reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hejka
dawno mnmie nie bylo ale jestem w ojczyznie.....
mala juz wtawala tylko raz w nocy a tu znowu 3 razy........hmmmmmm co nie moge sie wyspac..........witajcie w klubie bo widzialam ze piszecie ze tez muicie kilka razy w nocy wstawac........
pozdrawiam i milego dnia:)
Witaj Krystynko , fajnie ,że znów jesteś. Ja tez muszę wstawać w nocy ale się wycwaniłam, wstaję raz i zabieram Młodego do siebie do łóżka , wilk syty i owca cała a nie zauważyłam by przeszkadzało mu to w zasypianiu we własnym łóżeczku. Dzięki temu śpimy sobie czasem nawet do 9 :tak:a poza tym mam jego malutkie ciałko cały czas w zasięgu i zawsze mogę się wtulić by chociaz powąchać :-D

znalazłam coś fajnego...to raczej dla mamuś chustowych ale innym myslę ze tez się spodoba

[video=youtube;A8Wd-Rj17jg]http://www.youtube.com/watch?v=A8Wd-Rj17jg[/video]

no ja się wzruszyłam :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Witajcie mamulki piatkowo.Kurcze nie mam czasu pisac na biezaco niestety bo moj Mati co drugi dzien jest mega marudny.Ajak wypada dzien spokoju to sie wtedy nie wyrabiam z obowiazkami na zakretach.

ankozc glos oddany tak jak codzien

malinka moniqsan marychna21 bohaciefka barmanka dzieki za slowa wsparcia.

mamatysia wspolczuje Ci bo widze ze masz jeszcze gorzej niz ja.Oby bylo lepiej.
aga_k_m kciuki w sobote beda na 100 procent.Powodzenia.
malinka009 krzeselko super tez chcemy takie kupic.
m@dzi@ powodzenia na porawce.m&m
m&m duzo zdrowka kuruj sie kobietko.
tikanis a co to za zabieg bo brzmi strasznie az mnie boli jak czytam.
barmanka mam nadzieje ze wizyty u lekarzy przebiegna bezproblemowo i Mrcelek dobrze je zniesie.
tsarina jak ja cie dobrze rozumiem.
Krystyna 30 dzieki i Tobie rowniez milego dnia zycze.
Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam a jesli tak to z gory przepraszam.Nie wiem jak wy dziewczynki ale ja mam po tej ciazy jakis dziurawy mozg.Normalnie wszystko zapominam jak sobie nie zapisze na kartce to nie ma szans zebym zapamietala.
A i jeszcze mam pytanko czy ktoras mamusia daje swojemu dziecko mleko hippa?A jesli tak to jak sie sprawdza?Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
Confi
Ja też się zastanawiam, żeby całkowicie zlikwidować konto na nk..jak do tej pory zlikwidowałam wszystkie zdjęcia i dane....jakiś psychol nie dawał mi spokoju:no: nie wiem być może to był ktoś znajomy który robił sobie jaja..ale nic przyjemnego...tym bardziej nigdy w życiu nie zamieściłabym zdjęć mojego kurczaczka...

 
cisowianko- też mam problemy z pamięcią. Normalnie Alzhaimer (nie wiem nawet jak to się pisze hehe nie pamiętam). A co do mleka to my jedziemy na Bebilonie 1 i jest super ale Tomi pije tylko raz dziennie przed nocnym spaniem.

Miłego weekendu wszystkim mamusiom
 
DZIEWCZYNY JESTEM ZAŁAMANA od przyszłego tygodnia wracam do pracy:-( nie moge sobie tego wyobrazić będę tęsknić denerwować się masakra jak wy sobie z tym radzicie
 
czy Was też znajomi nudzą, zebyście dzieciom osobny profil założyły?
o Boze dla mnie to totalna bzdura !!! Po co ???

barmanko daj znac jak po lekarzu
tsarina trzymam kciuki za obrone i oby Izka byla grzeczniutka na chrzcinach. A co z tym ziarniakiem ???

Malinka, biedna jesteś z tą pracą. Współczuje:-(. A wogóle to dlaczego musisz iść wcześniej? co ten Twój szef wymyślił??
Zadzwonil i w sumie grzecznie zapytal czy moge wrocic :baffled: brakuje mu ludzi a musimy kontrakt wyrobic z funduszem i nie ma kto pracowac. Mam naprawde fajnego szefa wiec sie zgodzilam :baffled: tym bardziej ze zalezy mi na tej pracy bo pelen etat to tylko 5 godzin :tak:

malinka strasznie Ci współczuję, ja wracam po nowym roku a czuję ,ze kompletnie nie jestem na to gotowa :-(
a nie możesz wziąć jeszcze urlopu wypoczynkowego? Mnie został cały z roku 2009 i mam zamiar go wykorzystać z tym ,że z kolei moja księgowa próbuje mi wmówić ze zamiast 26 dni należy mi się tylko 13 :baffled: wiecie może o co chodzi? jak to jest tymi urlopami po macierzyńskim?
mam caly urlop za 2009(czyli 26dni) i jeszcze 3 dni z 2008 ale musze wrocic teraz. Szef cos wspomnial ze dostane caly grudzien wolny lub ostatnie dwa tygodnie grudnia i wszystkie piatki do konca roku. A dlaczego Tobie zostalo 13 ??? przeciez to nie mozliwe :no: cos się chyba tej ksiegowej pomylilo :baffled:

krystyna widze ze dolaczylas do grona nie wyspanych ? wspolczuje :-(

cisowianko- my jestesmy na humanie wiec nie pomoge

DZIEWCZYNY JESTEM ZAŁAMANA od przyszłego tygodnia wracam do pracy:-( nie moge sobie tego wyobrazić będę tęsknić denerwować się masakra jak wy sobie z tym radzicie
ja sobie z tym faktem nie radze :-( od kiedy dowiedzialam sie ze wracam tak szybko nie odstepuje malego na krok. nawet juz go pod mate nie klade bo wole osobiscie sie z nim pobawic :baffled: normalnie oszalalam :-( JA wielka przeciwniczka noszenia i spania z dzieckiem robie to az przesadnie :baffled: od wczoraj co prawda ale robie... tak na mnie zadzialala ta wiadomosc:-( damy rade kazda z nas to czeka tylko nas troche za szybko... :-(
 
confi- ale fajnie, że miałyscie możliwość się spotkać wiem że na zamkniętym dziewczyny z warszawy też zrobiły sobie zlocik :-), fajne dzieciaczki. Ale cię kochana poniosły nerwy, ale nie rób sobie wyrzutów ja czasami też tak wybucham :zawstydzona/y:

tikanis- ojejka współczuje ci bidulko :-(

malinka-jeny tak szybko do pracy :-( ja sobie nie wyobrażam powrotu a wracam pod koniec listopada a u ciebie już tylko 2 tyg. Smutna jest ta nasza rzeczywistosc, że nie możemy zostać w domku z naszymi maluszkami dłużej :-( ja teżogo na nk nie znalazłam :rofl2:

m&ms- duzo zdróweczka życzę

barmanka79- ja jestem chętna :-):-):-) wysłałam ci już na priv

tsarina- powodzenia na obronie, trzymam kciuki :-), ja też mam 26 chrzciny ;-)

cisowianka- wiesz co moja maja też i lekarz powiedział, że to od zabkowania jednego dnia smieje sie gaworzy a na nastepny ryk nie wiadomo dla czego :confused:

m@dz1@- jeny kochana współczuję :-(
 
Witam!

Na poczatek bardzo przepraszam, ze nie odzywalam sie... Zagladalam czesto gesto, zazwyczaj na bardzo ktorko, wiec czytalam bardzo pobierznie. Julka tak dawala czadu, ze cudem powstrzymywalam sie od wrzeszczenia na nia. Poprostu bylo nie do wytrzymania. Oczywiscie do tego dochodzilo moje zmeczenie, a co za tym idzie awantury z mezem o byle co. No normalnie masakra.... Doszlo do tego, ze wcale nie chcialam wychodzic na spacery, bo konczylo sie takim rykiem, ze spieprz...lam do domu w minute. Jesli wogole udalo sie gdzies wyjsc to tylko z fotelikiem, ale to tez do pierwszego przebudzenia. Juz bylam na dkraju wyczerpania i bylam gotowa przejsc na butelke, bo bylam pewna, ze chodzi o nienajadanie sie. No bo co innego, jak tylko cycek ja uspokajal. Juz pozyczalam od kolezanek rozne mleka, zeby zobaczyc ktore paniusi bedzie smakowac i nagle.... Poprostu nie wierze, ze to pisze. Bodaj to bylo z wtorku na srode. Julka przespala cala noc (znow, bo kiedys juz tak spala). Rano polozylam sie z nia na lozku i podtykalam smoczka. Ostatecznie wybrala sobie jeden z 5 i pocmokala, pocmokala i usnela. Sluchajcie! Od tamtego razu do dzis ciagnie smoka i spi ladnie. Normalnie nie moge wyjsc z podziwu. Dzis bylysmy na 5 godzinnym spacerze i jeszcze bysmy mogly! Jestem wniebowzieta!
Widzialam na "obawach" problem barmanki i tak jak juz kiedys podejrzewalam znow pojawil sie skok rozwojowy. Czuje sie troche jakby mi ktos dziecko znow podmienil.

Prawde mowiac nie za wiele z Was za mna tesknilo, ale napisalam, bo dostalam sms'ka od Agi, ze zaginelam :-D i widzialam kilka pytan od agi_k_m i barmanki dlaczego mnie nie ma. Jak zatesknicie to sie odezwe :-pZartuje! Poki bedzie pogoda to napewno bede latac na spacerki z kolezaka, ktora ma synka, ale postaram sie wieczorami do Was pisac. Chyba, ze mnie nie chcecie :sorry::confused:

Dodatkowo mamy wymiane okien, wiec prawdopodobnie weekend bedzie "remontowy". Szczesliwie juz tylko wykonczenia, bo okna juz obsadzone.

No to pozdrawiam Wy niedorbre, nieteskniace!:rofl2:
 
reklama
Aha! Mamy broniace sie... POWODZNKA! :-D
Wiem jakie to stresujace, ja zazwyczaj faszeruje sie stoperanem, bo organizm zazwyczaj biegunka reaguje, nie wspominajac juz o "bezmozgowiu" totalnym :-)
 
Do góry