reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Barmanko, no polałam po nogach!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D po prostu rewelacja!!! 4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif4298727280_3b56855a43_o.gif
 
reklama
barmanka - no, uśmiałam się:-). To perspektywy mam wesołe;-) w jakiejś bliżej nie określonej przyszłości.
moniqsan - gratuluję atmosfery w pracy i wrzucenia na szerokie zawodowe wody:-). A jak Ty sobie radzisz z rozstaniem na tyle godzin?
Malgoss - obecnie jestem na etapie przygotowywania menu urodzinowego, cieszę się,m że pracę Twoją doceniono i świetnie się bawiono i strawą nie pogardzono:-).
confi - pogoda wyładnieje to i z wielką radochą zamelduję gotowość na ploteczki na trawie z koszykiem warzyw i owoców:-) i kropelką czerwonego wina.
Monika - dziewczyno aż wyobrażenie tego co przeszłaś byłoby udręką, gratulacje dla Tomusia i jego wielkiej chęci życia, zuch chłopak i zuch mama.
AgA - uśmiałam się z akcji porodowej :-), facet ma poczucie humoru:-). Rozumiem Wasze rozterki dotyczące drugiego maleństwa, może jednak M założy firmę i zajmie stabilną pozycję na rynku a wtedy pokarzą się nowe możliwości:tak:. Jeszcze sprawa nie przesądzona, no jak dojdziesz do 45 to sprawa zamknięta ale do tego masz jeszcze 12 lat.

Zdrówka dla chorowitek - Izy, Jagi, Szymonka i Majki - co by katary przeszły, gorączka spadła i zęby się wyrżnęły.

Dziewczyny dalej zakatarzone, Gabi na "ćwierćmetku" ale Gosia od wczoraj gorączkuje - 38,5 (jak na Nią to spora bo dotychczas miała raz 37,5) więc po prawie 2 tygodniach smarczenia, brania pulmeo czeka Nas antybiotyk:-(. Jutro do lekarza.
 
ja ostatnio humorek mam nie najlepszy więc ratuję się jak mogę :sorry2:;-) dlatego wyszukuje takie różne głupotki :tak:

Do mamuś których dzieciaczki są chore. A czy któraś z Was zna ten lek?
PulmexŽ Baby
podobno bardzo dobry....
(my nie mieliśmy okazji przetestować, jednak mamusie na wyspach bardzo go sobie chwalą)
 
Szogunku, wszytskiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!!!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Malgoss, ty to byś się przestała wygłupiać i bardziej oszczędzała!!!!

Bohaciefko mam nadzieję że szybko uporacie się z tą infekcją. dużo zdrówka.

Barmanko, a czemu humor masz kiespki?
 
barmanka - ja stosuję pulmex baby - gdy dziewczynki mają katar to najpierw smaruję klatkę i plecki kremem np. nivea a potem tę maść, najczęściej na noc, do tego robię inhalację z olejku olbas oil (do miseczki z ciepłą wodą dodaję 4 kropelek i miskę wkładam pod łóżeczko). Z tego co wiem to nie należy stosować tej maści w przypadku gorączki bo ma właściwości rozgrzewające. A co, Wy też zakatarzeni???
 
aga_k_m ba może aga-k-m? zalogowałam się na aktywnych matkach, ale coś mało tam ludzi i mało atrakcji... gdybyś szukała kogoś do grupy, to ja już jestem... nie wiem, jak inne dziewczyny...

a u nas nowość, jak katar wczoraj był ooooooooooooooogromny, tak dziś go nie ma... i nie wiem co mam myśleć o tym...

a jak tam u Was, dziewoje?
 
Diano,Nadio Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku:tak:
Barmanko no uśmiałam się z tej tabeli 1-3 dziecko,ale powiem że w większości między pierwszym a drugim u mnie się zgadza ,aż strach pomyśleć co będzie z trzecim :szok:ale nie będzie więc nie ma się co martwić:-D.
Monq bardzo się cieszę że załoga okazzała się świetna i że na tyle Ci pozwalają,kurczę ciężko Mi jest wyobrazić sobie Ciebie za skalpelem w ręku:sorry2:.
AgA Twój M jest the best:-Dja bym mu dała siku przy partych:nerd::-D:-D.

A u Nas imprezka roczkowa się udała goście zachwyceni My też ,może nie do końca Filipek,a to dlatego że zęby dają mu popalić i ma gile po pachy:no:łączę się z Wami w bólu wrrrrr .A przez te zęby nic nie chce jeść tylko mleko pije:-( resztę wypluwa wrrrrr.
 
reklama
Kasiu jestem, :-D

to co myślisz że próbuje się wymigać...?
 
Ostatnia edycja:
Do góry