reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Tsarina - i ja Cię kuszę!!!Musisz być!!!
a dzieki Kasi, mogę dać Wam nawet 100% pewności , że BĘDĘ (będziemy):-):-):-) juppiiii
 
reklama
Położyłam dziecię, bo już tak marudził ze zmęczenia że cho cho i śpi więc ja zasiadam z piwkiem,Tsarina co ty na to:-).A i dobrze tam M kuś :tak:jakąś gierkę wyciągnij czy coś,Ty już tam sposób znajdziesz:-).
 
Położyłam dziecię, bo już tak marudził ze zmęczenia że cho cho i śpi więc ja zasiadam z piwkiem,Tsarina co ty na to:-).A i dobrze tam M kuś :tak:jakąś gierkę wyciągnij czy coś,Ty już tam sposób znajdziesz:-).

ja mam lód, cincina i limonki....
piwa niet... poczekam jak mąż wróci, może jakieś koronki zarzuce...
 
no super widzę, że ładne nas grono będzie ;-) ;-) to ja chyba duży ten tort na nasz zjazd muszę upiec ;-);-)
Ja będę z M -nie zapominajcie, z M Mamtysi to już będzie dwóch, która jeszcze przyjeżdża z dodatkiem (nie mówię o dzieciach :-D)????

Wszystkim naszym maluchą życzę wszystkiego co najlepsze

SL273058.jpg

p.s. to moje wymociny na dzisiaj, nie zadowolona jestem
 
Kasica ty to w tych tortach jeszcze troszkę i się tak wprawisz że cho cho:tak: Mnie(Nas) M przywiezie, ale pojedzie sobie:-).
Tsarina ja też już kończę piwko:dry:a dlaczego na piwko się wypiełaś??
 
reklama
Do góry