reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ninko, trzymaj się. Tatko jest w szpitalu i ma opiekę więc jest bezpieczny. Oczywiście życzę poprawy stanu zdrowia.

M&M'Sik ,podbijam pytanie Niny. Miałaś pokazać butki.

Tsarina ,ja pogody nie pamiętam.Pamiętam tylko,że kolejny dzień się martwiłam czy nie przełożą mi cesarki. Cesarkę miałam zaplanowaną na 8 rano i całą noc pośpieszałam dwie rodzące bo bałam się,że zajmą mi salę operacyjną.

edit. doczytałam o przygotowaniach.Wklej fotkę butów
 
reklama
Hej kobity:-)

Jakoś tak nie wiem co pisać:zawstydzona/y::sorry2:

Mamstud....gratulacje dla Ciebie za efektywne nocnikowanie i dla Gabrysi za pierwsze kroczki:tak:
Wszystkiego Dobrego z okazji Rocznicy....Miłego Wieczorku;-)
41cbb221719757d878be26f49d7fab96_th2.gif


Tsarina....gratki dla Izabeli...następny dzieciaczek majowy wybiera pozycję pionową-super:tak::-)
Podbijam pytanie....jak tam burza,tak się zastanawiam bo to niedaleko...ciekawe czy u nas też będzie,mój psiak strasznie panikuje,boi się niemiłosiernie także nie uśmiecha mi się uspokajać jej pół nocy:baffled::sorry2:

Nino....biedny ten Twój tata,tyle choróbsk się przypałętało:sorry2: Zdróweczka życze:tak:

Kasico...mam nadzieje że prędko do nas wrócisz:tak:

Aga_km....oj kochana ale bym potańczyła na jakimś weselu:tak:
Fajnie że imprezka się udała:tak:

Dziewczyny oglądałam dzisiaj program "Uwaga" na tvn...był o fotelikach samochodowych:baffled:
Nie wiem czy o tym Ankzoc pisała ale tam chodziło o fotelik chicco proxima i emaliunga ale nie wiem jaki model:sorry2: Te foteliki mają jakieś wady i kiepsko wyszły w testach:baffled:
Cholercia a ja niedawno kupiłam fotelik...właśnie chicco ale Key...niby o nim nie mówili ale jak firma wypuściła jeden wadliwy to kto wie czy inne są ok:wściekła/y:

M&m,s....pokaż butki:tak:
 
burza przeszła bokiem, więc jest dobrze, ale stracha miałam niezłego... nienawidzę burz...

Nina przykro mi z powodu Taty..

też oglądałam "Uwagę" i to było straszne, dodatkowo na kursie nam mówili, że crash-testy robi się właśnie przy prędkościach 50-60km/godz, ale przy większych prędkościach nawet fotelik nie pomoże, a już w ogóle przy wjechaniu w ścianę/drzewo czy inną pionową powierzchnię to z samochodu i wszystkich pasażerów nic nie zostaje (wyjątkiem ponoć była Otylia, ale takim potwierdzającym regułę...)... od razu zadzwoniłam do męża, ale on powiedział, że u nich w sklepie nie ma Chicco wcale... nie dogadali się z dostawcą... tej drugiej firmy też nie ma... teraz będzie śmiesznie, bo większośc jak nie wszystkie foteliki made in Poland nie posiadają wyników z crash- testów, bo to dla nich wydatek 20tys Euro i ich zwyczajnie nie stać, a certyfikat ADC R44/04 może miec każdy fotelik... paranoja... zaczynam się zastanawiac, czy ja kiedykolwiek z Izą do samochodu wsiądę, kiedy ja będe prowadzić...

edit: m&m's i tak o czymś zapomnisz, więc się tak nie stresuj... jakby wszystko było dopięte na ostatni guzik, to nie ma radości ze ślubu i wesela....
 
To co pijemy?
Mam taki nastrój dziś, że chyba się spije.
Któraś jest?
Monia jak tam dieta. Pytam bo tyje w oczach i przydałoby się zacząć dietę i jej nie przerywać:)


Marzenko a Ty gdzie? Jak dietka? A jak Natasza po tych przygodach ostatnich?
 
witam

IZO
DAMIANKU
WIKTORKU
wszystkiego co najlepsze na kolejny miesiac!
31636027_d.jpg

mamaNiki witam w klubie ,tez jestem osoba ktora wszystko do siebie bierze.... a to jest bardzo zle

mamstud-gratki za pierwsze kroczki

Z okazji rocznicy slubu zycze Wam aby plomien waszej milosci nigdy nie slabnal,

a Wasze dzieci chowaly sie szczesliwie w jego cieple i blasku.

Zobacz załącznik 239721


aga km to weselicho sie udalo ,super troszke poszalalas


niewiem juz komu co chcialam odpisac.............


jak jeszcze ktoras jest na BB ,to niech mi doradzi ,czy starczy to jedzenie co napisze na

kolacje z okazji roczku ...bardzo bym prosila,

bo mi sie wydaje ze jest troszke malo,ale ja wielkiej zabawy nie wyprawiam....

-tort ,jeszcze inne ciasto,oczywiscie do kawki
-pieczone skrzydelka (te w foli Winiary)
-pieczony kotlet
-2 salatki jedna na slodko,druga jeszcze niewiem....

i cos mi tu brakuje ....


pomocy!!!

 
jak jeszcze ktoras jest na BB ,to niech mi doradzi ,czy starczy to jedzenie co napisze na

kolacje z okazji roczku ...bardzo bym prosila,

bo mi sie wydaje ze jest troszke malo,ale ja wielkiej zabawy nie wyprawiam....

-tort ,jeszcze inne ciasto,oczywiscie do kawki
-pieczone skrzydelka (te w foli Winiary)
-pieczony kotlet
-2 salatki jedna na slodko,druga jeszcze niewiem....

i cos mi tu brakuje ....


pomocy!!!

a napoje to kawa i herbata? ja bym może jakaś drobną przegryzkę podrzuciła, tylko nie za słoną... dobrze jest!


edit: ja mam kawę z rumem, może być?
 
Martalis ,a dużo osób będzie? Dzieciaczki będą?Jak będą dzieciaczki to musisz pomyśleć o jakiś przegryzkach dla nich.Myślę tu o jakiś słodyczach,owocach.

Tsarina ,pomocy!!!!!!! Co byś jeszcze podała?

edit. już jesteś.

Wlaśnie pomyślałam o jakimś winku lub szampanie.
 
dobrze masz z jedzeniem, dwa "gorące" posiłki, dwie sałatki, dwa ciasta i luzik, do tego jakieś owocki, przegryzki i jest dobrze...

edit:
nie da się ukryć, że w menu brakuje %, więc musisz nabyć jakieś Piccolo czy coś podobnego... a do mięska będą dodatki?
 
Ostatnia edycja:
wszystkie napoje oprocz alkoholu, moze tyk symbolicznie podam szampana jeszcze

przegryzki dla dzieci beda oczywiscie to co lubia najbardziej chrupac...

8 doroslych i 5 dzieci bedzie czyli nie duzo,


tsarina no wlasnie o to mi chodzi ,zeby nie za duzo przy garach stac ,maz i tak do pracy idzie na noc,dzieci do szkoly ,
to dluga goscie nie posiedza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry