reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

mamamatysia kasiu witajcie :-)

Sylwia do lekarza idziemy dopiero 1 lipca (czekamy od lutego...), pozostawię to bez komentarza... Mają mu zrobić EEG i rezonans.
Calineczka, hmm... rozmiar 74 :-) 8600 żywej wagi :-)
Pamietałam,ze miałaś iść ale nie wiedziałam kiedy:zawstydzona/y:.Na temat służby zdrowia się nie wypowiem bo ...wiadomo_Ostatnio stwierdziłam,że jak nie zapłacisz to cie maja za przeproszeniem gdzieś. Osobiscie przekonałam się jak lekarz traktuje pacjenta w szpitalu a jak kilka dni później na prywatnej wizycie w gabinecie.
Z Gabrysi faktycznie kruszynka:happy2: może sobie rękę podać z Filipem Kasi:-D
 
reklama
No mogą mogą:tak:ostatnio jak patrzyłam na ciuchy to nadal w 74-80 śmiga:-)za to noga mu za cholerę nie rośnie ciągle w 19 śmiga:sorry2:.
Dobranoc kobietki,kolorowych snów ;-).
 
Ostatnia edycja:
Hej! Dziewczyny, moje córki coś mi poprzyciskały i cały tekst forum mam tak małej wielkości, że nie mogę przeczytać o czym piszecie!!!!!!! Więc jak macie pomysł co ja mam zrobić aby literki nie miały 1mm to napiszcie mi na maila bo na bb nie odczytam.
 
Witam majóweczki:-)
Jolu-no nareszcie jesteś:tak:my też się stęskniłyśmy:-)miło znów czytać co tam u was:tak:No to dziewczynki zaczynają rozrabiać,to normalne ja jak byłam mała to też się z bratem biłam:-)droczyłam itd...to chyba normalka u rodzeństwa!!!Kurcze a teraz też chętnie bym się podroczyła ,pożartowała i pogadała z bratem -tylko tak mi przyszło że rozmawiam z nim będąć na cmentarzu:-:)-:)-(brakuje go bardzo!!!Także prawdziwe szczęście mieć rodzeństwo:tak:źle jak go nie ma!!!współczuje jedynakom! Coraz częściej myśle nad sprawieniem Nicol rodzeństwa-fakt że ciężo mieć jedno i zaraz drugie,ale da się rade:-)Kurcze coś mnie wzięło strasznie na drugie maleństwo:tak:Chciałam jak najszybciej wracać do pracy-jednak stwierdziłam ,że na pół etatu nie wiele zdziałam.jak wracać do pracy to na pełen etat!musze troszke m wziąść w obroty porozmawiać z nim i myśle że jak Niki zacznie sama sprawnie chodzić to chciałabym zacząć starania:-)Fakt że często dusze się w domu ,ale jak dzieci się troszke odchowa to można wracać z pełną parą do pracy:tak:Mam nadzieje że m,też będzie chciał drugie maleństwo:tak:musze jutro z nim szczerze porozmawiać:-)Ostatnio dużo miałam kontaktu z takimi maleństwami i teraz są efekty:tak::-D-
Znajoma przyjechała się obciąć razem z synkiem (miesięcznym).Wczoraj byłam robić pasemka koleżance -jakieś pół miesiąca temu urodziła córeczke.Oraz wczorajsza wizyta u lekarki -pół poczekalni małych smyków:-)

Wczoraj byliśmy z m u lekarki z Niki -miała być szczepiona na MR ,ale przenieśliśmy szczepienie na poniedziałek.Niki dostała jakiejś wysypki-nie znam przyczyny,ale jednak obstawiałabym truskawki-nic z nowości nie jadła ,albo upał.Lek ,nie określiła konkretnie z czego.Wysypka wystąpiła na szyjce,górze plecków,za uszkami.Teraz ma tylko za uszkami ,widać swędzi ją bo niemiłosiernie się drapie.Mamy maść ,ale jakoś jeszcze nie pomogła,zobaczymy czy jutro bendą efekty.Na pneumokoki Niki wcześniej szczepiłam ,kolejna dawka na pneumokoki czeka nas po18 grudnia to sporo czasu jeszcze.

Nino-trzymam kciuki odnośnie rozmowy!!!życzę zdobycia tej posady:tak:Miło że wspomniałaś o mnie:tak:jakoś tak czasu nie było na pisanie.Pogoda piękna to korzystałam :tak:w między czasie farbowania ,obcinanie kliętek,a to najbardziej mnie cieszy jak moge pogmerać sobie we włosach:tak::-)Teraz troszke spokoju w piątek mam dopiero do domku umówioną kliętke i w sobote jakieś czesanie na wesele!Bardzo lubie czesa:tak:ć teraz czas wesel,więc będzie co robić:-)Takze w soboty pobudki z rana czekają.

mamstud-fajnie że jesteś!!!:tak:
Aga km-współczuje włamania na budowe!!!:-(kurcze bandziory paskudne!Tylko w naszym kraju to możliwe!gdzie indziej ludzie aut nie zamykają i auta stoją pod domem a unas by to nie przeszło!!!mam nadzieje że więcej was to nie spotka!!!A ja też bym wolała tak jak wspomniałaś rezygnować z wakacji a cośik tam przy domku wykańczać.
My też w tym roku na wczasy się nie wybieramy!i przeżyjemy-Mi marzy się Egipt :tak:
Tyle że z Niki piramid nie zwiedze to poco mam jechać,a nieprzebolałabym faktu-być w Egipcie a piramid nie zwiedzić!Więc poczekam jeszcze troszke:-)
Bardzo dziękuje za przesłanie fotek:tak:kochana jesteś-:*

Mamamatysia-mam nadzieje że Fifi szybko wyzdrowieje:tak:Niki też wyszły teraz 3 nowe ząbki,odziwo Niki nie płakała i nie była marudna,jedynie pupa była czerwona.Zastosowałam maść ,którą polecała Okruszek... tą Klorane Eyrteal-pomogła ekspresowo!!!godna polecenia!dzięki Okruszku!!!I zanosi się u nas na ciąg dalszy ząbkowania,wyjdą kolejne 2 do góry.No to Fifi miał ciekawy pomysł z tą kąpielą w zimnej wodzie!niech przeziębienie szybko mija!!!Atym serem kusisz kochana:tak:Jakbyśy kiedyś byli w Chorzowie to napewno wstąpimy:tak:
Kasia-mojej pannie to i 18 potrafi być duża,też mi się wydaje że stopki stoją jej w miejscu,generalnie mam problem z zakupieniem bucików,może na alegro cośik znajde,tym czasem wyszłam z nów z balerinkami z H&M.Chciałabym jakieś fajne sandałki,niestety nie moge w pobliżu swojej okolicy dostać małych rozmiarów.

Dziewczyny a co dzieje się z Confi,Monoq-nic ostatnio tu nie zaglądają?co jest grane?

M&m's-kochana jak po Weselu?jak pobyt w PL?i pamiętaj że czekamy na fotki!!!!
Marzena-no to teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy jak z Nataszy taka akrobatka:-)Niki tak samo tupta przy czym się da,jednak sama nie,raz się puściła ale to był tylko krok,jednak mamusie nawet ten jeden krok cieszy.

Byłam z Nik na basenie 2 razy-powiem że smyk jest wniebowzięty:tak:uśmiech z buźki nie znika:-)nic a nic się nie boi!W niedziele byliśmy w Tarnowskich Górach,Niki była w kólku -cwaniak mały w brodziku sięgała nóżkami i dosłownie uciekała nam po całym basenie:tak:i kleiła się do obcych mężczyzn:-Dcośmy się z m uśmiali:-Daparatka mała.Byliśmy pod wrażeniem że nic a nic się nie bała tak pewnie się czuła:tak:Nic tylko częściej z Niki jeździć na basen:tak:
Roxy,Kasica-pozdrowienia kochane co tam nowego uwas???
Ok uciekam spać jutro z rana lece do kosmetyczki.Mama ma wolne to pobawi wnuczke a ja naspokojnie paznokcie zrobie:-),troszke nadrobiłam dobrej nocy majóweczki-wypocznijcie :-)






n
f


 
Dzień Dobry kochane mamuśki :-)

Maja nadal ma te swoje dziwne tiki, umówiłam ją na wizytę do neurologa, znalazłam super specjalistę, który jest ordynatorem na oddziale neurologi dziecięcej rozowjowej. Oczywiście najbliższy termin NFZ dopiero na grudzień :wściekła/y:, a prywatnie jutro na 19! Normalnie śmiechu warta jest ta nasza służba zdrowia!
Ehh muszę wam się pochwalić, że wczoraj kuzynka poprosiła mnie na świadkową! :-)

mamstud- kochana, kurcze tak bardzo chciałabym się z wami spotkać i mam nadzieję, że uda mi się, tydzień przed naszym spotkaniem mamy wesele, mam nadzieję, że nie spłuczę się z kasy do zera! A jak tak będzie to postaram się wykombinować kasę na przyjazd :-), takiej okazji nie odpuszczę! W pracy spoko..... Czas leci jak szalony, w zasadzie ciągle coś jest do roboty! Ale wolę taką pracę niż spoglądanie na zegarek odliczając minuty! Kochana trzymam kciuki za wizytę z Andrzejkiem i strasznie współczuję Ci- tych słów przykrych, którymi doswiadcza cię synuś, wiesz to taki jego mały bunt! Poprostu zwraca na siebie uwagę nie zdając sobie zupełnie sprawy, ze robi komuś krzywdę! Musisz uzbroić się w cierpliwość! Wiesz tata poświęca mój swój czas jak widzą się raz na jakiś czas i dla dziecka jest to niesamowita frajda, bo tam czuję się najważniejszy, ale nie rozumie tego, ze gdyby zamieszkał z tatą też doznał by takiej samej codzienności jaką ma w domu! No i u taty nie ma siostry jest sam! Najwazniejszy, najlepszy!!

monika1977- dziekuję :-)

nina2003- powodzenia na rozmowie :-)

mamamatysia- dużo zdróweczka dla Filipka, ucałowania od Majeczki

mamaNiki- myślę, że to truskawki są mocno alergizujące! Wiesz co ja jak się na patrzę na te maluszki to też mam ochotę na drugie, ale kiedy spojrzę na Maję odchodzi mi ochote, jest takim łobuzem, ze na razie nie dałabym rady! No a pozatym ja wróciłam do pracy po macierzyńskim!
 
Dobry dzień!!!
Dorwałam kompa męża i tu rozdzielczość prawidłowa a na moim laptopie tekst bb mam wielkości 1mm

Martuś - Kochana dużo miłości nawet w chwilowej złości, zdrowia, cierpliwości dla siebie, dzieci i męża, wyrozumiałości, wielu wspaniałych chwil rodzicielskich i małżeńskich, spójności myśli i jedności w działaniu, tolerancji dla wzajemnych pasji, marzeń do spełnienia, wiele wiele dobrego i dostatku... agula
 
Ja tylko na chwilkę, w pt popołudniu jedziemy do Sandomierza, a w sb zaległe urodziny, więc mam masakrycznie mało czasu na wszystko, szukam teraz sposobu, żeby się postawić, ale nie zamordować z pracą bo na wszystko mam tylko jedną noc- gościa na 12 mają przyjść na obiad...

Monika dziękuje, że o mnie zapytałaś- jakoś tak wypada, że zawsze to Ty o mnie pytasz- też Cie lubię, wiesz?
 
reklama
Bohaciefko, Confi używa forum w mini wersji więc jak zobaczy Twojego posta to Ci pomoże.Kurczę ja nie pamiętam gdzie to się zmienia.


Tsarina, jak mam nie pamiętać o Tobie,jak to Ty poprawiasz nastrój na BB.Pochwal się co tam dobrego ugotujesz na urodzinki.

edit. Bohaciefko,wejdz w Panel użytkownika-zaawansowane ustawienia i tam przy końcu strony jest coś takiego jak ilość postów na stronę. W tej rubryce mam zaznaczone -domyślne dla forum. Mam nadzieje,że to to. Jak będę miała chwile to sprawdzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry