reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Martuś to co z tym twoim paznokciem??:-D
Matysia gdzie już znikłaś :-(.
Jest tu jeszcze ktoś dzisiaj?
 
reklama
no złamał się cholara jedna, nie wiem nawet kiedy... :-D teraz się właśnie nimi zajmuję - paznokciami - będę malować - możesz wybrać kolor - czerwony czy wrzosowy? :-)

no właśnie gdzie są wszyscy?

aha i powiedz nie zrobiłaś za dużo jedzenia na tą impresskę?
 
wrzosowy koniecznie:tak:
a żarełka było nawet sporo,ale chyba byli głodni bo prawie wszystko pozjadali:-)albo było dobre co mnie bardziej dziwi,przy moim anty talencie kulinarnym:szok::-D
aaa Aga i twoje pomidorki do grilla też były i poszły:tak:czyki nie spierniczyłam ich:-)
 
Ostatnia edycja:
witam kochane:-)
no i weekend przeleciał niewiadomo kiedy:szok:wczoraj byliśmy na zakupach w Zabrzu.Jechaliśmy z myślą o kupnie Niki nowego wózka-ale niestety tam nic nie było,no to mama i tatuś się obkupili,Niki też dostała nowe ubrania:tak:A dziś wybraliśmy się do Opola i zaszaleliśmy ponownie,kupiliśmy Niki wózek jednak ten Graco,no i nowy fotelik do auta,kaski poszło sporo-no ale czego nie robi się dla bezpieczeństwa i wygody smyka.

Kochane a jak wy spędziłyście weekend ?co porabiałyście ciekawego?


DIANO NADINKO kochane smerfetki wszystkiego naj naj naj najlepszego dla was z okazji 1 urodzinek!!!Sto lat mnóstwo szczęścia i radości dla was ,niech na waszych buziach uśmiech zawsze gości !!!buziaki od cioci BB i Nicol:*:*;*


Moniq-no to fajnie że wszystko idzie po twojej myśli i czujesz się tam spełniona:tak:no i rewelka że masz tam zgraną ekipe:tak:bo dobra bezstresowa atmosfera w pracy to najważniejsze!to życze miłego leczenia :tak:całuski dla Lili-a jak radzisz sobie z rozłąką???

Kasia-super że impreza pomyślnie przebiegła,a pewnie przygotowałaś same smakołyki dla tego goście tak wcinali:tak::tak::tak:


Barmanka-ja niestety nie znam tego leku pulmex,więc nie moge się wypowiedzieć na ten temat.

M&m's-no to się idzie wściec -paznokieć złamany a pewnie je pielegnujesz żeby były ładne długie na dzień śłubu.Mi się teraz tips złamał ale ide w piątek do kosmetyczki na uzupełnienie to mi przyklei jednego.

Sorki że nie do wszystkich pisałam ale jakoś nie wiem co pisać.


 
Nadinko ,wszystkiego co sobie wymarzysz życzy ciotka z BB z Tomciem.




file_1_2.jpg

0.gif


Barmanko, uśmiałam się z samego rana. No i u mnie też się wszystko zgadza. Moja znajoma ma troje dzieci i teksty dotyczące trzeciego dziecka pasują w 100%
Pulmex baby znam i stosuje go już od 4 lat. Smaruje nim dzieciaki jak są przeziębione bądź mają katar.

Kasiu ,no to dobrze ,ze urodzinki wyszły ok. Wrzuć przepis na pomidorki Agi.

Mamo Niki,ladny kolor ma nowy wózeczek.Mój ulubiony
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane:-)kurcze unas dzień zapowiada się kiepski ,za oknem jakoś tak szaro buro:no:Ale co tam jak Niki wstaje to zje małe co nieco i pakujemy się do autka i jade na cały dzień do mamy:tak:

Monika-hej dzięki!ranny ptaszku:tak:to powiem Ci że mamy te same ulubone kolory:tak:ja to z jakim kolwiek odcieniem niebieskiego miałam manie,to mój ulubiony kolor no i polubiłam też fiolet,pomału niektórzymarudzili że cała biegam na niebiesko ubranano to teraz uczepiłam się fioletu.
Ja też dziś z ranka wyskoczyłam po6 z wyrka.O 7.00 byłam już przed domem w ochraniaczach i rolkach na nogach:-Dwczoraj mnie coś wzieło i kupiłam sobie rolki i postanowiłam że codziennie będe jeździć:tak:albo rano jak m jest jeszcze w domku albo wieczorkiem:-)zobaczymy jak długo wytrwam:-)
Miłego dzionka kobietki:-)
 
Witam się i ja


Kochana Roxy i NADINKO - Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dla Was z okazji wspólnie przeżytego 1 roczku (przepraszam, że dopiero dzisiaj składamy zyczenia:zawstydzona/y:)!!!

Buziaki od Cioci Agi i Jagodzi :**********

rrquqq.gif



barmanko - hahahhaha... Ty to też niezła jesteś (możesz sobie z Tsariną "piątkę" przybić):-D:-D:-D

mamo Niki - życzę Ci udanych wojaży rolkowych :-) już widzę Twoje nóżki po rolkowych wyczynach:-) suuuper

Kasiu - cieszę się, że imprezka się udała. A pomidorki zawsze się udają, więc w ogóle nie trzeba było się nimi przejmować ;-):tak::-) - proste, szybkie i smaczne.

m&m's - biedny Twój pazurek.. Nienawidzę jak mi jeden pęka/łamie się - bo od razu reszta idzie pod pilnik :wściekła/y:

Moniko - przeoczyłam wcześniej informacje o Twojej rocznicy :-(
KOCHANA - życze Ci Oby zawsze nad Twoim związkiem świeciło słoneczko. Oby wszelkie kłótnie zostawały od razu rozstrzygane, a miłości niech z roku na rok będzie jeszcze więcej !!! :**********


epj2tz.gif
 
m&m, a jakoś tak mnie smutki ostatnio nachodzą :baffled: zbyt dużo rzeczy na głowie i takie tam....

Bohaciefko, u nas wszyscy zdrowi, Marcelek nie wie co to katar (puk puk - tu pukam a niemalowane). A o tej maści mi się przypomniało bo też mi ją ktoś polecał bym sobie ją przywiozła z Pl :tak:

Kasia, super że imprezka się udała, poprosimy o fotki (o ile ich jeszcze nie wstawiłaś;-)), jak torcik, pyszny był? a prezenty - zadowolony Filipek?

Mamo Niki, fajny masz wózeczek :tak: dobrze (znaczy lekko) się go prowadzi? a powiedz mi jak sprawuję się chodniki polskie właśnie pod takie 3-kołowce? wiem że w mieście jest przekichane :baffled: bo jakiekolwiek podjazdy, np przy schodach - to są przystosowane tylko na 4 kółka...
zazdroszczę wypadu na zakupy :tak::tak: ja sobie zawsze obiecuję - dziś idę sobie coś kupić, i jak widzę w sklepie te tłumy ludzi to momentalnie nerwa i mnie bierze :wściekła/y: a poza tym czasem jestem "ślepa" i nic przez te tłumy nie potrafię upatrzyć fajnego :wściekła/y: chyba się starzeje normalnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
rolki masz????:szok::szok::szok: normalnie nawet kawy nie potrzebuje na przebudzenie :no::-D dobra jesteś:-D:-D podziwiam za chęci w ogóle :sorry2:
ja kiedyś też miałam, ale nie miałam ochraniaczy....boszzz ile ja par jeansów podarłam to szok :-D:-D

och no właśnie ja też przeoczyłam info o rocznicy u Moniki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Moniko, z okazji Waszej Rocznicy

Życzę Wam dużo spokoju,
wiary w przyszłość
i dobrej bezinteresownej
i wiecznej miłości,
bo tylko dlatego warto żyć.

4uigdy.jpg


 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)

Monika Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy:-)

szampan_3.gif




Dziewczyny dziękujemy bardzo za życzenia urodzinowe,jesteście kochane:tak::-):-):-)
Mua,mua,mua dla Was:-)

Imprezka Nadusi wyszła rewelacyjne aż sama jestem zaskoczona:tak:
Solenizanka od samego rana wstała ze świetnym humorem...przez cały dzień spała tylko 10 min w samochodzie jak do kościoła jechaliśmy:szok: Nic nie mogło jej umknąć:-D
Co się działo na mszy to może przemilcze:zawstydzona/y::-D Szogun przeszedł samego siebie...wszystkie dzieciaczki grzeczne a ona wdrapywała się na ołtarz:baffled::baffled::sorry2:
No nic,młoda padła dopiero o 21:30...zadowolona i szczęśliwa.

Kasia....u Ciebie widze że też imprezka udana,super:tak:

Mama Niki....oj Ty szalona kobieto,rolki sobie kupiłaś...rewelka:tak:
Mnie koleżanka namawia na rolki od miesiąca bo jeżdzą po parku z wózkami....ale jakoś nie mogę się przekonać:crazy:
Chociaż znając moje dziecko byłaby w siódmym niebie:-D
Wózeczek bardzo fajny:tak: Ja jeszcze nie zdecydowałam się jaki kupie:crazy::baffled:

M&m,s...kochana ja nie pamiętam kiedy miałam długie pazurki:zawstydzona/y::-( po ciąży to jest tragedia:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry