reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Cześc dziewczynki ja już po badaniu i muszę sie konicznie z wami podzielić moją radością będziemy mieli córeczkę Emilkę.
Całe badanie trwało około20 minut. Emilka strasznie sie wierciła i przysłaniała rączkami, ale na szczeście udało sie wszystkich pomiarów dokonać:
BPD – wymiar dwuciemieniowy -5,10cm
OFD – wymiar potyliczno-czołowy 6,75cm.
HC – obwód główki 18,81cm
AC – obwód brzucha 15,79cm
FL – długość kości udowej 3,51cm
HL – długość kości ramiennej 3,06cm
CER – wymiar poprzeczny móżdżku 2,15cm
AC/BPD/FL/HC- waga płodu-456g.
Dostaliśmy filmik i zdjęcie na papierze fotograficznym.W chwili wolnego czzasu wkleję:-)
Fajna sytuacja zaistniała jak lekarz skierował usg na krocze. Myślałam,że widze jajeczka- i mówię
"o jajeczka widzę"- poczym kontynuuje- " no ładnie a ja tu przez cały czas Emilkuję,heh" -
lekarz w tym samym czasie przełączył sie na 3d by sprawdzić płeć -i pyta: przepraszam co pani robi??-"Emilkuje bo przeczucia na dziewczynkę miałam heh"- - a on no to"to sie sprawdziły prosze dalej Emilkować"
Normalnie jestem taka Happy
 
reklama
Cześc dziewczynki ja już po badaniu i muszę sie konicznie z wami podzielić moją radością będziemy mieli córeczkę Emilkę.
Całe badanie trwało około20 minut. Emilka strasznie sie wierciła i przysłaniała rączkami, ale na szczeście udało sie wszystkich pomiarów dokonać:
BPD – wymiar dwuciemieniowy -5,10cm
OFD – wymiar potyliczno-czołowy 6,75cm.
HC – obwód główki 18,81cm
AC – obwód brzucha 15,79cm
FL – długość kości udowej 3,51cm
HL – długość kości ramiennej 3,06cm
CER – wymiar poprzeczny móżdżku 2,15cm
AC/BPD/FL/HC- waga płodu-456g.
Dostaliśmy filmik i zdjęcie na papierze fotograficznym.W chwili wolnego czzasu wkleję:-)
Fajna sytuacja zaistniała jak lekarz skierował usg na krocze. Myślałam,że widze jajeczka- i mówię
"o jajeczka widzę"- poczym kontynuuje- " no ładnie a ja tu przez cały czas Emilkuję,heh" -
lekarz w tym samym czasie przełączył sie na 3d by sprawdzić płeć -i pyta: przepraszam co pani robi??-"Emilkuje bo przeczucia na dziewczynkę miałam heh"- - a on no to"to sie sprawdziły prosze dalej Emilkować"
Normalnie jestem taka Happy .A mój mąz nie dowierzał i lekarz pod koniec wizyty jeszcze raz dokładnie mu pokazał,że dziewczynka na 100%
Przepraszam ,że nie dałam znac wcześniej!!!
Dziewczyny trzeba to opić jaką szklaneczką soku z buraczków hihi- poraz kolejny moje przeczucia sie sprawdziły!!!!
Chyba nie pujdę spać z tych emocji
Buziulki dla was 9i miłej nocki!!!
 
Patusia - gdzie jesteś? Zaczynam się martwić... Mam nadzieję, że wszystko z dzidziusiem w porządku, a Ty pewnie szalejesz z radości kupując różowe sukienusie :szok::-) Daj znać jak wrócisz!
Zakupów jeszcze nie było ale spać pojć nie mogę jakoś z dzidziulkiem wszysko oki a ja jestem przeszcześliwa bo będe mieć parkę dzieciaczków- MARZENIA SIE SPEŁNIAJĄ - TYLKO MOCNO, MOCNO MOCNO W NIE WIERZ- HEHE
 
kaatharina- mi lekarz nie sprawdzał dojrzałości łozysko, tylko pod koniec usg powiedział a sparwdzę łożysko- wszytsko wporzadku i to wszytsko co mi powiedział w tym temacie, a na moim połówkowym mała nie dała się zmierzyć, dopiero teraz idę na 4 d to bedę miała robione dokładne pomiary maluszka.

iwee- powodzonka na dzisiejszym usg, trzy,mam mocno kciuki :)

patusia44- kochana czekałam i czekałam na twoje wiadomości, ale już nie wytrwałam przed kompem! KOCHANA MOJE MEGA GRATULACJĘ, WIEDZIAŁAM, ŻE BĘDZIE CÓRCIA TAK JAK U MNIE , MOCNE UŚCISKI DLA CIEBIE- ALE SIĘ CISZĘ :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
super ,że z Emilką wszytsko wporządku :), wczoraj nawet mężowi opowaidałam, że czekam na wiadomości od ciebie :)


 
Patusia serdeczne gratulacje! Bardzo się cieszę, że Twoje marzenie się spełniło i że z Malutką wszystko o.k.
Ja dziś mam wizyte u lekarza i strasznego stresa. Mam nadzieję, że z serduszkiem wszystko dobrze...
 
Witam w piatkowy poranek

Patusia- naj, naj naj szczersze GRATULACJE :-D:-D:-D:-D:-D:-D kobitko ale super bedziesz miala parke :-DCiesze sie twoim szczesciem.
Mela- Gratulacje chlopaki gora
Ja natomiast dzisiaj srednio wyspana, spalam kiepsko nogi mi caly czas dretwialy, plecy bolaly( czuje sie jak emerytka):-p. I jeszcze do tego beznadziejny sen ze ktos zadzgal moja siostre i probowal mnie tez horror istny, obudzilam sie zlana potem.

Buzki i milego poranka wam zycze
 
reklama
Ankzoc - mój mąż był zachwycony jakością badania- i powiedział,że nie żal wydać tych pieniędzy mu było na to badanie !!! Wczoraj do 10 byłam u teściów a po powrocie musiałam rozbrykanego syneczka do spania zaciągnąć zasnoł po 23 masakra rojber. A ile razy mu przeczytałam wierszyk J. Tuwima o Lokomotywie to nie wiem już ten wierszyk na pamięć znam.Prawie sie nasz ranking dzieciaczków zrównał hihi.
Mam problem z tym kolorowym napisem - wczoraj niewiedziałam co mam skopiować by móc go wstawić jako sygnaturę - i prubowałam na kilka sposobów i nic heh
 
Do góry