reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam i skladam serdeczne GRATULACJEwszystkim rozpakowanym mamusia, ktorych grono z dnia na dzien sie powieksza:-)
Zauwazylam ostatnio tendencje spadkowa waszych postow :blink: caraz mniej nas oczekujacych a i te ktore sa juz niedlugo sie rozpakuja :tak:
barmankazycze jak najszybszej akcji porodowej i skrocenia Twoich cierpien Abys juz niedlugo mogla tulic swojego Marcelka :-)
Ja zaliczam sie do tych bezobjawowych ale mam jeszcze duuuuzo czasu do 30 maja a i maluszek jak nie bedzie chcial wyjsc to moze nawet czerwcowy bedzie a nie majowy :-D
 
postanowiłam że pojedziemy do szpitala, trudno ewentualnie mnie odeślą:zawstydzona/y:
już zadzwoniłam do męża, a ja ide pod prysznic....

olejek nie pomógł.... jak na razie...
 
barmanka79 trzymam mocno kciukasy :) ja juz na twoim miejscu dawno pojechala do tego szpitala przy takich skurczach. Co do olejku to go sprobuje jutro z samego rana bo teraz to chyba za pozno;/ maz na noc do pracy a tez latanie co chwila do kibelka mi sie nie usmiecha. Co innego latanie na samo siku.
 
barmanka- trzymam kciuki:-)

a dla zrealksowania przesylam wam fotke naszej zawsze usmiechnietej chrzesnicy:-)
 

Załączniki

  • a1c6081804.jpg
    a1c6081804.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Moniqsan, Imagination, Sheeppy, Okruszku - serdeczne gratulacje dziewczyny!!!

Ankzoc ten skoczek jest rewelacyjny! też muszę o tym pomyśleć później.

Barmanka trzymam kciuki!!!

Dziś miałam okazję troszkę Was nadrobić i taka niespodzianka z rozpakowanymi dziewczynami! Ostatnio ciężko mi tu zajrzeć, bo Mała non stop chce jeść. Nawet do sklepu mam problem wyjść. Dobrze, że mąż ma urlop. No i mam nadzieję, że karmienie w końcu nam się jakoś ureguluje, bo na razie mam wrażenie, że nic innego nie robię tylko karmię.
Miłego wieczoru dziewczyny!!!
 
Do góry