reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

dzień dobry:-) pisze z podłogi:-D tzn. komp stoi na podłodze, czekam na biurko:tak: wczoraj kupiłam Natalce śpiworek do spania i naprawdę jest super:tak: wkońcu mała nie będzie się wykopywała;-)
 
reklama
Witam mamusie w tym deszczowym dniu!

Z ebooków mam na kompie:

1. język niemowląt
2. zdrowie dziecka
3. wychowanie bez porażek
4. poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka
5. uśnij wreszcie
6. podstawy rozpoznawania płodności
7. od poczęcia do narodzin
8.pierwszy rok źycia

Idziemy na śniadanko.

Czy Waszym dzieciom zarosła się główka z tyłu?
 
Dziewczyny dostałyście może przesyłkę reklamową z Bebilonu (Nutricii)?
Mi właśnie przyniósł listonosz, w środku jest próbka Bebilonu 2, śliniaczek i książka :Dziecko.Mama. Tata" :-)
 
u nas nie pada ;-)

blueberry może ma jakąś fazę wzrostu i potrzebuje więcej jedzonka?

Ale zjadł za pierwszym razem o 24:00 tylko 80 ml, potem o 3:40 50 ml, a miał w butelce jak zwykle 130. W międzyczasie cycek o 2:00 i o 6:00. Dopiero o 7:00 zjadł prawie całą porcję z butli. Poza tym obudził się jeszcze koło 23:00, ale go pogłaskałam, poklepałam i usnął. No i awantura była wczoraj przy usypianiu :-(. Mam nadzieję że to minie i znowu będzie spał w nocy ładnie...

A teraz śpi sobie po jedzonku i pewnie się obudzi dopiero na następne jedzenie o 13:00.
 
miloku, malaga, Iza S. - ksiazeczki juz wam wyslalam:-)

my tak jakos dzisiaj leniwie od rana, w pizamce jeszcze siedze:-)
corcia po karmieniu pousmiechala sie do swojej krowki i wlasnie przysypia:-)
 
reklama
Dziewczyny dostałyście może przesyłkę reklamową z Bebilonu (Nutricii)?
Mi właśnie przyniósł listonosz, w środku jest próbka Bebilonu 2, śliniaczek i książka :Dziecko.Mama. Tata" :-)
Dostałam jakiś czas temu :tak:

Moje dziecko jest dziś okropnie marudne, ani na chwilę nie mogę go zostawić, bo ryczy :rolleyes: Właśnie wydoił cyca i 120 ml Bebiko, więc jest pojedzony..
Idę do niego.. Nie ponoszę go długo bo po kilku minutach już mnie krzyże bolą :sick: Może go na macie zabawię jakoś..
 
Do góry