reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dzien dobry Majoweczki...

moj komp nadal szaleje, dzis np. nie mam polskich znakow wiec z gory wybaczcie...

m&m's swietnie, ze suknia sie podoba i przygotowania ida pelna para.. powodzenia!
marzenko niestety nie dojade na spotkanie, chociaz tak bardzo chcialabym sie spotkac poznac Was i w koncu pogadac slowem mowionym a nie tylko pisanym, ale nie jest mi to dane... zycze Wam milej zabawy, duzo spokoju, radosci, usmiechow i zadowolonych brzuszkow:) tych duzych jak i tych malych!

u nas dzis dzien dziecka od samego rana... Iza dostala EPEE LALKA MONI ROBIĄCA FIKOŁKI

buziaki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Babeczki :-)

ja tak na chwilunie... balam sie, że będę musiała nadrabiać dziesiątki stron, ale nie... tylko 5:dry:


z całego serducha składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla:

Majeczki oraz jej mamy - Ani
Zosieńki oraz jej mamy - Agi

Kobietki - rośnijcie zdrowo (te male Kobietki), oby super zabawom nigdy nie było końca, obyście zawsze miały to co chciały (mamom życzę grubaśnie napakowanego samymi 200PLN portfela),
i w ogóle - wszystkiego najnajnajlepsiejszego
- buziaki od Cioci Agi i Jagodzi

2evgavd.gif

25am6bm.gif


No i - dla WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW
(tych malych i tych dużych) życzę wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta!!!!


a my cierpimy na chroniczny brak czasu, senność, i w ogóle ... brak pogody jakoś mało optymistycznie nas nastawia do wszystkiego:-(.


Sobotnia imprezka udała się w 95% (w tych 5% znajduje się lajtowe podejście mojego M do przygotowania stołów - goście przyszli a moj M dopiero krzesła znosił, a ... no i w międzyczasie jeszcze po 1 stół musiał polecieć, wrrrrr, no i mam wrażenie, że moja Kuzynka średnio się zaklimatyzowała z naszymi znajomymi... wiec mam wrazenie, że raczej średnio się bawiła (Ona, jej M, a Syn to kawał szatana, wiec akurat ten bawił się wyśmienicie).
Tort tym razem nawet mi się spodobał - jak zrzucę fotki to Wam pokaże nasze wspólne dzieło (moje i M). Jaga dostała całkiem fajniutkie zabaweczki - zadna się nie powtórzyła, wiec super.


Co do imprezy u Mmatysi - ja też jestem bardzo chętna.. ale póki co gwarantuje swoją obecność na 90-95%. Niestety sytuacja z Chrzestnym Jagodzi jest teraz prawie że na ostrzu noża (My obrazeni na Niego, Oni na Nas, no ... a przecież jest tam małe dziecko, które wypadałoby przywitać w gronie rodziny. I normalnie głupieje juz na maxa... Jakbym przyjechała do Mmatysi, a nie zawitała w Krakowie - to już w ogole stworze wojnę miedzy braćmi, znowu jezeli pojedziemy i tu i tu (to bede troche na siebie zla... ze dam za wygraną bratu M, który wraz ze swoją laską stwierdzili, że MY jesteśmy dziecinni wymagając życzeń dla Jagodzi, i w ogóle oznajmili, że robienie roczku dziecku jest głupotą, bo.. dziecko i tak niczego nie pamięta...:eek::dry:), no i trzecia sprawa... jezeli pojedziemy z M, to zostawie go samego na dzien w Krakowie, a ja spedze ten czas z Wami (moj M już jest srednio zadowolony z takiego wyjscia...), albo pojade z Tesciami, bo i tak jadą w ten weekend do Krakowa... no ale obraza sięgnie zenitu - jakieś propozycje wyjścia z tego problemu????

Martuś - witaj na polskiej ziemi. Ciesze się, że z suknią wszystko o.k.... Niemoge doczekać się Twoich ślubnych fotek :-):-):-)

Kasiu - piękny narożnik... I w ogole zmieniło się u Was - suuuuper!!! A co to za drineczek?? Bo wiesz... ja już wieczorami mogę dołączyć do klubu AA :-)- obradujemy dzisiaj??

mamo Niki - dzięki za pamięć. No... odstawienie Jagi jedynie w nocy się udało. W dzień jeszcze cycolimy - nie wiele, ale jednak.

Roxy - a Ty do mnie z tymi zakupkami pisałaś :-D? booo... rzeczywiście wczoraj w porze kiedy pisałaś posta byłam na zakupkowym spacerku, hehehe... :tak::-D
 
aga_k_m wez Marcza do mmatysi to Pan i Wladca mmatysi nie bedzie sam z babincem... wybacz mmatysiu, ze wpraszam, ale to tylko sugestia!

a co do chrzestnego, to jest jedna taka madrosc, ze to madrzejszy wyciaga pierwszy reke do zgody... oni nie chca zyczen skladac Jagodzie? Pogadamy za rok, jak ich synek bedzie mial roczek, zobacza czy to tak milo... Moze i dziecko tego nie pamieta, ale sa zdjecia, filmy, pamiatki i prezenty... ciekawe, co powie wujek Jagodzie, jak zapyta gdzie wtedy byl? i od niego dostala?
 
Majowe Dzieciaczki Dużo,Dużo,Dużo Radości z okazji Dnia Dziecka:-)

dzien-dziecka-3.jpg


M&m,s...Witaj w kraju mlekiem i miodem płynącym;-):-D .....hmmm raczej deszczem od miesiąca;-)
Super że sukienka spełnia Twoje oczekiwania-będziesz pięknie wyglądała,już chce to zobaczyć:dry:
No i co kochana z piątkiem,zawitasz??????

Marzenko...będziemy się musiały umówić bo zabłądze:-D a to wstyd,Kasia ma racje:tak:
Mnie P zawiezie ale i tak nie wie gdzie,to pojedziemy za Tobą-zdamy sie na twoją intuicje:tak::-D;-)

Tsarina...fajniutka ta laleczka:tak::-) Szkoda że nie możesz wpaść:-(

Aguś...no widzisz jaką mam intuicje,wyczułam że na zakupkach jesteś:tak::-D:-D:-D a tak serio to pisałam do Agi bo biegały z Confi po sklepach-wyczytałam w postach;-)
Fajnie ze urodzinki Jagódki się udały i prezenty trafione:tak:
Co do chrzestnego to raczej On dziecinnie sie zachowuje:sorry2: ja bym też tak o jego urodzinkach zapomniała a o życzeniach to tym bardziej-przecież nie przywiązuje do tego wagi:sorry2:
Co do piątku to przyjeżdzaj z M do nas a potem do Krakowa:tak::-)
 
aga_k_m wez Marcza do mmatysi to Pan i Wladca mmatysi nie bedzie sam z babincem... wybacz mmatysiu, ze wpraszam, ale to tylko sugestia!

a co do chrzestnego, to jest jedna taka madrosc, ze to madrzejszy wyciaga pierwszy reke do zgody... oni nie chca zyczen skladac Jagodzie? Pogadamy za rok, jak ich synek bedzie mial roczek, zobacza czy to tak milo... Moze i dziecko tego nie pamieta, ale sa zdjecia, filmy, pamiatki i prezenty... ciekawe, co powie wujek Jagodzie, jak zapyta gdzie wtedy byl? i od niego dostala?


hehehe - Tsarino - tiaa... jakby Marczo wparował - do Mmatysi, to biedny by był jej M (no a jakby sie jeszcze zgadali, to zamiast 1 nocki - pewnie koczowalibyśmy tam tydzień), no i ... jakbyśmy jechali pelną rodzinką, to przy okazji Ciebie byśmy "przyciągli" z sobą:-) (chyba, że nie byłoby Cie w Krk-wie)

Co do mądrości - masz rację. Dlatego też ciągle próbuję tłumaczyć ich zachowanie... No i mimo wszystko wypadałoby poznać bratanicę M..

Kasiu - a Ty jak będziesz jechała do Mmatysi? Sama? M Cię zawiezie? Bo może ja się do Ciebie "przykleję", a "Kraków" nie będzie o niczym wiedział...
 
ja bym do Krakowa nie jechała... skoro oni mają mnie i moje dziecko gdzieś to ja ich też... sorry może się czepiam, ale ja bym tak zrobiła... I PRZYJEŻDZAJ DO NAS!!!

Roxy - jeśli Sławek będzie w domu to On też mnie zawiezie, ale jak go nie będzie to muszę sama jakoś radę dać... Tylko od razu powiedź P, żeby nie narzekał bo ja jeździć nie potrafię i ciężko mu będzie za mną... niech się modli, żeby Sławek był i za nim jechał, a nie za blondynką...
 
aga_k_m, Roxy kusicie, kusicie... qrcze, strasznie bym chciała być z Wami u mmatysi...
Kochana...chcieć to móc,masz rzut beretem:tak:;-)

Marzena...spoko,damy rade:tak:
Ja nie mam samochodu bo jest w naprawie i jezdzimy pożyczonym gracikiem który prawie żadnej prędkosci nie rozwija:-D:-D:-D Nie wiem czy Ty dasz rade nas pilotować:-D;-)
 
reklama
Aga napisałam Ci na priwa.Fajnie że imprezka się udała i prezenty się spodobały:tak:.
Tsarina kusimy,kusimy :tak::tak::tak:.
Martuś fajnie że się odezwałaś i że suknia spełniła twoje oczekiwania:-).Będziesz u Matysi???
Marzenko a wszystko przez Ciebie chyba Nam się uda:-D:-D:-).
 
Do góry