reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

tsarina ten temat o teściowych superrr chciała bym poczytać barrrdzo:tak: powodzenia na obronie i dobrej zabawy na chrzcie
barmanka79 u nas te pobudki mnie wykańczają już daje butle na noc ale on się budzi dake ze 3-4 razy:-(
słonko brakuje nam ciebie prosimy częściej zaglądać gratulacje sposobu na Julke :-D
barmanka79 no to teraz sobie mąż poczyta o sobie :-D może to go troszke zastanowi i BB zostawi dla ciebie :tak:
 
reklama
synuś nockę przespał normalnie, tradycyjne pobudki na mleko... teraz siedzi sobie w leżaczku i bawi się taką książeczką z materiału, ja pije kawkę, pranko wstawiłam, zaraz będę robić ciasto :-)

Aga, trzymaj się dzisiaj kochana. powodzenia na obronie!! ja już ciasto piekę, więc zagrycha jest - jeszcze tylko śłedzik i kiszony ;-) mam nadzieję że nie zapomniałaś wstawić szampana do lodówki :-D

bohaciefka
, a broń Boże ja się za rady nie obrażam :no: twoja rada jest super, na pewno nie jeden facet by po tym wymiękł :-D ale niestety nie mój mąż :szok::szok::zawstydzona/y:
uwierzycie, że on gada więcej ode mnie??!! a w jaki sposób opowiada co u niego w pracy się wydarzyło to normalnie książkę można pisać :sorry2: jak się spotykamy ze znajomymi to tylko on gada a ja mogę zaledwie wtrącić swoje 3 grosze :baffled: on jest gorszy od baby wrrr :szok: masakra dla mnie bo ja też lubię gadać - zresztą to chyba widać po moich postach :-D
tak więc ten numer u nas nie przejdzie :zawstydzona/y:....

tsarina, ależ oczywiście że chcę poczytać twoją pracę - ale najbardziej by mnie interesowały te teksty które wyciął twój promotor :tak::-):-) mam nadzieje że ich nie wykasowałaś :sorry2:
 
Witam się w ten piękny słoneczny dzień.
Ja tylko tak szybciutko, bo nie mam za bardzo czasu żeby pisać.

Odnośnie odwracania się z plecków na brzuszek. Jeśli dziecko robi to zawsze tylko przez jedno ramię, należy "wymuszać" na nim korzystanie też z drugiej strony. Czyli sami obracamy dziecko przez drugi bok i powrót z brzuszka na plecy też robimy przez to drugie ramię (tak żeby dziecko uczyło się symetrii). A obracanie robimy chwytając całą pupę i skręcając ją tak aż dziecko się przewróci.

Kurczę, musimy coś dzisiaj wymyślić, taki piękny dzień ... macie jakiś pomysł na fajną wycieczkę w okolicach Warszawy (do 100 km)? Bo nam wpadł tylko do głowy Kazimierz Dolny ( z tym że w tym roku zaliczony już kilka ładnych razy :sorry2:)
 
barmanko tak to już jest z chłopami. Ja jakiś czas temu sie zastanawialm czy przypadkiem moj maz nie podczytuje tego co pisze, ale nie (jak na razie)

bohaciefka bede miala wolne piatki tylko do konca roku ale tak czy tak jest to plus. Do pracy mam sporu kawalek bo musze przejechac caly Toruń :-( a Gucio zostanie raz z moja mama a raz z tesciowa ( zalezy jeszcze jak grafik ulozymy) wiec o opieke sie nie martwie. A pracy wziąć do domu nie moge bo jestem rehabilitantka wiec sama rozumiesz. Wymiar pracy fajny bo moglam sobie sporo dorobic( przed zajsciem w ciaze pracowalam dodatkowo w szpitalu i chodzilam na wizyty domowe) teraz tylko przychodnia. Nie dałabym rady byc caly dzien poza domem. Troche pieniazkow mniej ale nie szkodzi, trudno... A mam tez o tyle fajny uklad ze jak bede chciala to wroce...

tsarina no no ciekawy temat o tesciowych ;-) moze jakis cytat ???
ankzoc hmmm co by Ci napisac na pocieszenie? Moze to ze dzis oddalam 2glosy na Majeczke bo jestem wlasnie u rodzicow i z ich komputera oddalam drugi glosik:tak: trzymaj sie !!!
mamstud jezu co to za temat ???czarna magia :-D a ja pisalam o leczeniu rehabilitacyjym i psychiatrycznym w anorexi (jakby ktos chcial poczytac o chudzinkach he he ;-):tak::-D;-))

moniqsan hmmm nic nie podpowiem bo nie znam stolicy i okolic :zawstydzona/y: ale tak czy tak uważaj by cie za daleko nie poniosło, bo wiesz z Tobą to różnie bywa... :-D
 
cześć dziewczynki , ja dziś nie mam weny do pisania :-(

Słonko ja się steskniłam, uwierz lub nie ale miałam do Ciebie smsa pisać bom się niepokoić zaczęła ;-)

Tikanis...trzymaj się bidulko...

m@dz1@...powrót do pracy choć wcześniej przeze mnie odbierany jako powrót do cywilizowanego świata ...teraz tak samo staje się horrorem...:baffled::baffled::baffled:
nawet nie chce mi się myśleć o tym....

bohaciefka..o matko kobito chyba Cie ozłocę....dziękuję, dziękuję , dziękuję ...zobacz a ja byłam skłonna dać się oszukać...szlag by to...:angry::wściekła/y::no:

Barmanko ...cos się dzieje z tymi naszymi facetami...ja od miesiąca bezskutecznie próbuję namówić mojego M na większy wkład z wychowanie Młodego...ostatnia wymówka to " chcę się zrelaksować po pracy" :crazy: a ja to kurrrrr....plecami do góry cały dzień poleguję co?

Tsarinko mnie też brakuje naszych porannych spotkań "po Brzyduli" przynajmniej było wiadomo ,ze bedzie z kim pogadać a tak....
a Twoją pracę chętnie bym przeczytała...nieocenzurowaną oczywiście :-)

ciekawe jak tam aga_k_m....obroniła się czy nie? Mam ochotę wysłac smsa...ale nie wiem....
a co tam...wyślę :-)

a Dami ma dzis dzień marudnika...potwornie wkurzający jest ...ktos mi dziecko podmienił :-(
dopiero godzinę temu udało mi się go uspać bo słaniał się ze zmęczenia ale oczywiście spać nie chciał...cholercia, kupiłam chustę a ten mały złośnik od dwóch dni nie chce dać się zamotać, tak się wykręca ,ze ręce opadają , ani dociągnąć go nie mogę ani nic :wściekła/y:
dziewczyny z trrójmiasta, od poniedziałku zaczyna się Tydzień Bliskości, może macie ochotę wpaśc w jakiś dzień. Mnie korci ale samej mi się nie chce :zawstydzona/y:
tu jest program...ja bym wpadła do IKEI i w środę do Multikina, co Wy na to?

Obchody Międzynarodowego Tygodnia Bliskości w Trójmieście - Klub Kangura

a tak z innej beczki to pojechaliśmy wczoraj nad morze na molo na Zaspie, chłodno było ale cudnie..no i tak sięobjawił mój brak weny na pisanie :-D



 

Załączniki

  • 18.09.2009 Molo Zaspa 008.jpg
    18.09.2009 Molo Zaspa 008.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 55
  • 18.09.2009 Molo Zaspa.jpg
    18.09.2009 Molo Zaspa.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 49
witam Was mamusie......
wierzcie czy nie ale sie stesknilam za forum.....no ale juz jestem no i staram sie Was nadrobic co przy mojej dwojeczce graniczy z cudem....
Wakacje w Polsce naleza raczej do udanych ( poza sprzeczka z tesciowa dwa dni przed wyjazdem....maz powiedzial ze tak sie obrazila na mnie i podobniez jeszcze na moich rodzicow ze nawet nie pozegnala sie z dziewczynkiam....tak przykro mi sie zrobvilo bo przeciez one nie sa niczemu winne..no ale coz..)
Pogode mielismy wspaniala....chrzest udal sie pieknie....
moje dziewczynki po wielu badaniach w Polsce ktorych tu nie mialy robionych okazalo sie ze oprocz tej nieszczesnej przepukliny amelci to sa okazami zdrowia....waza 6400 i 6800 i maja po 67cm dlugosci....
troche mi sie "rozregulowaly" no ale od dzis staram sie wrocic do naszego starego programu dnia...

Przepraszam ze tak narazie nic z osobna kazdej z Was nie odpisze ale obiecuje ze sie poprawie....
A no i jutro postaram sie wkleic pare foteczek moich dziewczynek z chrztu...

Dziewczyny... co wy robicie z pieniazkam ktore wasze pociechy dostaly na chrzest....bo moje dziewczyny oprocz prezentow w postaci zlota itp. zebraly 10tysiecy no i nie wiem czy my z tych pieniazkow to np. mozemy im cos kupowac na biezaco czy raczej wypadaloby je odlozyc na jakims kacie...???


Confi... ty to jak zwykle przeslicznie wygladasz a Damianek to taki slodziaczek.....:tak:

Ach... musze juz leciec bo moje szkraby domagaja sie uwagi....:tak:
 
witajcie mamusie, mam troche problemow z danielem, budzi sie na karmienie w nocy nawet 4 razy (o 12, o 2.30, o 4.50 i o 6.30 a potem 7.50) wiem ze nalezy do dzieci extra glodnych ale ja juz nie wyrabiam, marze o 6 godzinnym spaniu.poza tym w dzien daniel nie jest az tak glodny, zazwyczaj dzien to 3 butle.kleik, kaszka, herbatka nic nie pomaga zeby sie nie domagal wiecej.pozdrowionka
 


a tak z innej beczki to pojechaliśmy wczoraj nad morze na molo na Zaspie, chłodno było ale cudnie..no i tak sięobjawił mój brak weny na pisanie :-D


Kochana :-)w Brzeźnie by Cie za uszy wytargali ;-):tak: odwieczna kłótnia 2 dzielnic "do kogo należy molo":-D
Dziewczyny... co wy robicie z pieniazkam ktore wasze pociechy dostaly na chrzest....bo moje dziewczyny oprocz prezentow w postaci zlota itp. zebraly 10tysiecy no i nie wiem czy my z tych pieniazkow to np. mozemy im cos kupowac na biezaco czy raczej wypadaloby je odlozyc na jakims kacie...???


Witaj Jolu super ze dziewczynki zdrowe i chrzciny udane a propos kasy ja Zosi otworzyłam konto oszczędnościowe i całą kasę z chrzcin tam wpłaciłam i każde pieniążki które dostaje z okazji lub bez tam wpłacam.
W zasadzie będą na czarna godzinę albo na jakaś zachciankę Zosi na która nie bedzie mnie stac. W końcu to jej kasa. Chciałam załozyc jej fundusz ale na to trzeba miec z marszu 10.000 zł.:szok:
Pamietam jak ja byłam dzieckiem i nie jechałam na wycieczke szkolna bo rodzice nie mieli kasy:-(....wiec biore cos takiego pod uwage i oszczedzam juz dla niej
 
Kochana :-)w Brzeźnie by Cie za uszy wytargali ;-):tak: odwieczna kłótnia 2 dzielnic "do kogo należy molo":-D



Cholercia nigdy nie wiem jak pisać , ale jednak nie da się ukryć ,że Brzeźno było pierwsze ale Zaspa jest bliżej :-D
przydałoby się nadac mu jakąś nazwę i byłby spokój


Jolu dziękuję, a gdybym miała taką kasę na pewno założyłabym wysoko oprocentowane konto i tak pieniążki czekałyby na okazję
 
reklama
Aga, Confi... dzieki za rady dotyczace kaski....wlasnie chyba tak zrobimy ze zalozymy jakies konto lub lokate tylko jeszcze nie wiem dokladnie gdzie bo tutaj w anglii juz jedno maja ( kazde dziecko dostaje po urodzeniu od panstwa 250 funtow a potem nastepne 250 jak skonczy chyba 6 albo 7 lat... jakos tak... a z tegp wzgledu ze u nas mamay maly dochod dziewczyny dostaly po 500...), ale chyba tamto otworzymy w polsce bo nie zbyt mi sie usmiecha teraz przewalutowywac zlotowki....

No i obiecane foteczki. z naszego dnia.. mam nadzieje ze Was nie zanudze nimi...:sorry::sorry::sorry:
 

Załączniki

  • A23_0620.jpg
    A23_0620.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 74
  • S23_2031.jpg
    S23_2031.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 72
  • S23_2063.jpg
    S23_2063.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 77
  • S23_2090.jpg
    S23_2090.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 67
  • S23_2101.jpg
    S23_2101.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 60
  • S23_2091.jpg
    S23_2091.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 63
  • S23_2177.jpg
    S23_2177.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 63
  • S23_2221.jpg
    S23_2221.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 60
  • S23_2214.jpg
    S23_2214.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 62
  • S23_2246.jpg
    S23_2246.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 72
Do góry