reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

dzień dobry

ja tak tylko szybko się witam i zabieram za robotę w domu.,..później spacer..bo zapowiada się piękna pogoda:-)

mamstud
kochana gratulacje i brawa dla Ciebie i Gabi za nocnik no i oczywiście wielkie brawa dla małej za pierwsze kroczki:-)

Wszystkiego naj naj naj !!!!! Dla zębatej ;-)Izuni, Damianka i Krzysia!!!:-)

Kasiu czemu nie odpowiedziałaś na moje pytanie??
 
Ostatnia edycja:
reklama

M&m's-co uwas?mam nadzieje,że zajrzysz tu jutro:tak:a ja czuje niedosyt ,nawet ostatnio pytałam jak przygotowania,ale niestety nie odpisałaś:-(kurcze a to przecież najpiękniejszy i najważniejszy dzień w życiu kobiety:tak:ja swoje przygotowania i całą reszte mile wspominam-mimo tego że płakałam jak dziecko i przez kilka minut z wzruszenia nie byłam w stanie wypowiedzieć słów przysięgi-to dopiero akcja ,a wyobraź sobie miny wszystkich zebranych w kościele,cisza jak makiem zasiał a Ewelina stoi i szlochado tego stopnia że momentami się zanosiłam:zawstydzona/y:ach ta miłość-tego pełnego radości i miłości spojrzenia m do końca życia nie zapomne -bezcenna chwila:tak:a jak ktoś oglądał płytke z wesela to pewnie boki zrywał z mażącej się Eweliny:-D:-D:-D

M&m's-no niestety to jest ta najbardziej negatywna cecha mojego charakteru:zawstydzona/y:i pomału jest to dla mnie ostatnimi czasy bardzo uciążliwe:no:nawet zaczełam stosować jakieś ziołowe tabsy ale na moje nerwy ,raczej mają za słabe działanie.Zastanawiam się nad wizytą u lek.ażeby cośik przepisał ,żeby ukoić te skołatane nerwy:zawstydzona/y:niemam jakiś wielkich problemów,ale widze że jestem teraz zabardzo nerwowa,nie wydaje mi się to normalne-a wiem że z nieleczonej nerwicy może zacząć się depresja,
Włąściwie to niewiem czy to pytanie kierowłaś do mnie czy do Kasi1208


Ewelina, ubawił mnie twój post, no przynajmniej historia ze ślubu. :-D:-D:-D
Ja już się zastanawiam jak tam u mnie będzie. Czuję się taka spokojna i opanowana, ale wydaje mi się że jak przyjdzie co do czego....ech zobaczymy.

Co do przygotowań, to ciężko powiedzieć taka jestem zakręcona, teraz akurat robię plan tych 4 dni, będę drukować i wysyłać gościom, szukam biżuterii, i takie tam drobne szczegóły... ale miło mi że pytasz.:-):-)

co do nerwów to pytałam Kasię akurat ;-);-), bo ona zawsze taka opanowana jest. :szok::szok:

a co do Twoich nerwów, to ....hmm... wiem o czym mówisz. To naprawdę może wykończyć. Oby było lepiej.


U nas dzis pochmurno bardzo. Mikołaj w domu :baffled::baffled: Maja już zakatarzona :crazy::crazy:
ech i nic sie nie dzieje...
 
Damianku...Confi:-)

Wiktorku...Owco:-)
Wszystkiego Dobrego dla Was na Ostatni Niemowlęcy Miesiąc:-)

1194071151_565d917dcb.jpg



Witajcie Dziewczyny:-)
U mnie sprzatanie pełną parą,dziecia sprzedałam mamie...mam chwilkę żeby coś zrobic:tak:
Pózniej Was nadrobie...Miłego Dzionka:-)
 
Witam.
Nino przepraszam ale jakie pytanie?Czy chodzi o to jak się filip nauczył wołać na nocnik??Ot tak po prostu mama męczyła wiecznym "Choć siku" że załapał w końcu :-D.Jednak w większości czasu sama go wysadzam nie czekam aż zawoła.
Martuś oj jestem nerwus niestety ,ale przez neta tego nie widać na szczęście:-Dza to M to oaza spokoju,także się dogadujemy:tak::-).

Mamstud
Wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy ślubu.
samych słonecznych wspólnych dni;-).
 
Ostatnia edycja:
Witam kochaniutkie majóweczki.

Zacznę od zaległych życzeń.
Jolu dla Twoich słoneczek moc uścisków na roczek.
Marysiu,Xaverku,Małgosiu, Tymonku,Marcelku,Kubusiu,Jagodzianko,Krzysiu,Izo Mirko, Damisiu,Wiktorku-Kochane robaczki wszystkiego naj z okazji waszych małych rocznic.
TORT.jpg

Jest mi wstyd ,ze mam takie zaległości w życzeniach mimo bytności na forum. Obiecuje ,że to ostatni raz.

Kasiu, Mmatysiu jak tam wasze dzieciaczki.Pomógł Fenistil?

Tsarina ,Twoje opowieści z kursu prawa jazdy są czadowe.Proszę o jeszcze.

Mamstud ,u nas ok. Dzięki ,ze pytasz. U nas zęby w takim samym stanie jak u was. Z chodzeniem jest podobnie.
Wszystkiego naj z okazji 2 rocznicy ślubu.

Jolu jak tam Twoje potworki? Katarek przeszedł?
Wszystkiego naj z okazji rocznicy .

Barmanko,Tomek na katar dostał wlaśnie Fenistil w kroplach.(ten sam który Marcelek używał przy skazie)

Aga km,trzymam kciuki za naukę zasypiania Jagodzianki.Jak po weselu? Zazdroszczę Ci całonocnych tańców.

Ankzoc, oglądałaś ten program o fotelikach o którym pisałaś ? Jeśli tak to napisz o jakiej firmy fotelik chodziło.

Martalis,Malgoss, Marychna pozdrawiam. Wpadajcie częściej.

Kasico,czekamy na Ciebie.

Nina 2003 ,jak zdrówko tatusia? Mam nadzieje,że lepiej i nie będziesz się musiała stresować.

Nina 2007, ja miałam okazję skorzystać z opłatka na tort.Prosto ,szybko i fajny efekt.Polecam.

Mamo Niki moim postem nie chciałam Cie urazić ani zepsuć Ci dnia.W sumie to mogłam sobie podarować i nie zwracać Ci uwagi. Przykro mi ,że oprócz problemów które masz ja dołożyłam Ci kolejny. Obiecuje ,ze więcej się nie odezwę.

M&M'Sik jak tam z Majeczką?

Confi ,jak tam wredoto? Pakujesz się?


Moniq, Marzenko gdzie jesteście????????????????



Gratuluje kolejnym chodzącym maluchom.Gratuluje również sukcesów nocnikowych.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Confi i Damianku oraz Owco i Wiktorku - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI OSTATNIEJ MIESIĘCZNICY PRZED PEŁNYM ROCZKIEM!!!
Oby uśmiechy nie znikały z Waszych buź, oby zdróweczko zawsze dopisywało (Owco i Wiciu - co u Was? Mam nadzieję, że choróbsko zażegnane??), oby wszystkie kroczki zawsze były pewne i bezpieczne!!!
Buziaki od NAS :***

2me2qg.jpg


a My padamy po tych 2 dniach "szaleństwa". Zabawa była świetna...ale jakoś ciężko mi było zapanować po tak długiej przerwie na parkiecie...:sorry2: Poza tym ciągle latałam do domku żeby sprawdzić co z Jagodą (pierwszy raz została na dłużej z moim Tatą (który jest po zabiegu,i nie może dźwigać), no i po 1:00 nie wytrzymałam - pożegnałam się, wróciłam do domku, wykąpałam się, i o 2:00 byłyśmy już u siebie. M wrócił po 3:00.

Poprawiny były już luźniejsze - niestety nie dla M... Do teraz leży w łóżku i ... "leczy sie":-D:-D:-D.
Ja w sumie też muszę przez kilka dni zrezygnować z rybaczek czy spódnic - bo w trakcie jednego z konkursów rajty mi się "zapaliły", hehe:szok::-D:-D (znacie konkurs militarno-czołgowy?) - no i muszę poczekać aż siniaki i inne zadrapania zejdą z moich kolan.
To tyle...

W sumie powiem Wam, że byłam na wielu weselach, ale na tym ostatnim tylko jedną zabawę znałam.

Aaaa - no i było dużo dzieciaczków. W wieku naszych bąbli - była jeszcze dwójka, a tak... przedział wiekowy wahał się od 7 miesięcy do bodajże 7 lat. Jagoda była bardzo odważna w poznawaniu nowych znajomości, i ciągle nam nawiewała... więc moj wspaniały małżon przyczepił jej balona z helem do szlufki, i dzięki temu nie mieliśmy problemy z jej namierzeniem;-):-D.



dobra... nie przynudzam już.... lecę odkleić Jagę od "chorego" Ojca :-D:-D:-D


Małgosiu - super, że już jest lepiej. Cieszę się, że do nas wróciłaś. Tęskniłam.

Mamstud - gratulacje... i trzymam kciuki oby nadal Wam tak wszystko super szło. A karmieniem staraj się nie zadreczać - podleczysz piersi, i Gaba nadal będzie ssałą cycusie. Masz dobre i mocne nastawienie, więc... napewno będzie dobrze.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu :***

Małgoss, Moniko - dziękujemy za życzenia :***
 
Ostatnia edycja:
kochane ja tak na chwilkę tylko by złożyć życzenia, te dzisiejsze :tak: i te zaległe :zawstydzona/y:
dziś m ma wolne więc same rozumiecie :sorry2:
juro ponadrabiam posty i Wam odpiszę :tak::tak:

Wszystkiego najlepszego dla majówiątek w ten ostatni miesięcznik ;-):tak::-)


Flarencja, dla Krzysia

28166hx.jpg



Tsarina, dla Izy Mirki

14t0al5.jpg



Confi, dla Damianka

2412qlf.jpg



Owca, dla Wiktorka

2qmhs83.jpg



Mamstud, Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy

iwhnbt.jpg


 
Damianku, Wiktorku dużo radości na Waszą ostatnią miesięczną "rocznice"...
2cb825c0.jpg


Dziewczynki, u nas idzie taka burza, że się boję... ale przypomniało mi się jak rok temu chciałam burz, bo to działa na kobiety ciężarne i pomaga im urodzić... oj, ile ja burz tak przeżyłam i urodziłam w piękny spokojny wieczór...
 
Damianku i Wiktorku, Krzysiu i Izuniu wszystkiego co najlepsze od cioci Eweliny i Julka.

Mamstud gratuluje Gabrysi. Czyli już podjęłaś decyzję o zaprzestaniu karmienia piersią?

Nino szybciej napisałabym Ci czego nie ma mój tata. Zaczęło się od nadciśnienia, potem było ogólne zatrzymanie krążenia, udar, arytmia serca, przyplątało się przewlekłe spastyczne zapalenie oskrzeli i cukrzyca. Nie wiem nawet czy nie pominęłam czegoś. Teraz płuca i serce szwankują.

Moniko, Mamstud dziękuje, że pytacie niestety nie jest lepiej. Wręcz coraz gorzej.

M&m's a co jeszcze Wam zostało do przygotowania przed ślubem?
 
reklama
Tsarina, i jak ta burza?

Nina, tak mi przykro z powodu twojego taty!! Życzę dużo zdrowia...

A co nam jeszcze zostało... ech.. sama nie wiem :-) hi hi hi, a tak na serio to... garnitur M., płyta z muzyką, no i ten plan uroczystości, dokończyć, wydrukować i porozsyłać i to chyba na tyle...
 
Do góry