reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Zosieńko wszystkiego najlepszego z okazji 1szych urodzinek:)sto lat zdrówka szczęścia pomyślności!!!tony prezentów ,ogromu gości:tak:wiele radości oraz zawsze uśmiechnietej buźki:tak:buziaczki odemnie i Nicol:*:*:*

my już dawno po mszy,Nicol była bardzo grzeczna i cicha,doskonale wiedziała jak ma się zachować:tak:byłam pod wrażeniem:tak:o 15 przyjadą rodzice chrzestni na kawke i ciacho a potem grilek,tylko szkoda że deszcz pada ,więc m rozpali grila na balkonie:tak:powrzucam troszke zdięć z wczorajszej wycieczki do Czech i dzisiejsze :tak:
Miłego dzionka majóweczki:-)
 
reklama
Tomeczku, Majeczko i Zosieńko,
Wszystkiego:
najpiekniejszego,
najsłodszego,
najszybszego,
najbezpieczniejszego,
najśliczniejszego,
najkolorowszego,
najbardziej wypasionego!
Zdrowia, szczęscia i radości!
Happy-Birthday-.gif


Dziewczynki, nas nie ma z Wami bo:
* w zeszłym tygodniu urodził się Izie wujek, a moj kuzyn... i mama wujka bardzo źle znosi ciążę i ja jej nieco pomagam...
* mój Pan i Władca ma nowego szefuncia, który bardzo namieszał w naszym planie i wywalił wszystko do góry nogami...
* u mnie odzywa się przedwakacyjna choleryczka, więc chodze wkurzona jak hmm, to jak w tym przysłowiu, o wkładaniu kija w mrowisko, a ja jestem ta mrówką która tym kijem oberwala w głowe!
 
Tsarinko-to' dobrze że bliscy mogą na Ciebie liczyć:tak:Dacie rade poradzicie sobie razem z m z "szefunciem":tak:jakoś wszystko ogarniecie:-)A na wakacje ja jakoś nie widze perspektyw:-(lato spędzone przy domu,nigdzie w tym roku nie jedziemy:no:
Widze,że frekwencja malusia to i ja uciekam-dobrej nocy majóweczki:-)
 
Majeczko w dniu pierwszych urodzinek ,życzę Ci abyś nigdy się nie zmieniała i zawsze była taką wesołą rezolutną dziewczynką. Życzę ci także spełnienia marzeń i wesołego ,szczęśliwego życia. Całusy od cioci Confi i Damisia
14iohv9.png





Zosieńko kochanie...jutro złożę Ci życzenia osobiście i ten wpis to raczej tylko formalność tak byś kiedyś czytając to wiedziała ,że Ciocia Confi o Tobie pamięta
W Tak ważnym dniu pierwszych urodzin życzę Ci tego czego sobie kiedykolwiek zamarzysz. By te marzenia spełniały się szybciej niż zdązysz je wypowiedzieć, by w życiu wszystko przychodziło Ci łatwo i byś zawsze była tak pogodną dziewczynką jaką jestes teraz...Buziaki od nas...

2u8hufk.jpg

 
Ostatnia edycja:
Witam!
Wchodzę, a tu pusto... Maj się kończy, roczki prawie się skończyły, więc teraz to już nawet życzeń nie będzie...


m&m's - czytasz nas??? odezwij się! jak lot?

Miłego dnia dziewczynki!!!
 
Witam!
Wchodzę, a tu pusto... Maj się kończy, roczki prawie się skończyły, więc teraz to już nawet życzeń nie będzie...

witam kochane:-)tak tak cośik tu pusto....
U nas dziś szaro buro:no:nic mi się nieche :zawstydzona/y:Nicol zasnęła a na mnie czeka w kuchni stos naczyń po wczorajszej imprezie:no:kurcze zamiast czas spożytkować na swoje przyjemności to ja trace na wieczne zmywanie naczyń.Musimy po remoncie łazienki zainwestować zmywarke:tak:
Kochane mam prośbe:-)-czy możecie polecić jakąś dobrą książke????tak mi już brakuje czytania ,chętnie choć po troszke wieczorami bym sobie coś poczytała :tak::tak::tak::tak:

Jutro śmigam do kuzynki za Oławe,jej znajoma przywozi z Angli ciuszki Nexta i inne nowe z metkami -jade pobuszować może coś fajnego się trafi,jedyni minus że troszke musze jechać i sama,ale to jedyna okazja żeby cośik z superaśnego NeXta zakupić więc jade.Żal mi że Niki zostawie w dzień dziecka:-(no ale tylko ten dzień odpowiada mojej kuzynce.Pozatym Niki będzie mieć taki prawdziwy dzień dziecka-bo spędzony cały z tatą,a to rzadkość u nas,także tata zobaczy co córcia potrafi:-D
ok uciekam kochane bo naczynia same się nie pozmywają miłego dzionka :-)
 
Witam dziewczynki.
Ja ostatnio mam jakiś podły nastrój:-(a jeszcze ta pogoda buuu wiecznie zimno dzisiaj jak wyszłam to zmarzłam:sorry:.
Tsarina ten kawałek parodiowania E.Górniak podobał mi się na Top Trendy najbardziej:-D.
Mama Niki udanych łowów i zmywarka to świetny wynalazek:tak:.
m&m's jak Marzenak napisała czekamy na Ciebie;-).
Aga jak kinder grill???
 
Hej dziewczynki ;-)

Ja tak jak Kasia mam ostatnio humor aż płakać się chce, chodzę gryzę i najchętniej to spałabym cały czas :baffled: Dziś do tego dzieć jak nigdy poszedł mi spać po 11, i plus tego taki, że mogłam posprzątać pokój a minus taki, że ja już sie wybiłam ze snu :eek: i spać nie poszłam tylko robię, a to sobie pranie wstawiłam, a to umyłam podłogę w kuchni, tort na jutro w lodówce się chłodzi jeszcze jakieś ciasto wieczorem zrobię bo jutro T mają wpaść A pogoda lepiej niech się schowa jesień a nie koniec wiosny :wściekła/y: :evil::evil:

Mama Niki udanych łowów

M&m's odezwij się do nas

Aga zdawaj relacje z Kinder Balu, jak tam torcik???
 
reklama
Kasia, Kasica - no to zróbcie coś, żeby te humorki Wam się poprawiły, bo piątek tuż, tuż!!!

a kto w końcu będzie u Mmatysia? bo ta lista jakoś się nie utworzyła...

czy w ogóle spotkanko nadal aktualne? bo ja cały czas usiłuje drogę zapamiętać...
 
Do góry