reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Martuś czy w UK podwiązanie jajowodów czy nasieniowodów jest metodą antykoncepcyjną? U nas takich rzeczy się nie robi. Chyba ,ze coś się zmieniło a ja nie jestem w temacie.

Sis przyjechała to się nagadasz jak Maćka nie będzie.


Ja się żegnam. Dobrej nocki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja to raczej sie położę jak już dzieci opanuję. bo zmęczona jestem. A Maja dzisiaj przechodzi poprostu samą siebie!!! i już mam dość.

a co do zabiegu, to nie wiem, czy jest refundowany.
 
Refundowany to raz u nas jest zabroniony tylko w przypadku gdy jest realne zagrożenie zycia matki to moga sie zdecydowac na podwiązanie
Monia w Twoim przypadku chociaż nie wiem dokładnie co Ci jest to faktycznie tylko spiralka wchodzi w grę bo większość tych nowoczesnych metod polega na hormonach
 
Hej!!! Jak mi się nic nie chce,tragedia.

Madziu,ja nie mogę przyjmować hormonów ze względu na ujawnioną w ciąży cholestazę.
Co do podwiązania jajowodów czy nasieniowodów to też myślałam,ze u nas jest zabronione ale jakoś nie byłam pewna. Jakoś ten temat mnie nie interesował.
 
wiecie co jestem w szoku!! jakto zabroniony???!!!! Nie chcę nikogo urazić ale dla mnie to jak w Polsce wyglądają kwestie dotyczące antykoncepcji, planowania rodziny, ciąży itp, to jest średniowiecze!!! Niestety takie mam zdanie.
no nie ważne.

Monia mi też się nic nie chce.
humor mam bardziej niż średni :dry:, do tego Mikołaj na antybiotyku, moja przesyłka zaginęla na poczcie... ech.... normlanie święta ....
 
Ostatnio was zaniedbałam ale po świętach to sie zmieni, a tymczasem dla wszystkich Majóweczek:-)

Dzisiaj z nieba gwiazdka spada,
już przy stole każdy siada.

Śnieg za oknem mocno prószy, s
toi bałwan, marzną uszy.

Sanki dzwonią dzwoneczkami,
a na stole barszcz z uszkami.

Karp ma minę niewesołą,
dzisiaj wszyscy go pokroją.

Dźwięk kolędy pięknie płynie,
wzruszenie w całej rodzinie,

Życzenia sobie składają,
prezentami wymieniają,
Bo Aniołek nie ma urlopu
w najważniejszą noc w tym roku.

W dzień Bożego Narodzenia
ślę Wam te życzenia:

Szczęścia, zdrowia i radości,
pieniędzy i pomyślności,
Żebyście zawsze uśmiech miały,
smutki z życia wyrzucały.

Z innych miejsc w niebo patrzymy,
lecz to samo też widzimy.

Ile gwiazdek jest na niebie,
taka moc życzeń dla Ciebie, Ciebie i Ciebie:biggrin2:!!!
 
Ja tylko na chwilę życzonka :

W dzień Bożego Narodzenia
z serca swoje ślę życzenia.
Dużo zdrówka, ciepła i miłości
niech w Waszym domu zawsze gości,
A na święta te urocze,
choinki życzę wielkiej i pachnącej,
Mikołaja wspaniałego i karpia tłustego.
opłatka z bliskimi dzielonego
i Jezuska malutkiego
w sercach zawsze goszczącego.​

p.s. korzystam, że mała śpi i czekam na ser do sernika ;-):-p
 
Witajcie kochane.
Chciałabym złożyć Wam serdeczne życzenia na nadchodzące święta, by były one spokojne, radosne, rodzinne, by napełniały Was wszelkimi łaskami na cały okres świąt, przyszły rok, byście lepiej radziły sobie ze wszelkimi trudnościami stającymi na Waszej drodze każdego dnia!!!I spełnienia wszelkich,najskrytszych marzeń ... w końcu to wigilia, a wtedy dzieją się cuda :-) musimy na to liczyć, i tego Wam z całego serca życzę!!;-)
 
Monika - założenie spirali nic nie boli. Nie trwa to zbyt długo i jest o.k. A jak na razie powiem, że skuteczność jest super!!!

I JA WAM KOCHANE MAJÓWECZKI ŻYCZĘ ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT!!!
 
reklama
Do góry