reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
okruszku.emi napisałaś tak piękne słowa że łzy mi pociekły po policzku, dziękuje Ci kochana nawet nie wiesz ile dla mnie znaczą takie słowa, dodanie otuchy i wsparcia.

Paula 7 i bazylia 24 też Wam bardzo dziękuje za podtrzymanie na duchu . Buziaki dla Was wszystkich.
 
Ilunka ja mieszkałam ok. roku w Enschede. Overijssel. Pewnie nie wrócilibyśmy do Polski, ale niestety los zechciał inaczej ... Narazie powróciłam na studia i "przydażyła" nam się dzidzia :) z czego niezmiernie się cieszymy. Jednak z tych dwóch powodów nasz kolejny wyjazd za granicę musimy odłożyć na kilka lat. Ostatnio myślałam o tym, żeby wrócić jednak do Holandii, ale znów wszystko szybko się zmieniło. Dostałam list z Belastingdienst odnośnie zwrotu całego dodatku mieszkaniowego, który dostawaliśmy w zeszłym roku i który z zupełnie niewiadomego powodu został przedłużony do końca tego roku, choć 3 razy starałam się o wyłączeniu nas z tego. Mam więc teraz trochę problemów przez nich i tak się tym denerwuję, że powiedziałam, że już chyba nigdy nie wrócę do tego kraju ... ale czas pokaże. Mamy jednak rodzinę w Kanadzie i właśnie tam chcemy się udać za tych kilka lat. Ja jestem do tego takim typem ... jak to moja mam mówi: jestem niespokojną duszą i nie usiedze długo w jednym miejscu :)
Rozumiem w pełni Twoją tęsknotę za domem rodzinnym i przyjaciółmi w Polsce, ja też tęskniłam - ale również tylko i wyłącznie z tego powodu nie wróciłabym do kraju.
Ja miałam tylko swojego narzeczonego i kilku znajomych, którzy nie byli jednak Polakami.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu w Holandii :)
 
No no mamusie klikacie i klikacie!!! Jest co czytac...
U mnie jakos mina dzien dzis troche pobolewaja mnie jajniki.... Synka dalej czasem pobolewaja go pachwiny...niestety...

liliann- dziekuje sloneczko za wsparcie i napisanie kilku slow o tym co mnie czeka...az mi lepiej gdy cos wiem na ten temat... super ze sa rowiesnikami... zawsze mozna poplotkowac i ponarzekac co zrobili i wymyslili nowego....
imagination- mysle ze nie masz sie czego bac to tylko szamponetka... nie farba...
 
okruszku.emi napisałaś tak piękne słowa że łzy mi pociekły po policzku, dziękuje Ci kochana nawet nie wiesz ile dla mnie znaczą takie słowa, dodanie otuchy i wsparcia.

Paula 7 i bazylia 24 też Wam bardzo dziękuje za podtrzymanie na duchu . Buziaki dla Was wszystkich.
madziulka nie ma sprawy po to tu jestesmy nie!!!!!
 
a ja normalnie farbuję włosy zwykłymi farbami i nic mi nie jest,
moja przyjaciółka jest w 8 miesiącu ciaży a nad ma praktyki fryzjerskie, codziennie farbuje komuś włosy i sobie czasem też i też nic jej nie jest. nie ma co się bać.
to przecież do krwi nie dojdzie. to przecież nasze włosy i tylko włosy:-):-)
nie bójta się hhihhiihi:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p. trzeba wkońcu o siebie dbac. ciąża to nie choroba:-):-):-):-):-)
 
Witam,

Ale wy szybko piszecie tyle stron w ciagu jednego dnia:szok::blink:

Magdulajtka wczoraj zrobilam test na alergie i troche sie posmarowalam:tak:nie mam nic a balsam ladnie sie wchlonal:) dzieki za rade:-D

Misza czytalam artykul ktory polecilas i nie znalazlam zadnej szkodliwej substancji dla kobitek w ciazy w tym kremie:no: ale na wszelki wypadek zabiore go ze soba do ginekologa i niech on poczyta i mi powie, w koncu sie zna:nerd: Ja chcialam sie tym kremem smarowac 2 razy w tygodniu zeby troche nabrac kolorku i tak postanowilam we srody i niedziele.:-D Dzieki oczywiscie za artykulik przy okazji sie dowiedzialam tez o innych kremach:rofl2:

Jezeli chodzi o badanie USG to ja je mam zazwyczaj rano (o 9) wole byc pierwsza bo u mojego gina zawsze sie tyle czeka:no: wiec jak jestem pierwsza to on mi poswieca wiecej czasu no i nie musze czekac:-DNa kazdej wizycie jest ze mna moj N, on by nie przepuscil nie zobaczyc malucha (raz tez byla tesciowa z nami) zawsze jest taki podekscytowany kiedy go widzi na USG:tak: Jak bylismy na bicu serca widzialam ze mial lzy w oczach, ja zreszta tez. U mnie lekarz mi nagrywa kazde USG na DVD wiec pozniej wpadaja do mnie kolezanki i ogladaja mojego babla:rofl2:Ja juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty, ktora mam 19 moj N zreszta tez. Jestesmy ciekawi jak maluszek sobie wyglada i plci:-Dhehe...Dzisiaj u mnie byla jakas brzydka pogoda wiec sie wzielam za sprzatanie ale sie namachalam, teraz babel malo kopie pewnie spi:-)

Pisalyscie tez ze bierzecie witaminy ja biore odzielnie zelazo, wapn i kwas foliowy.

Pozdrowienia
 
a ja normalnie farbuję włosy zwykłymi farbami i nic mi nie jest,
moja przyjaciółka jest w 8 miesiącu ciaży a nad ma praktyki fryzjerskie, codziennie farbuje komuś włosy i sobie czasem też i też nic jej nie jest. nie ma co się bać.
to przecież do krwi nie dojdzie. to przecież nasze włosy i tylko włosy:-):-)
nie bójta się hhihhiihi:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p. trzeba wkońcu o siebie dbac. ciąża to nie choroba:-):-):-):-):-)
super brzuszek!!! swietnie widoczny!!! a jaki duzy!!! fajosko!!!
 
reklama
Do góry