reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

moniqsan fajnie ze masz juz to za soba:) jak sie wogole fizycznie czujesz? poecieszylas mnie faktem ze nic sie nie dzialo a tu bach moze i u mnie bedzie podobnie
 
reklama
patusia, to bylo takie bach, że naprawdę BACH :-D
Nic nic, potem nic, na końcu nic, i nagle bach :-D:-D:-D
Byłam w szoku że mam jechać do szpitala, tak o, teraz, bez żadnej zapowiedzi. I że to już i że za chwilę będę rodzić. Jeszcze długo w to nie mogłam uwierzyć, tylko mokry tyłek uświadamiał mi że to nie żart :tak:

Fizycznie czuję się genialnie. Jak przyjechaliśmy na salę po porodzie już wstawałam i czułam się super. nic nie bolało. Za chwilę poszłam pod prysznic.
Jedyne co odczuwałam to lekko krocze (no ale w końcu zostałam lekko nacięta - tylko skóra) przy normalnym siadaniu.
A teraz jest zupełnie dobrze :tak:
 
To nic tylko sobie i innym nierozpakowanym zyczyc takiego porodu jak twoj:) mysle ze do poniedzialku tez mnie spotka takie BACH bo nie usmiecha mi sie isc do szpitala i tam oczekwiac.
 
Fizycznie czuję się genialnie. Jak przyjechaliśmy na salę po porodzie już wstawałam i czułam się super. nic nie bolało. Za chwilę poszłam pod prysznic.
Jedyne co odczuwałam to lekko krocze (no ale w końcu zostałam lekko nacięta - tylko skóra) przy normalnym siadaniu.
A teraz jest zupełnie dobrze :tak:
Bardzo się cieszę:-)
Możesz mi powiedzieć gdzie rodziłaś?
 
olica- no witaj kochana , gratuluje ciazy:-D a ja cesarke bede miala z powodu duzej wady wzroku, na jednym oku -7,5 a na drugim -5,0 :-( przy porodzie naturlanym w oczach wytwarza sie cisnienie wewnatrzgalkowe ktore byloby dla mnie pewnym zagrozeniem..:-( stad cesarskie ciecie..

Rozumiem-tak podejrzewałam.
Życzę Ci powodzenia !!! :-)
 
wiadomość od okruszka:

" dziś o 10:10 urodziłam synka-tymona:-) poród w pełni rodzinny :-) :-)
waga 3700g a mierzy 56 cm 10 pkt. Jesteśmy zmęczeni ale zdrowi i bardzo szczęśliwi :-).


gratulacje okruszku!!

ale nam sie dziś chłopcy posypali to już 3 ;-)
barmanka, confi- dziewczyny do dzieła:-D
 
okruszek- wow super gratuluje:)

olica, kingus - nie dziekuje:-D i trzymajcie kciuki:-D

ankzoc- nie kochana juz wizyty zadnej miec nie bede , ostatni raz u gina bylam 23 kwietnia i nie kazal wiecej przychodzic.. teraz juz tyko 20 bede jechala do szpitala a 21 bede rodzic,, ale nie wiem jeszcze o ktorej godzince:)
 
Gratuluje kolejnej rozpakowanej mamie:) Ja walsnie kupila ten olejek rycynowy i tam pisze zeby w czasie ciazy nie stosowac i teraz juz zgluplam totalnie. Co o tym myslicie? Moze ja jakis zly kupilam??
 
reklama
Gratuluje rozpakowanym i wszystkiego naj dla dzieciaczków!!!!:-):-):-)
Co do olejku to dziś go również zakupiłam - narazie wypiłam łyżke i cisza blada - nawet na kibelk nie byłam.Za godzinke powtórka :wściekła/y: , ochydne to jak olej silnikowy ale zobaczymy - nie kraczemy ....
patusia85 - tak pisze i u mnie na ulotce ale ja już jestem drugi tydzień po terminie więc ...jakbym w ciązy nie była:cool2:.To żart - chodzi o niekontrolowane zażywanie i zbyt wczesne wywołanie porodu .
 
Do góry