reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Ja od dłuższego czasu mam +2 i nic się nie zmienia;-) waga mnie nie martwi ale fakt, że w pasie jest prawie 10 cm więcej jak przed ciążą:wściekła/y: próbowałam ćwiczyć ale nie mam sił:no: Gdybym mogła sie normalnie odżywiac to napewno więcej energii bym miała, ale cóż.....:sick:
Melanie - czekam na instrukcje:tak:
 
reklama
jakie instrukcje:dry: czemu ja nic o tym nie wiem:baffled: może mel da nam instrukcje jak pozbyć się dodatkowych kilogramów:-)

właśnie na to liczę:-) ;-)
szkoda, że nie możemy sie wszystkie spotkać odziane w getry na wielkiej sali z lustrami i Mel jako istruktorką fitness - fajowo by było:-D ;-)
 
waga mnie nie martwi ale fakt, że w pasie jest prawie 10 cm więcej jak przed ciążą:wściekła/y:
No właśnie mnie też waga nie martwi, ważę 53 kg :happy: Tylko te centymetry :rolleyes: Ja mam w talii jakieś 5-6 cm więcej niż przed ciążą :baffled:

szkoda, że nie możemy sie wszystkie spotkać odziane w getry na wielkiej sali z lustrami i Mel jako istruktorką fitness - fajowo by było:-D ;-)
Fajowo :-D
 
dzień dobry:happy: mąż i córka śpia a mnie dopadła jakś bezsenność:eek:
dziewczyny pamiętacie te czasy z pierwszych tygondni ciąży ja to sapłam w ciągu dnia po 5godzin:-) i oczywiście całą noc:-) chciałabym tak kiedyś iść spać o 22 i wstać o 10:happy2:
 
dzień dobry:happy: mąż i córka śpia a mnie dopadła jakś bezsenność:eek:
dziewczyny pamiętacie te czasy z pierwszych tygondni ciąży ja to sapłam w ciągu dnia po 5godzin:-) i oczywiście całą noc:-) chciałabym tak kiedyś iść spać o 22 i wstać o 10:happy2:

Ja też z chęcią bym sobie tak długo pospała, bez przerywników w nocy:dry:
 
cześć :-)

Dziś się męczymy od 3 :sick: Kilka razy udało mi się zdrzemnąć jak mały przysypiał..

Hehe..ja też miałam dzisiaj o tej godzinie pobudkę :oo2:
Jedna kupa poszła, ale czekamy na drugą :rolleyes:

Moja mała też ma w nosie podnoszenie główki.
Rozmawiałam o tym z pediatrą. Jednak w ogóle nie uznał, że to problem na tym etapie, więc jestem jeszcze spokojna.;-)


Aaaa...przypomniało mi się jeszcze, że niedawno rozmawiałyśmy o pępkach.
miloku pytała o te wystające pępuszki.
No więc pytałam o to pediatry - powiedział, że to co ma moja mała to żaden powód do jakiś obaw. Spokojnie z czasem to się kiedyś wchłonie. Wystarczy kłaść na brzuszku. Są też specjalne plasterki, ale mówi że są troszkę niewygodne i lepiej po prostu dziecko na brzuszku jak najczęściej trzymać :happy:
 
reklama
witam
my po dlugiej i meczacej wucieczce do Konsulatu Polskiego w Londynie
bylismy zalatwiac paszport synkowi
nio i udalo sie
czekamy tylko jeszcze na przesylke polecona i WITAJ POLSKO!!!
juz nie moge sie doczekac
wiec 13 czerwca bedziemy juz w domkci u mamy:tak: :tak: :-) :-) :-) :-) i bede po calej rodzince chwalic sie synkiem:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:


juz sie balam ze synek nie da nam odpoczac bo dzieki Bogu prawie cala droge spal , ale chyba mimi ze spal to tez sie nameczy , tyle godzin w siedzonku , i spal do 4 zjadlo i spal do 7
oj dawno mi tak nie spal czuje sie wypoczeta :tak: :-)

my to tak o 4 sie budzimy i zaczynaja sie wzdecia potem Tristan idzie spac kolo 9 , po wdeciach i zabawie i przebieraniu i karmieniu a mam szybko pranie wstawia sniadanko sprzatanko i znowu do synka bo juz koniec spania :-D


Dzieki Agutku
u nas tez ten pepek nie wyglada tak zle jak Triastan nie placze
bio jak zaczyna plakac i sie prezyc to wylazi :confused: :confused:
ja mu go troche wciskam przy zmienianiu pieluszki :dry:

musze spowiedziec ze jestem bardzo zadowolona z Tristana
nio nie spodziewalam sie ze bedzie z niego taki grzeczny chlopak
balam sie raczej ze jak mama moja pojedzie to ja juz na nic nie bede miala czasu
ale oduczylam synka ciaglego wiszenia na rekach i Krolewiczdaje mamai czas na bb i kapiel z bombelkami i serial w tv :tak: nio i to moze na tyle:-D :-D

musze dzisiaj koniecznie kupic karuzelke bo niby ma jaks od tesciowej ale to nie to czego ja wymagam od takiej zabawki
halaslwa brzydka i starszy mi dzieccko:baffled:
idziemy kupic ladna kolorowa:tak:
a co do kilogramow to mi zostalo jeszcze 4,5 a dzisiaj pewnie juz wiecej
bo wczoraj caly dzien na fast foodach bylismy wiec napewno na wadze sie odbilo
ja i tak jestem zadowolona bo juz mi 24,5 spadlo i wszystkie spodnie juz leza na mnie tak jak lezaly wczesniej:tak:
wiec maly sukcesik
ale ja to musze jeszcze zgubi z 15 bo przed ciaza sie roztylam :wściekła/y: :no: :-(
 
Do góry