reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Nawet nie wiem kiedy mnie nacieli. Mam sporo szwów wiec miałam znieczulenie. Koleżanka miała 2 szwy i bez znieczulenia. Teraz się goją i troszke to szczypie ale oczywiście da się przeżyć
 
Kilka fotek maluszka
 

Załączniki

  • 22052009(004).jpg
    22052009(004).jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 32
  • 22052009(005).jpg
    22052009(005).jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 33
  • 23052009(002).jpg
    23052009(002).jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 22052009.jpg
    22052009.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 34
krystyna30 , Aga_k_m , Justysia21, marychna21 - Serdecznie gratuluję !! Niech Wam maluchy zdrowo się chowają !! :-)
tsarina - pewnie już się rozpakowałaś ... :tak:

Ciekawe ile zostało jeszcze nierozpakowanych majówek ... ??? :confused:;-)
 
Ostatnia edycja:
HEJO!

Dopiero dzis dopatrzylam sie, ze zamartwialyscie sie o mnie. Dziekuje :tak::-)
Ja w sobote bylam w szkole na zaliczeniu, pozniej w sklepie i jeszcze pozniej na imieninach szwagierki meza. Natomiast wczoraj byla komunia mojej siostry i troche bylam zalatana. Nie wspominajac o tym, ze wogole nie mialam w co sie ubrac, bo WCALE nie planowalam na niej byc!:angry: Znaczy nie to, ze nie chcialam, tylko myslalam, ze juz cos sie bedzie dzialo z porodem.
Wczoraj troche podczytalam forum i zobaczylam, ze tsarina idzie do szpitala. Napisalam jej sms'ka na podtrzymanie na duchu. Co odpisala, to juz Wam przepisalam... Narazie nie dostalam sms'a z info o rozwiazaniu. Moze jeszcze ja badaja, albo licza, ze akcja sama sie rozwinie.

Ja nie mam zadych objawow. Latam tylko co chwile do kibla patrzec na podpaske (zalozylam ja w nadzieji, ze odejda wody) no i nic! Maz mial juz dzis brac urlop, ale nic sie nie dzieje, to poszedl do pracy.
Wykonam tel. do przychodni po poludniu i zapytam co mam zrobic. Wlasnie dzis konczy mi sie zwolnienie.... :baffled::dry::confused:

marychna21 GRATULACJE! ŚLICZNY CZUPUREK!
annazofia GRATULACJE!

Dzis jest w domu moja matka, w sumie dobrze, ale jakos nie lubie z nia siedziec. No nic, z glodu nie chce umierac, wiec ide robic sniadanko. Pozniej zrobie sobie cacanki na paznokciach u nog i depilacje okolic intymnych :blink: w nadzieji, ze bedzie to potrzebne niedlugo.
 
slonkoonline - no właśnie ! Co Ty tutaj robisz ?? Myślałam, że na tej komunii się wyszalałaś i leżysz już na porodówce ! :-D A w ogóle , to Twój suwaczek pokazuje już 40 tc ! :szok: Ej laska , objasz się ... :-D
 
Dziś mija moj termin porodu, ale nie wierze juz zeby cokolwiek sie rozwinęło:cool2:ten mój mały uparciuszek chyba naprawde ma za dobrze w tym brzuszku :blink:

marychna21- GRATULUJĘ KOCHANA TOMUŚ JEST BOSKI :-)

velvet- ja jestem nie rozpakowana

slonkoonline- kochana to co ile jeszcze pochodzimy z brzuszkami, bo dzis nasz termin:cool2:, ciekawe ktora z nas sie wyłamie pierwsza ;-), cos czuje, ze to nie bede ja :no:
 
dziewczynki napisałam do confi- bo nie mamy od niej zadnych wiadomosci i juz sie zaczelam martwic co tam u niej i przekazuje wam tres smska z dzisiejszego poranka:

Ja niestety wciąż się męcze. Od piatku jestem w szpitalu, dziś założyli mi preindukcje czyli taki balonikrozszerzający szyjkę macicy, moze cos sie ruszy. Damianek zdrowy, wazy 3600, wody płodowe mam czyściutkie, wiec nie mam sie martwic. Pozdrowienia dla wszystkich kobitek, tesknie za wami bardzo , buzka
 
reklama
ankzoc - biedactwo ... ja Cię doskonale rozumiem co przeżywasz !! :tak: Pamiętam jak sama dwoiłam się i troiłam, żeby urodzić przed komunią pierwszego malucha. Termin miałam na 6-8 maja a komunia 10 maja :-) I wiem jak wszystko i wszyscy mnie wkurzali , miałam serdecznie dosyć i brzucha i ciąży. Bo ani się wyspać , ani normalnie funkcjonować ani normalnie się ubrać. A teraz brakuje mi ... brzuszkowego wiercenia :confused::-D Kochana trzymam za Ciebie kciuki i będę leżała plackiem w kościele , żebyś już dzisiaj się rozpakowała !!! No, najdalej jutro !! Co by Majeczka zdążyła na Dzień Matki !! :-D:-D:-D
 
Do góry