reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dziewczyny sory że tak ni z gruszki ni z pietruszki....ale zapomniałam wam przekazać że macie pozdrowienia od Joli.

Kaśia-kochana wracaj bo smutno będzie bez Ciebie!!!
 
reklama
Barmanko, na jakim PW? Ja z Tobą na PW nie rozmawiałam. W dwóch prywatnych wiadomościach prosiłam Cie o usunięcie mnie z zamkniętego i usunięciu moich postów z tego wątku.
 
Mamstud ma rację – przyda się wyjaśnienie.

Tydzień temu Moniqsan uznała że nie podoba jej się mój post do Mamy Niki, w którym wytłumaczyłam dlaczego osoby o które pyta nie piszą na otwartym wątku.
Razem z Confi naskoczyły na mnie w bardzo niegrzecznych słowach w niegrzeczny sposób.
Nie spotkały ich z tego powodu żadne konsekwencje.
Tymczasem ja wylądowałam w szpialu z silnymi porodowymi skórczami. Wszystko jest w porządku ze mną i przede wszystkim z dzieckiem , tylko dzięki szczęściu że nie odeszły mi wody. Ale co przeżyłam to moje.

Tymczasem osoby które mogę powiedzieć przyczyniły się do tego – Confi, Moniq, Aga, osoby ktore z zawiścią, zaciętością naskoczyły na mnie, w czasie kiedy ja leżałam w szpitalu uznały za słuszne zrobić sondę aby wyrzucić mnie z wątku zamkniętego za przekazanie informacji Mamie Niki. Kiedy zaś wróciłam do domu, jedyne co były w stanie mi powiedzieć to to obrażać mojego męża – który powiedział prawdę. I posądzać mnie – bez cienia najmniejszego dowodu – o to że kłamię w kwestii szpitala.

Aga – daruj sobie więc komentarze o mojej postawie. Jesteś ostatnią osobą która powinna mi zwracać uwagę.

Tak słowo PRZEPRASZAM powinno paść już dawno w kierunku mojej osoby.


Moderatorki, złamałam regulamin, Ujawniłam informacje z wątku zamkniętego. Proszę o odebranie mi dostępu. Zresztą i tak kasuję konto.
Proszę o nie zmienianie ani nie usuwanie tego posta.


Moniq – Confi – mam nadzieję że możecie sobie patrzeć w oczy jak stajecie rano przed lustrem. Ja bym nie mogła gdybam tak kogoś potraktowała.
 
Uważam, że wszystko co mogło być napisane w tym temacie już padło. Każda zainteresowana (żywo!) tym osoba wyraziła swoją opinię, inna zakomunikowała, że nie ma zamiaru przepraszać.

Przypominam po raz kolejny, że istnieje funkcja ignorowania postów konkretnych osób i jeśli to jedyne wyjście z sytuacji to polecam jej użyć.

Jeśli jeszcze ktoś poruszy temat Marty, "bigosu", informacji z PW czy czegoś tam jeszcze w temacie, który ciągle tu pobrzmiewa będę zmuszona użyć świeżo nabytych narzędzi moderatorskich.

Proszę o spokój!


Dziękuję za życzenia zdrowia dla Andrzejka.

mama Niki dziękujemy za pozdrowienia od Joli
 
Uważam, że wszystko co mogło być napisane w tym temacie już padło. Każda zainteresowana (żywo!) tym osoba wyraziła swoją opinię, inna zakomunikowała, że nie ma zamiaru przepraszać.

Przypominam po raz kolejny, że istnieje funkcja ignorowania postów konkretnych osób i jeśli to jedyne wyjście z sytuacji to polecam jej użyć.

Jeśli jeszcze ktoś poruszy temat Marty, "bigosu", informacji z PW czy czegoś tam jeszcze w temacie, który ciągle tu pobrzmiewa będę zmuszona użyć świeżo nabytych narzędzi moderatorskich.

Proszę o spokój!


Dziękuję za życzenia zdrowia dla Andrzejka.

mama Niki dziękujemy za pozdrowienia od Joli

Jesteś boska!!!!!!!!!
 
teraz i ja czuje się winna,Marta mi wyjaśniła jako jedyna i taka akcja się zrobiła! nie wiem co napisać....mam nauczke i dotarło do mnie ze nie powinnam pytać o niektóre dziewczyny.
 
teraz i ja czuje się winna,Marta mi wyjaśniła jako jedyna i taka akcja się zrobiła! nie wiem co napisać....mam nauczke i dotarło do mnie ze nie powinnam pytać o niektóre dziewczyny.

Mamo Niki, nie potrzebnie czujesz się winna bo nic nie zrobiłaś. Nie bierz na siebie wszystkiego bo to bez sensu. Chciałaś dobrze,szukałaś kontaktu a wyszło jak wyszło ale nie z Twojej przyczyny.

Dobranoc. Wrócę w połowie przyszłego tygodnia , jadę do mamusi.
 
Ostatnia edycja:
mama Niki idź poprzytulać Nikolkę, a jutro na wszystko spojrzysz inaczej, zobaczysz!

monika miłego pobytu u mamusi, niech Cię tylko nie zasypie!


A ja wczytuję się w instrukcję obsługi nebulizatora....
 
Moni-no to wypocznij u mamy,ja zawsze u mamy czuje się jak na urlopie:tak:bo mama biega za Niki a ja wypoczywam:-D

Mamstud-no teraz to muszę ema utulić,bidulek zajechany po pracy-ta wymiana opon to już po nocach mu się śni;-)

Kochane Jola prosiła ażeby przekazać wam ,że do świąt nie będzie miała netu,była też w szpitalu miała migotanie przedsionków, generalnie problemy z serduszkiem.Teraz musi więcej odpoczywać i uważać na siebie.Przeprowadzka jeszcze przed nimi więc ciężko.Mam nadzieje że wszystko będzie ok i Jola da rade z tym wszystkim!!!trzymam kciuki ażeby zdrówko było wporzadku a i przeprowadzka przebiegła pomyślnie!!!

Dobrej nocy majóweczki:-)
 
reklama
m&ms szkoda ze usówasz konto:-( moze jeszcze zmienisz zdanie?
MamaNiki kurcze biedny ten Twój... ale z drugiej strony kaska lecie:-) jak znalazł na świeta:-) ja cały rok przejeździłam na zimówka bo zapomniałam zmienic, cały czas odkładałam aż w końcu zima mnie zastała:-p
 
Do góry