reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej:-)
Ja też dzisiaj zmarzłam,brrrrr:wściekła/y:
No właśnie co z piątkiem???? Tez ma byc tak zimno-to ja dziękuje:wściekła/y:
Marzenko ja nawet nie wiem gdzie mam jechać a co dopiero droge zapamiętać:-D;-)

M&m,s...melduj się,gdzie jesteś????
Mama Niki...mam nadzieje że coś fajnego dla Nikolki znajdziesz:tak:
Tsarina...oby humorek Ci sie poprawił:tak:
Aga...jak wrócisz z zakupków to pochwal sie imprezką;-)
 
reklama
Dziewczynki ja na sekundę.
W sprawie piątku.Nadal aktualny.Chętne serdecznie zapraszam Spotkanie zwołuję na 11 (około bo wszystkie muszą dojechać).Niestety prognozy nie są zbyt optymistyczne:wściekła/y: no ale może chociaż nie będzie padać .W razie czego będziemy siedziały w domu:dry:.
Wszystkie propozycje i sugestie wrzucajcie na gg(postaram się być wieczorem) Niestety nie jestem w stanie ogarnąć forum bo szykujemy się do jutrzejszego otwarcia. A jutro i w środę cały dzień siedzę w pracy:sorry:
 
Ja też będę może troszkę późnij ,ale będę;-).Także Marzenko Roxy jak Ja trafię a Wy nie to będzie przypał:-D.
Matysia trzymam kciuki za Wielkie Otwarcie:tak:;-).
 
Ostatnia edycja:
no to przynajmniej wiemy, że będziemy w pięć... a reszta??? Aga??? Nina??? Madzia??? no i Marta...??? ale Ona się do nas nie odzywa... a Caryca nie dojedzie do nas???
 
Witam wieczorową porą i tempem ślimaczym ślimaka z refleksem szachisty składam urodzinowe życzenia
Damiankowi, Wiktorkowi i Tomciowi - zuch chłopakom i akrobatom
Majce co głową w stół uderza gdy burczenie z brzucha dobiega,
Zosieńce co obdarowuje świat szerokim uśmiechem

zdrówka, apetytu, ciekawości wielkiej jak kosmos, zwinnych rączek i szybkich nóżek a do tego uśmiechu rozbrajającego co z opresji gniewu rodzicielskiego wyciągnie w mig (rodzicom cierpliwości i polisy OC od pomysłowości pociech), wielu radosnych chwil z rodzicami, ukojenia wszelkich smutków w ramionach taty i mamy i ich mądrych osądach, no i póki co zabawy, zabawy, zabawy na czworaka, w locie ptaka, na barana i kolana, i na grzbiecie i..... (tylko nie wprost po jedzeniu;-)) Agula z Małgosią
 
Ostatnia edycja:
No ładnie ładnie a mnie to pominęły:-(a ja też wybieram się na spotkanko ,fakt że też niewiem gdzie jechać,ale zdam się na nawigacje i myśle że trafie do Matysi.M nieda rady mnie zawieźć,troszke mam cykora czy nie poblądze ,ale tak mi zależy ,że zaryzykuje .Nie znam numeru gg ,żeby pisać do Matysi:-(
Matysia-Udanego otwarcia życze i masy kliętów:tak::tak::tak:

Dzięki dziewczynki mam nadzieje że coś fajnego upoluje:-)

 
Dzień dobry w ten niesłoneczny dzień, niech szelmowskie uśmiechy naszych pociech rozpromienią ten deszczowy dzionek.

mamamatysia - udanego otwarcia i tłumu zakupujących klientów. Fajno macie ze spotkaniem, życzę pogody bo o resztę same zadbacie:-).
 
reklama
cześc dziewczynki,
wybaczcie, ale po pierwsze urwanie głowy - wiadomo :dry:
po drugie ciężko z netem i kompem się znaleźc. jak jedno jest to drugiego nie ma i odwrotnie...

Lot...ech jak to z dziećmi... najgorsze bylo to że mieliśmy godzinę opóźnienia. A z dziećmi to masakara. No ale przeżyliśmy.

Po za tym się nic nie dzieje. :-)
suknię wczoraj mierzyłam i jest prześliczna. Dziś jedziemy odbierać.

i padam na twarz.ech.
 
Ostatnia edycja:
Do góry