reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ankzoc myślałam żeby iść prywatnie, on na Korczaka przyjmuje, tylko nie wiem czy ma w gabinecie usg :confused: Bo jak nie ma troszku kiszka..No nic, popytam w poniedziałek w przychodni, jak będę na tętnie. Ja o czerwcu nawet myśleć nie chce, dla mnie byłaby to totalna porażka :-( No, ale jak inaczej nie da rady...Ty bidulko, masz jeszcze dwa tygodnie od jutra do czekania, to wszystko możliwe. Chociaż ja Ci z całego serducha życzę majowego dzieciątka i trzymajmy się obie tej myśli :tak:

No właśnie, a gdzie się Słonko schowało? Czyżby to już??:-)
 
Witajcie Mamuśki.
ja już po. Urodziłam 18 maja. 3 dni po terminie. Akurat w dniu, w którym wybierałam się do szpitala na sprawdzenie co się dzieje, że mała nie wyłazi. Nie było mi dane, bo w nocy wody ruszyły i wszystko popłynęło. Na tej fali dopłynęłyśmy o 8.00 rano do szczęśliwego końca. Teraz przechodzimy krótki kurs obsługi noworodka. atrakcje gwarantowane każdego dnia :-)
Pozdrawiam!
 
Hej!

Ja bardzo, bardzo szybko przekazuje info od tsraina.

Pierwszy sms:
"Narazie mam ktg robione, bo skurcze ustaly. Nie wiem czy mnie zatrzymaja czy nie. Maz jest ze mna wiec mam wsparcie. Dzieki. Buziole"

Drugi sms:
Zostawiaja mnie na patologii, to nie porod narazie. Szyjka dluga i skierowana ku tylowi. Mam mala ilosc wod i na dodatek bedac 4 dni po terminie wygladaja jak 2 tyg. po. Zostaje na obserwacje".

To tyle.... Wazne, ze ma juz zapewniona opieke. Ja zmykam 2w1 na komunie.
BUZIAKI
 
GRATULACJE DLA AGI_K_M I JUSTYSI

Witajcie,

Ja nadal w dwupaku 2 dni po terminie, co najgorsze nic sie nie dzieje, troche brzuchol mnie dziś pobolewał, ale już przestał:(((((((
Mama do nas przyjechała, więc teraz mam mniej czasu na bb, ale was podczytuje!
Dziś byliśmy na spacerze, porobiliśmy dużo zdjęć, jak będe miała chwilkę to wrzuce jakąś foteczkę.
Jutro idę do szpiatala do mojego gin., zobaczymy co powie. Mam nadzieję, że mnie na patologii jeszcze nie położą.
 
ja juz jestem dzien po terminie i nic sie nie dzieje...mam nadzieje ze dziecko jednak bedzie w maju.
 

Załączniki

  • cartoon61wn9[1].gif
    cartoon61wn9[1].gif
    34,9 KB · Wyświetleń: 21
czekamy na.
 

Załączniki

  • mis_J[1].gif
    mis_J[1].gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 100
  • mis_A[1].gif
    mis_A[1].gif
    10,1 KB · Wyświetleń: 102
  • mis_S[1].gif
    mis_S[1].gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 100
  • mis_M[1].gif
    mis_M[1].gif
    10,1 KB · Wyświetleń: 99
  • mis_I[1].gif
    mis_I[1].gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 98
  • mis_N[1].gif
    mis_N[1].gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 101
  • mis_E[1].gif
    mis_E[1].gif
    10,2 KB · Wyświetleń: 95
  • glitter28[1].gif
    glitter28[1].gif
    12,4 KB · Wyświetleń: 100
hej aneteczka nieprzejmoj sie jestem pewna ze napewno cos sie ruszy:))ja tez jestem jeden dzien po terminie:)kto wie moze dzisiaj w nocy w dwie pojedziemy na porodowke trzymaj sie cieplutko
 
reklama
Witam was mamusie
Ja już się rozpakowałam.
19-go maja w nocy o 2.40 udało nam się urodzić zdrowego synysia Tomusia. Waga 3130, długi na 52 cm. Dziś wyszliśmy dopiero do domciu bo maluszek miał żółtaczkę. Czujemy się dobrze i wreszcie jesteśmy w domciu i w komplecie. Miałam nacięcie krocza i żle mi się siedzi. Jak dojdę ciut do siebie to wstawie fotki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry