reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

moi rodzice od 2 godzin wracaja z pracy, pociąg którym ma wracać M ma już opóźnienie niemal godzinę a jeszcze go nie ma... jest wesoło...i można śpiewać.. Zakopane!
w krk teraz w niedziele druga tura wyborów na prezydenta krk, ponoć kandydaci się prześcigają ktory więcej i szybciej pługów i piaskarek wyśle, ale ja nie widziałam ani jednej...
 
reklama
Marzenko-my jakiś czas temu pokukaliśmy na sanki w Realu i były jakies badziewne no i duże to raczej na starsze dzieći,także coby nie biegać po innych sklepach zamówilismy wczoraj na allegro takiehttp://allegro.pl/item1330615437.html
zaraz sobie zobaczę te Twoje nowe sanki... a Nataszy właśnie moi rodzice kupili sanki. dziś moja mama dzwoniła i mówiła, że mam nie kupować, bo ona kupiła. no i będzie to też prezent na mikołaja. na szczęście przywiozą je w sobote - to może je w weekend wypróbujemy!jutro i w piątek i tak idę do pracy.
a co do autobusu - to o dziwo nie było opóźnienia. w zasadzie autobus, którym ja jeżdże ma stosunkowo krótką trasę, bo jedzie z mojego osiedla do centrum katowic, więc trasa to około 20 minut. i zapewne stąd brak opóźnień. i pewnie jutro znowu pójdę na autobus, bo jak widzę to co dzieje się dziś za oknem to słabnę...

moi rodzice od 2 godzin wracaja z pracy, pociąg którym ma wracać M ma już opóźnienie niemal godzinę a jeszcze go nie ma... jest wesoło...i można śpiewać.. Zakopane!
no to rewelacja! rany ja już mam dość tej zimy!!!

a powiedzcie mi - o ile tu ktoś zajrzy - czy nie trafia Was szlag przy ubieraniu dzieci w te opasłe kombinezony? bo ja myślałam dziś, że ducha wyzionę!
 
a powiedzcie mi - o ile tu ktoś zajrzy - czy nie trafia Was szlag przy ubieraniu dzieci w te opasłe kombinezony? bo ja myślałam dziś, że ducha wyzionę!

Marzenko gdy ostatnio ubierałam Gabę to i ja i ona byłyśmy mokre i zdenerwowane.... Ja też mam dość zimy, a to dopiero kilka dni...
Ja chcę lato i plus 30 stopni :-)
 
Witajcie dziewczyny:-)
Nie narzekajcie na zime,bo pamiętajcie,że zawsze może być gorzej;-);-)
Mi dzisiaj Krzysio pól nocy kaszlał mam tylko nadzieje,że nie zakończy się to oskrzelami jak ostatnio.U niego dziwnie po niegroznej infekcji przeważnie schodzi na dół do oskrzeli:-(
 
Co ja widzę, biało, biało, ciągle biało... u nas tuż koło wjazdu do domu zakopał się facet traktorem z pługiem, bo zapomniał, że w zaspie powinien być słupek graniczny! tak zaczął mielić kołami, że bez innego traktora się go nie wyciągnie... a nawet to dobrze, bo facet tak odśnieżał, że zaspy po obu stronach drogi uniemożliwiały ruch w dwie strony, zrobił tylko wąski tunel i ludzie musieli ciągle po nim poprawiać, więc mieli podwójną pracę...

a i zapomiałam napisać, że Iza nauczyła się czegoś nowego!
daj tą bajke/picie/mleko/jajka (jajecznica)/parówki a jak ktoś nie daje, to mówi prosze daj! i już nie pije mleka z butelki, bo "nie mleko! duża!"

Mamstud, Marzenko gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Majóweczki!

Florencja staram się nie narzekać na zimę ale jak mnie dziś ściana śniegu przygniotła po próbie wyjścia na balkon to się trochę zdenerwowałam :-) Biedny Krzysiu, mam nadzieję, że tym razem nie będzie to poważna choroba!

tsarina masz rację, niech odśnieżacz ma za swoje! :-) Fajnie Iza gada! Gaba wczoraj powiedziała: mój tatuś! :-) Eh, uwielbiam ten etap w rozwoju. Dziękuję za gratulacje. Postaram się dać z siebie wszystko...

m&m's widziałam, że byłaś na forum. Jak się czujesz? Dlaczego byłaś w szpitalu? Coś z dzidziusiem? Mam nadzieję, że już wszystko ok.

Dziś mam umówioną wizytę u alergologa z moimi parchatkami, lekarka przyjmuje na drugim końcu miasta. Zastanawiam się o której wyjechać żeby na 17 zdążyć... :-)

Lubię zimę ale to, co się dzieje to lekka przesada...
 
witam:-)
Tsarina-pięknie Iza mówi ,fajnie że podłapała nowe słówka!a to picie mleka no popatrz z butelki nie ,no tak w kóncu duża dziewczynka;-)a moja agentka bez mleczka nie zaśnie,domaga się bez wypicia mleka nie zaśnie.Jednak dobrze że mi pije mleko bo zbyt mało pije herbatki czy soczku,najlepiej to wcale by nie piła nic.Niki też powie prosze daj ,ale to już musi jej na czymś bardzo zależeć:-).Ja wczoraj po 23 zerkałam w ono i też facet traktorem śmigał tam i spowrotem i odśnieżał,jedynie ubolewam że nie każdy sąsiad odśnieza chodnik dziś z Niki śmigałysmy po ulicy bo tam najlepiej odśnieżone.


ubaw miałąm po pachy bo Niki wskoczyła do sporej kupki śniegu i usmiech od ucha do ucha zadowolona była jak niewiem co:-)no ja mniej no ale co zrobić wkońcu dziecko się pierwszy raz na śniegu bawiło.A jaki protest i bunt jak mama kazała iść do domku.Teraz śpi agentka :tak:Wrzucam fotke mojej małej miśi.

Mamstud-orany nie zazdroszczę musisz się przebijać przez zaśnieżóne miasto,i jeszcze trzeba sporo szybciej wyskoczyć.Ja nie znosze ubierania małej bo sporo to trwa bo moment mojej nieuwagi a Niki wieje.Jednak nie kapie z nas bo ubieramy się przy otwartym oknie.

Florencja -mam nadzieje że u Krzysia nie będzie jakiegoś paskudnego choróbska!!!dużo zdrówka dla was!!!!

Umi-kochana a Ty gdzie sie podziewasz?co uwas?????

Jolu-mam nadzieje że wszystko idzie po waszej myśli i przeprowadzka przebiega sprawnie!!!!:tak:

Aga km-no kochana mam nadzieje że dziś zajrzysz:tak:jak tam bardzo zmarzłaś w pracy mam nadzieje,że nie!!!!
Mamamatysia-jak tam po weekendzie w stolicy,mam nadzieje że droga powrotna przebiegała bez utrudnień.Znajomi mojego ema ,dosłownie genusze wracali z Wa-wy cały dzień bo opn zimowych nie mieli:szok:

Miłego dzionka kochane:tak:
 

Załączniki

  • Misia.jpg
    Misia.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 87
Witajcie :-):-):-)

widzę, że już zmiany zostały wprowadzone:-), więc... tak tylko oficjalnie poinformuję Was w imieniu poprzednich moderatorek wątku otwartego, że.. od wczoraj będą panować Nam tu miłościwie - Marzena80 i mamstud:-):-):-).
Proszę Was abyście nie przysparzały im za wiele pracy i pomagały w czym się da. Mam nadzieję, że nowe moderatorki wniosą nowe zycie i wiele świeżych pomysłów w to forum:tak:.

Tsarina - gratulacje za pożegnanie mleczka... U nas jak z cycem były problemy, tak teraz pożegnianie butli też bedzie graniczyło z cudem...:sorry2::dry: Gratuluję również nowych słówek:-).

mamo Niki - no właśnie od poniedziałku zamarzałam w terenie... Mój szef nie ma litości dla pogody (sam też marznie) - terminy Nas gonią... dzisiaj jedynie byłam cały dzień w biurze, bo za dużo się papierologii nazbierało, no ale...
Mam już buciki "full special" z tolerancją na mróz -30st. Także nie jest źle... Ale w poniedziałek nieźle po tyłku dostałam.
A zresztą - pokażę Wam dowód fotkowy jak super wybrałam się na budowę, hehe (ok. godz. 13:00 miałam zamarznięty kaptur!);-):-D

DSC06967.jpg

Słodki misiaczek z Nikolki. Patrze na jej kombinezon...i zaraz lece na allegro poszukać czegoś na 98... bo mam na 92, ale... to już przeszłość...


Marta - fajnie, że M zwrócił Ci hasło do BB. Może znajdziesz chwilkę na wyjaśnienie pewnych spraw.
 
Ostatnia edycja:
Aga, zwrócę uwagę że właśnie przeniosłaś informacje z pw na forum ogólne. Regulamin coś chyba mówi w tym temacie.
Po drugie nie ja jestem osobą która ma się z czego tłumaczyć, więc nie rozumiem z kąd twoje pytanie.


Mamstud, tak w szpitalu byłam w związku z ciążą ale nie mam ochoty poruszać tej kwestii tutaj. :no:


Mamo Niki, fajnie Nikol wygląda. no i jaka pogoda piękna. :tak:
 
reklama
Witam.
Przepraszam,ze wpadam z tak mało przyjemną sprawą .
Wiesz co Aga dopiero jakiś czas temu zarzuciłaś mi ,że jestem wredna i złośliwa.
Jak to jest ,ze jedną ze swoich koleżanek w ciąży wspierasz w problemach a drugą w tym samym stanie próbujesz wprowadzić w depresje? Nie odpisuj bo jest to pytanie retoryczne.
Czy Wy za bardzo nie bierzecie do siebie tego wirtualnego świata?
Po drugie sprawy zamkniętego rozpatrujcie sobie na zamkniętym lub na PW. Nie każdy ma ochotę to czytać.
 
Do góry