reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

wracając do tematu forum zamknietego.... nie mam też do niego dostepu,ale juz wcale nie chcę:-p.
dziewczyny sie oddzieliły i nie chcą nas tam- i zrobiły sie przez to 2 grupy mam majowych
:-D.
też mi sie nie spodobało, że nowy wątek forum "rozpakowane majówki" jest zamknięty:baffled: - to co - teraz my mamy sobie zakładać osobny wątek na wiadomości o naszych maluszkach???:rofl2:
Podałam już Uli i Slonko mój numer - jakby któraś z Was jeszcze chciała, to napiszcie na PW, to podam.:tak:
 
reklama
Confi to byla aukcja z konta meza, wiec on odbieral z pracy maila. Dlatego dokladnie nie wiem co napisali. Ja juz sie tak nakrecilam, ze normalnie juz bym dzownila! Ale mezus chyba dla bezpieczenstwa nie chce mi podac nr kontaktowego, ktory podali ;-) Juz ja bym im powiedziala! Zazdroscili, ze dobrze szla aukcja?
Zastanawiam sie tez, czy taki Pan co wczoraj auto ogladal, czegos nie napisal do nich?
Strasznie ocenil auto i powiedzial, ze za taaaakie pieniadze to on full wypas wersje kupi. No i strasznie byl zdziwiony, ze nie pytalismy ile on by dal kasy.

Wiecie, ja to siedzialam cichutko i zeby zaciskalam, zeby goscia nie zdenerwowac. Ale jakbym mogla sie odezwac, to bym mu powiedziala. Prawie godzine ogladal auto zanim zapytal ile chcemy.

WRRRRRRR!!!! Normalnie znow chyba musze isc do lasu pokrzyczec :-D
 
ankzoc- natalka o ciemnej urodzie jest podobna do naszej rodzinki a wojtus jasniutki do rodzinki szfagierki:)
u nas zadko kto jest blondaskiem,, raczej wszyscy ciemni ciemne oczka i wlosy i karnacja tez... u nas kubus napewno bedzie mial ciemne oczka i wloski bo rodzina meza tez wlasnie taka z tych ciemniejszych hehehe:happy:
 
wracając do tematu forum zamknietego.... nie mam też do niego dostepu,ale juz wcale nie chcę:-p.
dziewczyny sie oddzieliły i nie chcą nas tam- i zrobiły sie przez to 2 grupy mam majowych:-D.
też mi sie nie spodobało, że nowy wątek forum "rozpakowane majówki" jest zamknięty:baffled: - to co - teraz my mamy sobie zakładać osobny wątek na wiadomości o naszych maluszkach???:rofl2:
Podałam już Uli i Slonko mój numer - jakby któraś z Was jeszcze chciała, to napiszcie na PW, to podam.:tak:
Tu chodzi o to, żeby na wątku o rozpakowanych majówkach nie robić bałaganu i żeby jedna osoba dopisywała. Wystarczy do Sheeppy na PW napisać, że się urodziło i Ona już dopisze. Wydaje mi się, że tak jest lepiej. Porządek będzie.
 
Czesc Mamy majowe :)

Bardzo dawno sie u was nie udzielalam i nie wiem czy niektore jeszcze mnie pamietaja, ale jakos czasu i ochoty mi zabraklo zeby po pracy siedziec i jeszcze przegladac internet.Ale dzis mam wolniejszy dzien w pracy i weszlam na chwilke zobaczyc co tam u majoweczek slychac...A tu takie wspaniale wiadomosci ze Jola i Ladygap rozpakowane!!!!!!!
Gratuluje WAM Z CALEGO SERSDUCHA I STRASZNIE zazdroszcze ze macie juz swoje skarbeczki przy sobie!!!! Ja juz tez bym bardzo chciala zeby moj Marcelek wyszedl a tu jeszcze 3,5 tyg do termonowego rozwiazania.


- Spacery

(bo o schodach to słyszałam że to raczej jak sprzątanie działa czyli żeby się zmęczyć ;-))
Ja jeszcze znam kilka sposobow uslyszanych od poloznej :

Trzeba jesc duzo ananasa( ponoc ma takie skladniki co przyspieszaja porod)
Pic herbatke z wyciagu lisci malin
No i oczywiscie Sex ktory juz pisalyscie ale najbardziej meska sperma- ktora posiada naturalny hormon przyspieszajacy porod;-)

Jak skoncze 37 tydz zaczynam probowac wszytskie sposoby bo juz tak bardzo chcialabym trzymaj moje szkraba w ramionach!!!!

Pozdrawiam wszytskie nowe majoweczki z ktorymi sie jeszcze nie zapoznalam jak i wszystkie" stare " :-p majoweczki
Buziaczki
 
ankzoc - prześlicznie urządziliście pokoik Majeczce:-D

confi - bratanica przeurocza no i imię też śliczne (sama rozważałam Łucję, ale jak już wcześniej pisałam, nie miałam i nie mam wpływu na imię dla Córci - po 1) mąż wymarzył sobie pierwszą córeczkę, a po 2) imię też sam wybrał, i żadne inne nie wchodziły w "grę". Zresztą do Jagody już się wszyscy przyzwyczaili ;-) ze mną na czele, hehe).
A z bratanka - to już kawał poważnego mężczyzny :-D

paula7 - co do forum zamkniętego, rozumiem, że są tam "zameldowane" mamy, które od samego początku się udzielały, itp.. Ale nie mogę się z Tobą zgodzić w jednej bardzo ważnej kwestii - napisałaś, że tamte mamy bardzo się z sobą zżyły, że mają swoje sprawy o których nie chcą pisać na otwartym (rozumiem, że chodzi o ważnośc tych spraw..), że się boją, itp.. My nie zawsze piszemy tu o pierdółkach życiowych. Były tu i łzy szczęścia i żalu, były też kondolencje (LILIann, Akunia):-(. Skoro te dziewczyny stać było na otwarcie się na forum "otwartym", to... aż starch pomyśleć Co się dzieje na zamkniętym..

No ale - jak już pisałam wcześniej - teraz to nie jest dla mnie istotne.. Ja też stopniowo się otwierałam na tym forum, i w tej chwili nie ma dla mnie tutaj już tematu tabu.. Zresztą myśle, że i My na "otwartym" dość mocno się poznałyśmy i zżyłyśmy, więc... Niech będzie jak jest.. :-)

Dlatego nie piszcie tu już więcej o "zamkniętym" - bo to troszkę nie na "miejscu", hehe (większość nie wie o co chodzi) :happy:
 
Jak skoncze 37 tydz zaczynam probowac wszytskie sposoby bo juz tak bardzo chcialabym trzymaj moje szkraba w ramionach!!!!

Ja niestety nie do konca to popieram!
Jesli pordo faktycznie sie spoznia to mozna wywolywac, ale po co przyspieszac porod jesli jeszcze nie ma terminu?
Jakos tak nie jestem zwolennikiem takiego podejscia. Ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnej opinii.

A co do spermy to tez to slyszalam, ze zawiera takie substancje, jak zel ktorym masuje sie szyjke macicy, zeby wywolac szybsza akcje porodowa.:tak:
 
tikanis także śliczne dzieciaczki :-)
pomyślcie sobie ,ze niedługo bedziemy chwalić się własnymi ...ale czaaad :laugh2:

slonkoonline a to ja się Twojemu mężusiowi wcale nie dziwię :-Dja też bym pewni pojechała z nimi jak ze szmatą a przy okazji wkurzyła się strasznie więc on także Ci tego oszczedził, ale skoro mu napisali to bedzie mógł poprawić i wystawić aukcje zgodną z regulaminem :tak: a jak macie dobra ofertę to i tak sprzedacie ...
 
reklama
Witam dziewczyny :-) ja się żadko udzielam ale czytam Was w miare możliwości bo jeszcze pracuje:angry::crazy: co do widze że święta miałyście dosyc intensywne :)
Mnie też często brzuszek twardnieje ale jeszcze nie mam nic poprane i przygotowane wiec rany wezme się za to od czwartku:)
Poprzednią ciąze miałam po terminie tydzien i byłam na wywołaniu a skonczyło sie cesarką wiec jakos dziwnie spokojnie do tego podchodze zebym sie nie zdziwiła:szok:
 
Do góry