reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Patusia kochana ale sie ciesze:-DGratuluje dziewczynki!!!tak myslalam ze bedzie kobitka:tak:witaj w klubie mam ksiezniczek...narescie sie doczekalas:tak:Najwazniejsze ze mala zdrowa, zaraz porownam wymiary sobie swoja mala z twoja, bo masz opisane skroty a ja swoich po grecku za bardzo nie czaje:-D

Elus77 ja jestem wysoka moj maz taki jak ja, nasza corcia teraz w 23tyg i 6d jak byla mierzona wzdluz i wszerz okazalo sie ze ma juz prawie 23cm i wazy 589gram i jej udo to 4cm z czyms:szok:dorodna kobitka nam sie szykuje ma bardzo dluge sliczne nozki (po mamusi:happy2:heheh)wiec widzisz.,nie martw sie kochana niektore dzieci jak pisala patusia maja genetycznie ze szybciej rosna:-D

Pomnik nasze male sa mniej wiecej w tej samej kategori :-Dhehehe

Kochane trzymam kciuki za dzisiajesze mamusie i ich USG zeby byly zdrowe i ujawnily co maja miedzy nozkami:cool2:

Misza super ze z malenstwem wszystko wporzadku:tak:

Dziewczynki a ja mam pytanko, czy wy sie normalnie kochacie ze swoimi mezami, mam na mysli czy czesto itp. Bo gdzies wyczytalam ze jak sie skonczy 6sty miesiac trzeba sie kochac delikatnie zeby kobieta sie za bardzo nie podniecala:szok::zawstydzona/y:hehe...Ja natomiast mam duza chcice:-DStaramy sie to robic delikatnie itp i nie za czesto, zapomnialam sie spytac lekarza, niby jak ciaza przebiega prawidlowo nie ma sie czym martwic:confused:a co wy myslicie:confused::dry:

Czy często sie kocham ze swoim męzem ??? nie wiem różnie to nam wychodzi ........ o tym podniecaniu po 6 miesiącu nic nie słyszałam.......... :confused: a co do opini lekarza to na samym początku powiedział nam "kochajcie się kiedy chcecie jak czesto chcecie i z głową ale zalezy to tylko od żony" więc kiedy ja chcę to mozna...... tak to rozumiem........ więc kiedy masz chcicę moja droga Kokoszko to mysle że można:tak::laugh2::biggrin2: i życze samych przyjemności
 
reklama
Kokoszka no tez tak słyszałam ,ze jak nie ma zagrozenia mozna wspołżyć . Ale ja to chyba jestem jaks inna mi sie wogóle nie chce !!! czy ze mna wszystko oki ????
 
Patusia gratuluję kobitki!
Justa_b życzę szybkiego wyzdrowienia, wygrzej się, a braniem leków nie ma się co zamartwiać- czasem trzeba i nie ma innego wyjścia, a na pewno masz takie, które nie zaszkodzą Maleństwu.
Elus77, Marzena80 i Iwee - trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze badania!
Misza, bardzo sie cieszę, że z Twoim Maleństwem wszystko w porządku, i że nowy lekarz jest sensowwny:tak:
Kokoszka, ja za każdym razem chciałabym zapytać lekarza ale u mnie na wizycie zawsze są studenci :wściekła/y:, więc sorry, ale przy nich pytać, czy mogę się kochać z Mężem i czy nie ma przeciwwskazań nie będę. W lutym idę prywatnie, to się dopiero wtedy dokładnie dopytam. A na razie nie mam jakichś sensacji ginekologicznych, wszystko przebiega pod tym względem bardzo prawidłowo,więc sobie pozwalamy:zawstydzona/y:Tylko,że ja nabieram ochoty dopiero teraz, bo wcześniej to bym się tylko przytuliła i zasnęła:-D
 
czyli nie miałybyście nic przeciwko jak bym tak wątek prowadziła- dotyczacy między innymi skrutów Usg, wyników badaań. czy nawet ich objasnień a wy jak byscie miały jakieś istotne rzeczy by tam wkleić - to byscie mi przesyłały lub na naszych majóweczkach wklejały a ja bym przenosiła - dla porządku??? tylko jak taki warek nazwać ???
czekam na propozycję i przychylnośc wiekszości :-)
 
Elus 77- powodzenia na wizycie i nie ma co sie bac kady dzidzus jest inny.wierze ze po wizycie wszystko sie wyjasni a ty sie uspokoisz.Powodzenia

Misza- super wiesci :-)Ciesze sie ze same dobre wiadomosci z waszych usg.A co do podrozy sluzbowej mam nadzieje ze dasz rade.My teraz wracalismy z Polski do UK samochodem i jechalismy 13 godzin i dalam rade i bedzie ci wygodnie;-)


Pomnik- no ja nie wiem skad sie takie sny biora w szczegolnosci ze w tej ciazy chodze spokojna , wszystko jakos idzie bezproblemowo ...a tu ci w nocy taki horror brrrrrr


Justa_b trzymaj sie- kuruj kochana , mam nadzieje ze sily niedlugo do ciebie przyjda i poczujesz sie lepiej.Dbaj o siebie

Kokoszka - u mnie kilka miesiecy bylo meczarnia bo mialam wstydliwie mowiac grzybice:zawstydzona/y: i nie moglam wszytsko mnie boallao,itd- pewnie niektore wiedza o czym mowie.Odkad bylam w Pl i gin przepisala mi leki jestem wyleczona chce mi sie codziennie :-pbiedny maz ma mnie juz dosc:-p:-p:-p
Rozmawialm z lekarka i ona powiedziala ze spokojnie do konca ciazy mozna, bo pozniej to bediemy mieli bardzo dluga przerwe.Ja sie tym specjalnie nie przejmuje, moj maz chyba bardziej i ostatnio mowil mi ze przed porodem to on juz nie bedzie chcial.Pozyjemy zobaczymy...


No mnie chyba jakies chorobsko zaczelo jeszcze na dodatek brac bo gardlo mnie pobolewa i kicham jak szalona, nos zapchany.Kuplam w aptece pastylki glicerynowe do ssania , moze mi przejdzie.
 
patusia! Gratuluje serdecznie coreczki :)
A co do pytania Kokoszki, to ja mam dokladnie tak jak patusia, w ogole mi sie nie chce! I szkoda mi troche mojego meza, wiec czasem sie troszke zmuszam, ale jakos przestalo mi to sprawiac przyjemnosc :( Mam nadzieje, ze mi to przejdzie.
 
Patusia gratulacje!!!
Co do miłości z mężem to od jakiś dwóch tygodni przeszła mi ochota jak sie dowiedziałam, że mam łożysko na przedniej scianie. Nie przodujące ale z przodu i to mnie jakoś zniecheciło bo najważniejsze zdrowe dzidzi.
 
reklama
Patusia - Gatuluję córeczki :-)


Co do współzycia w ciąży to w pierszej miałam ogromną chcicę i kochaliśmy sie z mężem dośc często, a taraz to mam raczej takie zrywy, raz mi sie chce i to nawet codziennie, a potem nic.....

Co do pozycji to takie, na które brzuszek pozwala :-D
I jeśli kobiecie jest przyjemnie to dziecku też - udziela się dobry nastrój hehe
 
Do góry