reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

tęsknić nie tęsknie,bo jestem już u siebie w domku i mam m przy sobie:-)Jedynie miałam dziś troszke nerwów-pomogliśmy z m ostatnio komuś potrzebującemu i te osoby odpłaciły mi dziś bardzo nieprzyjemną wiadomością sms,dobrze jest pomagać,ale żal ściska serce ,że ktoś może być tak niewdzięczny za niejednokrotnie udzieloną pomoc:no: Ja to jestem bardzo nerwową osobą,wszystko biore do siebie i aż za barzo przeżywam co spędza mi sen z powiek.Oj to współczuje tej papierkowej roboty,no chyba że to lubisz.Zapewne intensywnie spedzony dzień i zabawa to przyczyna.Dzięki i również życze dobrej spokojnej nocki też już kieruje się do sypialni:tak:papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,


ja tak tylko na chwilkę - dlatego przepraszam, że bez torcików (bardzo przepraszam):

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia (spóźniłam się z życzeniami jeden dzień) i dla Izy Mirki oraz dla Mamuś - Florencji i Tsariny!!!
Oby ostatni miesiąc przed roczkiem był baaardzo przełomowy, szczęśliwy i przede wszystkim zdrowy - co by imprezka mogła trwać bez końca (ta na roczek rzecz jasna)
Buziaki od nas :***


Dziękuję za życzenia: Ninie27, ninie2003, kasicy, mamie niki, Joli - buziole :*****

Jolu - Tobie również moc życzeń na kolejne szczęsliwe lata małżeństwa :****


Dobra, lecę... Za 30 minut muszę być na poprawinach (od wczoraj się weseluje) :baffled::-D
 
dobry wieczór Majóweczki!

Barmanko ostatnio tak mało Ci odpisałam bo akurat mi bateria w laptopie padała i się spieszyłam żeby mi posta nie wcięło...
U nas to wygląda tak: lista produktów zakazanych, którą kiedyś wpisałam na wątku żywieniowym jest wciąż aktualna - niestety:-( Pocieszające jest to, że Gaba bardzo chętnie próbuje wszelkich nowości i zjada wszystko z apetytem. Więc chociaż problem nie jedzenia mamy z głowy, uf :-) Mam nadzieję, że Marcelitko też polubi nowe smaki!

mama Niki ale z Ciebie nocny Marek! Fajnie tak wrócić do domku, prawda? :-) Po ostatnim urlopie w Berlinie też z chęcią weszłam do domku. Chociaż z górą prania walczyłam jeszcze dobry tydzień....:sorry2:

bohaciefka normalnie jestem na Ciebie obrażona! Dlaczego nas tak zaniedbujesz?! Już nas nie kochasz, co? Nie tęsknisz za nami babolkami? :-):-) Dobrze Cię widzieć.

agakm miłego post weselicha :-)

kasica mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz!

kasia a powiedz mi, Filip śpi już bez pieluszki? Ale Ci zazdroszczę takiego mądrego chłopczyka....

Jolu ależ Ty się masz z tymi swoimi dziewczynkami! Co i znowu dolega? A Ty znowu sama....Oj, bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że będzie lepiej bo przecież musi! No i wszystkiego najlepszego z okazji szóstej rocznicy ślubu!!!

U nas kilka nowości:
1. Trzy dni z rzędu Gaba robiła kupkę do nocniczka :-)
2. Wczoraj zrobiła samodzielnie 3 kroczki, chichotała przy tym jak mały belzebub :-)
3. Od wczoraj nie karmię piersią..... :-( Gabcia mnie tak pogryzła, że dostałam zapalenia piersi.... Ciężko mi z tą myślą bo chciałam ją karmić ok 2 lat.

Do tego od dwóch tygodni zmagałam się z okropnym zapaleniem pęcherza - takim z krwią w moczu i w ogóle. Niestety na to także dostałam antybiotyk bo już nic innego nie pomagało. To wydarzenie przypieczętowało decyzję o zaprzestaniu karmienia...:-(

Wczoraj byliśmy z M na kolacji we włoskiej knajpce, potem na piwku w bardzo przyjemnym pubie. Jutro mija dwa lata od naszego ślubu!:-)
 
Witam.
Mamstud Gratulację sukcesu nocnikowego Brawo:tak: Filip śpi jeszcze z pieluszką,
ale jak śpi w domu w dzień i się wysika przed spaniem to mu nie zakładam.
Pierwsze kroczki świetnie i Gaba poszła przed roczkiem Brawo po raz drugi:tak:.
A co do karmienia piersią bardzo mi przykro ,że stało się właśnie tak:-(.
Życzę dużo zdrówka i oby ta przypadłość pęcherza szybko minęła.
A życzenia co do rocznicy zostawię na jutro;-):-).
Aga jak na weselu,popiłaś ,potańczyłaś ??
bohaciefka to ciężki okres dla Ciebie ,rozliczanie PIT-ów na pewno wszyscy znajomi uśmiechają się do Ciebie;-).
Mama Niki ja też niestety mam taki charakter że wszystko biorę do siebie i jestem nerwus :-(no nic życzę więcej luzu:sorry2:.
 
Witam Was dziewczyny po baaaaardzo długiej nieobecności:-)
Martalis dzięki za pamięć i życzenia dla Krzysia:tak:
Nie było mnie tak długo,bo chorowały dzieci ja też troche i ochota przez to odeszła na pisanie,ale już jest dobrze i postaram się do Was zaglądać jak najczęściej.przyznam się zręką na sercu,że brakowałpo mi Was dziewczynki:tak:
 
Florencjo,Krzysiu...

img-thing

Izabelko,Tsarino...
Wszystkiego Dobrego dla Was na ten 12 Miesiąc:-)

img-thing
 
Aga_k_m, Roxy dziękujemy za życzenia i za pamięć...

mamstud gratulacje dla Gaby i gdyby nie udało mi się wpaść jutro, to dużo radości w drugą rocznicę ślubu...

florencjo witaj znów u nas... najserdeczniejsze życzenia dla Krzysia...

z rewelacji z naszego gniazda, Iza zrobiła pierwsze samodzielne kroki! Goniła psa, ale jednak!
 
Dobry wieczór - jesteście jeszcze?:happy:

Wszystkiego najlepszego dla Izy Mirki i Tsariny:-)
oraz Krzysia i Florencji:-).
Oraz zaległe, ale jak najbardziej szczere życzonka na ostatni miesiąc przed roczkiem dla
Jagódki i Agi km
oraz Kubusia i Tikanis

Dawno nie było mnie na tym wątku. już się stęskniłam:sorry2:. Moje dolegliwości się na szczęście skończyły, więc od razu lepiej się czuję i mam lepszy humor, a co za tym idzie i wenę do pisania:-).
Tylko nadrabiać nie będę;-)

Mamstud,
a Tobie składam gratulacje z okazji 2. rocznicy slubu:-). ja tez mam niedługo. kiedy to zleciało:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama Niki ja też niestety mam taki charakter że wszystko biorę do siebie i jestem nerwus :-(no nic życzę więcej luzu:sorry2:.

?????????? no coś ty!!!! Ty masz taki charakter??????? nie wierzę!!!!

Mamstud, gratulacje dla Was!!:-):-):-) Dla Gabuni za kroczki i dla ciebie za nocnik!!!! to zawsze świadczy o wytrwałości i zdolności mamy!!

Tsarina, brawo dla Izy, musisz częściej psa przegonić. :-D:-D:-D

Florencja , myślałam o Tobie!!! Wiesz myślałam że dawno cię nie było i co u ciebie? i że masz taką dużą rodzinę - co nie jest częste ostatnio - i że ja cię tak bardzo za to podziwiam, i że chcialabym ....być taką matką i żoną jak Ty jesteś.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Fajnie że jesteś!!
 
reklama
Witam się wieczorkiem:-)
Właśnie siedze z Desperadoskiem w ręku,klub AA chyba dziś nie ma obrad?hmm ale popijam piweczko z m także też bardzo przyjemnie:tak:wogóle dzionek przyjemny bo m był z nami w domku:-)nie zwiał mi dziś do Czech na rybki:tak:Niki była cała wniebowzięta ,że tata mama razem w domku i się z nią bawią:tak::-)Jedynie byłam w Kościele z Niki ,a potem zachaczyłam o mame i wyciągnelam ją na spacerek,taka piękna pogoda ,aż żal było siedzieć w domku :tak:
Aga km-mam nadzieje że pochwalisz się jak było na weselu:-)
Kasia 1208-Filipek taki mądrala ,jestem pełna podziwu :tak:a między naszymi szkrabami tylko 3dni różnicy,także roczek będziecie świetować zaraz po nas :-)
Florencja -miło że znów z nami jesteś:tak:Wszystkiego dobrego dla Krzysia-dużo zdrówka ,radości śmiechów hichów:tak:
Tsarina-wszystkiego dobrego dla Izy,samych radosnych chwil,wielkiego uśmiechu na buźce :tak:Teraz to już duża dziewczynka:tak::-)
Mamstud-ja tak zawsze miałam :-)zazwyczaj 5 godzin snu mi starczało :tak:ostatni raz spać o normalnej porze szłam chyba w szkole podstawowej-jak rodzice kazali.Nawet po porodzie nie spałam 3doby w szpitalu ,ale to raczej była sprawka Nicol.Także masz racje -nocny marek ze mnie:zawstydzona/y:może ja z jakiegoś rodu Draculi się wywodze;-):-D
M&m's-co uwas?mam nadzieje,że zajrzysz tu jutro:tak:a ja czuje niedosyt ,nawet ostatnio pytałam jak przygotowania,ale niestety nie odpisałaś:-(kurcze a to przecież najpiękniejszy i najważniejszy dzień w życiu kobiety:tak:ja swoje przygotowania i całą reszte mile wspominam-mimo tego że płakałam jak dziecko i przez kilka minut z wzruszenia nie byłam w stanie wypowiedzieć słów przysięgi-to dopiero akcja ,a wyobraź sobie miny wszystkich zebranych w kościele,cisza jak makiem zasiał a Ewelina stoi i szlochado tego stopnia że momentami się zanosiłam:zawstydzona/y:ach ta miłość-tego pełnego radości i miłości spojrzenia m do końca życia nie zapomne -bezcenna chwila:tak:a jak ktoś oglądał płytke z wesela to pewnie boki zrywał z mażącej się Eweliny:-D:-D:-D
Moniq-kochana odezwij się wreszcie!!!bo brakuje tu Ciebie!!!
edit
teraz doczytałam-
M&m's-no niestety to jest ta najbardziej negatywna cecha mojego charakteru:zawstydzona/y:i pomału jest to dla mnie ostatnimi czasy bardzo uciążliwe:no:nawet zaczełam stosować jakieś ziołowe tabsy ale na moje nerwy ,raczej mają za słabe działanie.Zastanawiam się nad wizytą u lek.ażeby cośik przepisał ,żeby ukoić te skołatane nerwy:zawstydzona/y:niemam jakiś wielkich problemów,ale widze że jestem teraz zabardzo nerwowa,nie wydaje mi się to normalne-a wiem że z nieleczonej nerwicy może zacząć się depresja,moja m tak miała-ale przeżyła coś czego nikt nie powinien doświadczyć-śmierć swojego dziecka:-(ok bo chyba zbyt dużo napisalam:zawstydzona/y:troszke się otwarłam:zawstydzona/y:Włąściwie to niewiem czy to pytanie kierowłaś do mnie czy do Kasi1208
 
Ostatnia edycja:
Do góry