reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc dziękuje Ci kochana, byłam u fryzjera półtora miesiąca temu , zmieniłam fryzurkę z długich na krutkie , zrobiłam pasemka blond ale te włosy tak szybko rosną że już mam dłuższe i centymetrowy odrost, a do tego bardzo szybko mi się przetłuszczają. Teraz idę 17 . 12 na pasemka, moż epoczuje się lepiej. Ale jestem taka bladA że aż strach , zawsze byłam opalona a teraz jak trupek wyglądam, ochyda. Dziękuje Ci kochana jeszcze raz. Buziaczki.
ilunka spokojnej przeprowadzki i tylko nic nie dzwigaj , buzka
 
reklama
Madziu napewno nie bede nic dzwigac, od tego jest M i jego przyjaciel ;-):-D
Jak narazie udalo mi sie podpakowac kuchnie i lazienke, az sie zaczynam bac soboty, bo wtedy beda przewozic juz wszytko :sorry:

Qrka wodna i mam nadzieje ze bedzie mi tam od razu internet dzialam, bo inaczej przeciez oszaleje ;-)

teraz zmykam robic obiadek dla mezusia :-D biedak pewnie znowu zjadlby konia z kopytami ;-)
 

Qrcze pisalyscie ze bedziecie miec tylko polowe wyplaty, jak jestescie na zwolnieniu lekarskim, tak naprawde jest w Polsce??
Tutaj nawet jesli dziewczyna przesiedzi cala ciaze na zwolnieniu i tak dostaje co miesiac cala wyplate, a to dlatego ze jest specjalna "instytucja" ktora pracodawcy zwraca do 75% pensji, ;-)
Ja strasznie sie balam ile dostane, bo slyszalam, ze ZUS rozlicza to tak, ze bierze srednia miesieczna z rocznych zarobkow, a ja na umowe o prace to od maja pracuje, a wczesniej mialam 3 miechy stazu, wiec nie mam rocznych wyplat... Balam sie ze dostane kolo 500zl max, a tu dzis mile (i zarazem niemile) zaskoczenie... Dostalam raptem ze 100-200zl mniej niz jak mi placil pracodawca sam, niebedac na zwolnieniu... Ulga nie z tej ziemi... U nas placa 100% i by sie niby sprawdzilo... mam nadzieje, ze kasa nie zmaleje i taka juz bedzie co miesiac :blink:owszem, mogloby byc zawsze wiecej, ale lepszy rydz niz nic :-D
Lece pichcic obiadek... Moze zajrze kolo 20. Buziaki:-p
 
hey dziewczynki moje kochane:-)
już wróciłam. byłam z moją przyjaciółką i jej dwuletnim synkiem u laryngologa:-)
po pierwsze bazylia24: gerbera ten krem możesz dostać w praktycznie każdej aptece :-)
po drugie kaatharina- i tak mnie nie dogonisz.hihi :-p:-p:-p
po trzecie- dziękuję:-):-):-):-)
po czwarte- narobiłyście mi ogromniaście straszną ochotkę na te krówki:-p:-p:-p
po piąte- co tam u Was? :-):-) jak dzidzie?:-):-):-):-)
 
kochane na pisałam do każdej podziękowania za wsparcie ale wszystko mi się wykasowało zamiast zapisać

dziękuje wam wszystkim że tu jesteście i że zawsze można z wami popisać. Duże buziaki.
 
On martwi się o nasz byt, o to by jego dziecko miało wszystko czego zapragnie (oczywiscie w granicach) rozsądku...

Oj, to moje kochanie też się tak zamartwia (i pewnie nie tylko moje)... ci faceci już tak mają. W końcu tak ich ewolucja ukształtowała! :tak:

Ostatnio któraś z Was pisała, ze robi taki albumik z fotkami maluszka, odciskami stupek i tak dalej... Widziałam takie albumiki w empiku i aż mnie korciło by kupić, ale T twierdzi, ze "po co ci takie pierdoły"... Dla mnie to nie pierdoła, a pamiątka na całe zycie, zarówno dla mnie, jak i maleństwa! Za parę lat zobaczy jaką było małą kropką:-) Dlatego chyba zakupie takie cos, albo poprosze tate by mi kupil na gwiazke, lub dal kase, bo pytal co chce na Swieta, aja mowilam ze nic :-p Mysle, ze to max 50zl kosztuje... Musze takie cos miec!!!!:-D

Ja tam bardzo żałuję, że nie mam takiego z dzieciństwa. Parę miesięcy temu wygrzebaliśmy u Teściowej taki albumik mojego M i jego siostry... ale było śmiechu i wzruszeń co nie miara! Ja swojemu maleństwu też na pewno zrobię taką niespodziankę, jak nie sama to właśnie taki "kupny" będę uzupełniać, poza tym w nich jest tyyyyyle miejsca na różne różności i tak naprawdę niewiele jest tego "fabrycznego" tekstu - służy raczej jako inspiracja. Fajna sprawa!

No a moja miłość zostaje w robocie do 3 w nocy... ehhh! Wczoraj o 3 wyjechał w trasę, zrobił 800 km (plus robota rzecz jasna) i o 22 wrócił. Na 7 rano znowu do roboty i tak mi biedak w środku nocy wyjdzie... Czasem się na Niego wkurzam, że nie dba o siebie i się przepracowuje, ale cóż zrobić, taka robota! :-(
 
PRINCESSTOPIC ja już Cię przegoniłam mam chyba ciut większy brzuszek od Ciebie w sobotę wstawię fotkę . a u mnie dopiro 17 tydzień. jak tak dalej bedzie to nie bede mogla sie ruszac hihi:-)
 
ale sie przd chwilka wscieklam :wściekła/y: Moj zadzwonil ze musza zostac dluzej w pracy :crazy: a tutaj juz obiad prawie gotowy, jak mnie czasami ten jego szef wkurza :wściekła/y: do tego meza szefem jest szfagier, czasami go nie rozumie, wie ze mamy napiety kalendarz z ta przeprowadzka to wymysla im jakas extra prace :wściekła/y:
 
reklama
Do góry