reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Wrrrr... cały czas nie mogę się dodzwonić i zapisać się na usg i echo serca... poszłabym prywatnie, tylko że lekarze nie będą wiedzieli czego szukać, a cena echa serca mnie powala... ze 3 lata temu coś koło 400zł... niech zapomną:wściekła/y:

katarzynak83 ja się zapisałam do szkoły rodzenia Anny Osińskiej - to jest szkoła akredytowana przez szpital św. Zofii. Moi znajomi teraz chodzą i sobie chwalą, poza tym mam dość blisko i co najważniejsze: dla dziewczyn uczących się, pracujących na stałe lub zameldowanych w W-wie jest za darmo! Tzn. płaci się kaucję 50 zł, którą potem Ci oddają na zakończenie, jeśli chodziłaś regularnie na zajęcia. Ponieważ ja mam szansę na poród w św Zofii:tak:jeśli wszystko będzie pomimo mojej cukrzycy dobrze, to się zdecydowałam pójść do tej szkoły. Na Karowej gdzie na pewno mnie przyjmą do porodu, cokolwiek by się nie działo, szkoła kosztuje 650 zł:crazy: więc niech zapomną, tym bardziej, że na 100% nie jest pewne, czy nie będę miała cc.

Słuchajcie, dostałam dziś pierwszą kasę z ZUS-u... za czas od 20 października do 7 listopada... Dobrze, że mieliśmy z Męzem troszkę oszczędności bo inaczej to nie wiem, co by było :no: Czy to wszystko musi być takie chore?

Z tej rozpaczy ;-) zapisałam się na środę do fryzjera i nie tylko, i zrobię się na bóstwo :-D - tylko do środy muszę posprzątać przedświątecznie, bo potem to mi paznokci będzie szkoda :laugh2:

Gratuluję pięknych brzuszków ;-)
 
a to super, wiesz ja dziś byłam w pepco- tam sa takie superanckie ciuszki dla maluszków i praktycznie za grosze, body, spodeneczki i spioszki za 5 zł w takich koszach, a skarpeteczki po 2 zł. Ja jeszcze nie wiem co bde miec ale moja szwagierka wie, wiec kupilam jej takie male skarpeteczki, i dotego taka wyprawke dla maluszka sliniaczek, czapeczka, bucikczki, spioszki i kaftanik w kolorze niebieskim. Wrzucimy im to do paczki pod choinkę, mam nadzieje ze sie uciesza. jutro wrzuce foteczki :)
 
Ostatnia edycja:
Moje Kochane...tak jak pisałam mam własne zdanie na temat farbowania włosów w ciąży i każda z nas decyduje o tym sama. Podaję Wam linka do ciekawego moim zdanie artykułu. :nerd:
Handsome Men - Sposób na łysienie i rzadkie włosy - Farbowania włosów a ciąża

moja puentą niech będą te zdania:
"W końcu bez malowania można wytrwać tych dziewięć zaczarowanych miesięcy. Zdrowie dziecka powinno być priorytetem dla każdej kobiety.
 
kurcze ja dzis bylam w centrum sportowym JJB i tam widzialam super promocje... na ciuszki orginalne dla takich malenstw rozne dresiki z Nike czy Reboka itp. codo ale nie wiem co bedzie wiec nic nie kupilam jedynie butki dla Nikkiego no korki bo lubi grac w pile...
 
Moje Kochane...tak jak pisałam mam własne zdanie na temat farbowania włosów w ciąży i każda z nas decyduje o tym sama. Podaję Wam linka do ciekawego moim zdanie artykułu. :nerd:
Handsome Men - Sposób na łysienie i rzadkie włosy - Farbowania włosów a ciąża

moja puentą niech będą te zdania:
"W końcu bez malowania można wytrwać tych dziewięć zaczarowanych miesięcy. Zdrowie dziecka powinno być priorytetem dla każdej kobiety.

no tak. masz rację okruszku;-) ale jeżeli nie widzi się przeciwwskazań to czemu nie.. przecież można czasem odświeżyć kolor włosków :-):-):-)
 
reklama
okruszek- super stronka... ja raczej nie bede sie odnosila co do farbowania wlosow... sama nie moge niestety bo moj M bedzie zly bo wie ze to niebespieczne wiec dla swietego spokoju odpuszczam sobie... ale jesli ktos ma taka chec i zle sie czuje wiec to jego wybor... osobisty...
 
Do góry