reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Aga km-"powiem Wam, że jedynie wchodząc na BB potrafię się odbić od tego co sie dzieje wokół:sorry2:"jakoś kiepsko zacytowałam twoje słowa:zawstydzona/y:powiem ci ,że mam takie same odczucia jak ty!!!Fajnie ,że się odezwałaś bo brakowało tu Ciebie:tak:
Tsarina-no to się uśmiałam z waszej brokułowej przygody;-)ja dziś dałam Niki pierwszy raz samej jejść i powiem Ci że też ledwo mogłam ze śmiechu-bardzo komicznie to wygląda jak smyki same jedzą:tak:ale u nas nie było tak źle bo dałm jej pokrojoną na drobne cząsteczki paróweczke i ciemne pieczywo z masełkiem.Nabijałam jej na widelczyk a ona sama ładnie trafiała do buźki i wcinała,ale miała radoche:tak:pierwszy raz jadła sama i swoim widelczykiem.Do jedzenia łyżką też już czasami sama się garnęła ale jakoś nie miałam odwago jej dać.Super wasza Iza Mirka bynajmniej macie wesoło,ale wyobrażam sobie to niezadowolenie twojego m z tych okruszków we włosach.Powiem Ci że nasza Niki to też mały agent i zawsze coś wymodzi,a jest taka ciekwska wydaje mi się i m ,ze to u niej aż za bardzo:tak:jak jesteśmy w jakimś miejscu publicznym to ludzie mają niezły ubaw z tej ciekawości Nicol,niejednokrotnie to zauważyłam.
Kochane a wspominałyście o gotowaniu smykom zupki pomidorowej-napiszcie mi prosze jak ją robicie,czy dajecie pomidory czy zwykły koncentrat?Powiem wam,ze ja to mam schize i dawałam Niki tylko to co powinna jejść według kalendarza,teraz od niedawna daje jej chlebek i paróweczki z mięska,no i zrobiłam jej jajeczniczke z koperku,teraz po mału mi mija i zaczne dawać jej co nieco z naszego jedzonka choć nie ukrywam,że się boje teraz gotuje zupke nam warzywną no i bałabym jej się podać bo wkońcu jest tam przyprawa Kucharek potem dodam śmietane no i bałabym się że jej zaszkodzi-czy wy podajecie smykom takie swoje zupki????
Roxy-fajnie że się odezwałaś:tak:ostatnio mniej zaglądasz.Nasz Niki jeszcze nie chcodzi,ale widze ,ze robi się odważniejsza i raczkuje po całym domu,a jak mama nie widzi to kąbinuje i próbuje wstawać,i jak ją podtrzymam to stoi na sztywnych nóżkach i sprężynuje a wcześniej się martwiłam,że nic nie robi,a teraz są duże postępy,także teraz w piatek ta wizyta katrolna u Neurolog nie potrzebna ,no ale jak prosiła na lek.to jedziemy.
Miłego dzionka kochane -ja uciekam bo trzeba obiadek kończyć no a potem znów jade do mamy bo dziś też jakaś sąsiadka u mamy na mnie będzie czekać bo chce się obciąć i pofarbować,no i za mamy włoski tez musze się już wziąść
 
reklama
witam ,naprawde pusto przez to wszystko co sie stalo....

TYMONKU wszystkiego dobrego na 11 miesiecy !

kasia przeoczylam ze mialas rocznice ;)

Róże są piękne, bo kwiaty mają.,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.



My tez mielismy rocznice juz dziewiata... 12.4 dzien jak zwykly nic specjalnego...

maz oczywiscie zapomnial ....zadnych kwiatow czy cos innego ...ino sie spytal ile

to juz minelo ?

moze przez to ze ostatnio jak dostalam na walentynki kwiaty na drugi dzien wyrzucialam dlatego ze mnie bardzo wkurzyl.

confi super ze bedziecie miec ten domek,wiecej miejsca, ogrod itd

ankzoc no prosze Majeczka nastepna co pierwsze kroki stawia gratulacje,niedoczytalam jeszcze starych postow,to niewiedzialam.

mamaNiki ja robie pomidorowa z koncentratu,niedoprawiam,tylko troche maselka dodaje


Xavko spi ,jak wstanie idziemy na spacerek ,Oli na religie,a ja do ksiedza zeby msze zamowic na roczek.
 
Roxy, no serio :sorry:ziemniaczki kupuje w 1 kg woreczkach, takie malutkie - baby ;-) no i niestety nie mam możliwości położenia ich gdzieś wyżej :eek: więc zawsze się nimi bawi :-)

mamo Niki,
ja nie podaje "naszych" zup. Marcel ma skazę białkową i z wieloma potrawami synek jest 100 lat za Murzynami :cool: a nie chce narażać go na marsz alergiczny :no:
a jeśli chodzi o pomidorówkę to robiłam z pomidorów, ściągnęłam skórę i potem dodawałam do zupki :tak:


martalis, spóźnione życzenia rocznicowe :*

11kxrpg.jpg



Okruszku, wszystkiego najlepszego dla Tymonka :***

jr4tc4.jpg


 
ufff dopiero teraz udało mi się zebrać i napisać...
nie znoszę miec na popołudnie do pracy bo cały dzień mam rozwalony. Damian dał mi dziś do wiwatu ale szybko znalazłam przyczynę ... szósty zębuś - lewa górna dwójka:-)

dziękuję Wam kochane za te wszystkie miłe słowa. Ja strasznie się cieszę ,że w końcu będziemy mieli więcej miejsca, bo głównie o to chodziło. Niedogodności też się zapewne znajdą ale na razie o tym nie myślimy. Będzie dobrze.
Nie chcemy tam mieszkać długo...teraz z całych sił będziemy się starać o kredyt na własne "m". Nie mniej jednak fajnie będzie pomieszkać w domku z ogródkiem ;-)

ok...teraz życzenia

Dla Tymka wszystkiego najlepszego z okazji 11 miesiąca...uściski od nas :tak:
2uoihas.jpg


dziewczyny ja mam pytanie...może trochę głupie ale wydaje mi się ,że nie ja jedna się nad tym zastanawiam . Czy jak nasze dzieci skończą rok to dalej będziemy składać życzenia co miesiąc? Ja byłabym za tym by od tej pory składać normalnie, co roku. Same wiecie ,że zapamiętywanie wszystkich i składanie życzen tak czesto jest dość uciążliwe. Co o tym sadzicie? Tylko mnie nie zlinczujcie :-p
 
confi ja sie tez zastanawialam juz kiedys nad tym co napisalas,ze jak nasze maluszki skancza roczek czy bedziemy dalej pisac zyczenia,

mi sie tez wydaje ze juz nie trzeba co miesiac tylko co roku,

zobaczymy co na to inne mamy;-)
 
dziewczyny ja mam pytanie...może trochę głupie ale wydaje mi się ,że nie ja jedna się nad tym zastanawiam . Czy jak nasze dzieci skończą rok to dalej będziemy składać życzenia co miesiąc?
myślę że po skończonym "roczku" nie będzie już takiej potrzeby by składać życzenia co miesiąc :sorry:
rocznicowo - raz do roku w zupełności wystarczy ;-):tak::-)
 
Wszystkiego dobrego dla Marcelka i Barmanki​

Mamy 3 zęba górna prawa dwójka :tak:;-):-D
Co do moich wyników to zapomniałam wam napisać we wtorek, że też wszystko ok.


A dziś czuje się źle i niewiem czemu :baffled::eek:

Miłego dnia babole ja muszę się ruszyć ogarnąć mieszkanie - nie chce mi się....
 
reklama
Hej kobitki

Wszystkiego dobrego dla Marcelka!!!! Dużo zdrówka, żeby buźka była zawsze uśmiechnięta:-)

Kasica
Gratuluję kolejnego ząbka:-)

U nas pogoda taka, że normalnie można popaść w depresję..Kasia w dodatku dalej ma katar..ja już nie wiem o co chodzi:baffled:
 
Do góry