reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam dziewczynki :)
Melduje sie już rozpakowana Majóweczka :-)

Wczoraj wróciliśmy z Michasiem do domku


Mam dla was kolejną wspaniałą wiadomość którą dostałam dziś od Barmanki: :-)
"Dnia 15.05.2009 o godz.00.07 przyszedł na świat Marcelek
waga: 4.400
punkt.9"



Barmanka - MOJE GRATULACJE :))))
 

Załączniki

  • DSC00177.jpg
    DSC00177.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC00198.jpg
    DSC00198.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 48
Helo!

Ja wczoraj zdychalam niestety przez caly wieczor i nie zagladalam wcale, a tu TAKIE NOWINY!:-D

Iwonka GRATULACJE!
Barmanka 4,400? Ożesz w mordeczke! Dobrze, ze nie wiem ile Julka ma.... Matko jedyno, ale zes uchowala synusia! BRAWO! GRATULACJE!

Ja wczoraj bylam w aptece, takiej zielarskiej. Kupilam liscie malin, zeby robic napar. No i Pani dala mi ziolka na biegunke. Popatrzyla na mnie, powiedziala "Duza ciaza. Mozna probowac!" No a ja do domu dojechalam, poczytalam, a na tych ziolach napisane, zeby przy ciazy raczej nie stosowac. Pf.... Nie wypilam nic.:no:
Herbaty z lisci malin tez nie wypilam, bo na wieczor zaczelam sie czuc, jakbym miala grype. Tylko temperatury nie mialam. Przekrecac sie wcale nie moglam.....
Zauwazylam, ze jak sie przekrece i Julka gdzies sie przesunie, to zaczynaja mnie bolec jelita i mam biegunke :confused::baffled: Nie mam pojecia o co chodzi z tym rozwolnieniem! Najadlam sie czekolady i nic....
W sumie to ja juz mam z lekka dosc i chce urodzic juz! Chociaz okropnie sie boje, ale juz mam dosc.
 
Jeszcze wczoraj mialam mala niespodziewajke!
Pisalam Wam, ze czekam juz strasznie dlugo na posciel... Od dwoch dni gosciu juz mial wylaczony tel. Ja to juz chodzilam jak tykajaca bomba! Wczoraj wrocilam z siostra do domu, zagladam do skrzynki, przkonana/pewna, ze jest tam awizo po paczke. A tam nic! O KURDE! Jak sie wscieklam! Myslalam, ze zabije! Szczesliwie,. wstawilam auto i przyleciala sasiadka, ze odebrala paczke dla mnie, bo facet z poczty strasznie jej ja wciskal! UFFFffff...... Pierwszy raz w zyciu tak polubilam moja sasiadke ;-)
 
barmanka- gratuluje, o kurcze dobrze, że wczoraj poleciala do tego szpitala, bo super klopsik z tego marcelka :-d

iwona- dziekuje za wiadomość twoja córcia z synkiem wygladaja slodziutko
 
Iwonce juz gratulowałam ,ale pogratuluje jeszcze raz bo Michas jest śliczny :tak:

barmanka79 no ładnego klopsika wydałas na świat kobieto...respect for you :szok::tak:
 
reklama
Pochwale sie Wam lozeczkiem....
Tylko dam normalnie OSCARA tej z Was ktora powie jaki kolor miala miec posciel, a jaka jest! :angry:
Szczesliwie kolorystycznie wszystko pasuje do siebie. Tylko tak z mezulkiem wczoraj myslelismy sobie, ze jakby lozeczko jednak bylo jasne to by poporstu byla katastrofa!
 

Załączniki

  • P150509_08.47.jpg
    P150509_08.47.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 43
  • P150509_08.48[01].jpg
    P150509_08.48[01].jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 45
Do góry