie z nia na razie rozstawac:-)

temperatura w nocy spadla na szczescie:-)a dzisiaj bylismy na wazeniu - no i Olivka wazy juz prawie 6 kilo:-D(dokladnie 5980)
 
reklama
dzien drugi sielanki trwa:-)

co prawda bylam dzisiaj na gimnastyce poporodowej dla mam z dziecmi i moja Niusia mimo zmeczenia nia usnela tylko zaprezentowala swoje mozliwosci wokalne, ale w swoim ciemnym pokoju spi za to ciagle slodko. Jakze sie ciesze ze jest choc jedno miejsce na swiecie, w ktorym moje dziecko spi!

z tej ksiazki Tracy Hogg - wyszlo ze mam mieszanke wrazliwca z poprzeczniakiem:-) no coz - i tak ja kocham:-)

buziaki i dziekuje za slowa wsparcia jak bylam na dnie:-D
 
roksi gratuluję zakupów dla Natalii :-)
My jakiś czas temu kupiliśmy mebelki, a teraz wybieram dywanik i chyba już mam jeden na oku :tak: A potem trzeba będzie wyeksmitować córeczkę z nasze sypialnii do jej królestwa ;-)

Dziś zrobiłam test Tracy Hogg. Wyszedł mi Średniaczek :-)
 
Witam panie
troszku mnie tu nie bylo ale jakos ciezko mi bylo trafic......
tigger mam prosbe przeslij i mi ten jezyk niemowlat podaje meila ; OLGA.SROKA@interia.pl
A wogole to co u was slychac??
Ja jak narazie mam spokoj moj synek juz troszke lepiej wyglada.... jeszcze troszeczke i doprowadze go do urzytecznosci.... tzn. bede go mogla pokazac swiatu bo ostatnio wygladal jak zolw w starej skorupce......
Pozdrowionka
 
Witam ponownie
Moja córcia dziś wciąż chciała być przy cycu więc nie dałam rady posiedzieć przy kompie.
Dziękuję za przywitanie :-) miło mi.

Moja Adzia ma teraz przeszło 6,50 kg a długa na 62 cm na pewno.Za dwa tygodnie idziemy na szczepienie to będę znała szczegółowe wymiary.
Nie zamierzam teraz wracać do pracy.Posiedzę na wychowawczym.Jeszcze zdążę się narobić w życiu :-p a szkoda mi zostawić dzieci.He..nawet nie miałabym z kim,chyba że wciąż robiłabym nocki ale w mojej branży jest to niemożliwe :-D
U nasz pneumokoki kosztują coś koło 200 zł,dobrze że przynajmniej ten HIB jest już refundowany bo i tak miałam szczepić córcię więc zaoszczędziłam już 100 zł :tak:
Pewnie już śpicie więc i ja zmykam.
 
reklama
Cześć :-)

HIB jest już refundowany bo i tak miałam szczepić córcię więc zaoszczędziłam już 100 zł

HIB jest refundowany??

Jestem niewyspana :dry:
Córa wczoraj marudziła przy zasypianiu, potem karmienie nocne, a od 5 jest wesolutka i wyspana. Udało mi się ją trochę wyciszyć smokiem ale o 7 postanowiła postawić mnie na dobre na nogi...
Pojadła, wsadziłam ją do łóżeczka żeby pogadała sobie z maskotkami z karuzelki i liczę, że się wyciszy jeszcze i na trochę zaśnie.

Nic mi się nie chce...bleeeeee :oo2:
 
Do góry