reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
:happy:Witam wszystkie marcowe mamy,ja tez mama marcowa.Nasza iskierka urodzila sie 20.03.07.Pozdrawiam Mariola

WITAM MARIOLU w mamach marcowych, fajnie, że do nas dołączyłaś. Też napisz coś o sobie i swoim Dzidziusiu. Pozdrawiam


blueberry77- ja tez was witam gorąco w naszych progach.


Ciekawe ile nam będzie dzisiaj dane spać i już zazdroszcze ewie ze się tak wysypia.
 
witam marcuweczki nowe i 'stare':-D :-D

ja dzisiaj sobie wypoczelam bo tatus sie z synkiem bawil caly prawie dzionek
ja postanowilam taty rano nie budzic i dac mu sie wyspac a w zamian on mi dal cza sdla siebie w ciagu dnia
a teraz oboje mamy czas dla siebie bo synus spi
i oby do rana
dobranoc
 
Nasza iskierka urodzila sie z RKiW.Dzis jest bardzo wymeczona wiec zasnela szybko.Ale jest bardzo spokojna,zasypia sama i raz w nocy budzi sie na jedzonko.Pozdrawiam.
 
Witam nowe mamunie, a ze "starymi":-) właśnie się żegnam i idę się wyspać:-) :-) :-) Nasz skarbek śpi już godzinkę, więc w końcu muszę do niego dołączyć. Do jutra.
 
Dzięki za miłe powitanie :-). Maluszek sobie przed chwilą zasnął, więc mam trochę czasu. Coś o nas - mieszkamy w Krakowie z tatą (mężem) i babcią (teściową).

No to pięknie, wreszcie ktoś z Krakowa. :tak: :tak: :tak:
Napisz w którym szpitalu rodziłaś, Borys urodził się w szpitalu MSWiA na ul. Galla.
To pamiętna niedziela 11 marca chyba podobnie u nas wyglądała :happy:
 
Dzień Dobry :-) Nam nie było dane dłużej pospać, ale za to 6 godzin bez karmienia, więc jesteśmy w sumie wyspane :-) :-) :-)
 
dzien dobry
my zaczynamydzien z bolem glowy mamyi bolem brzuszka synka
kurcze jak w zegarku co dziennie o 4-30 zaczyna sie cyrk z brzuszkiem
mam nadzieje ze to nie wracaja kolki
 
reklama
dzień dobry!

no proszę jak nam wątek pięknie odżył, pojawiły się nowe marcowe mamy :-) witajcie!

My nockę miałyśmy z dwoma karmieniami, a od 6 córcia nie śpi i co chwilę musiałam wstawać podawać smoka...w końcu o 7 wzięłam ją do siebie na karmienie, ale coś nie ma już zamiaru spać...

miloku współczuję bólu brzuszka u Tristanka. Mam nadzieję, że mu szybciutko przejdzie.

miłego dnia!
 
Do góry