reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Hej babeczki ...no je tez dzisiaj jade na usg i strasznie sie boje:szok:

ewela-83 no ja tez nie umialam sobie z tym poradzic ale najlepiej cofnij sie kilkadziesiat stron wstecz i tam sheeppy mi wytlumaczyla jak krowie na rowie :baffled:nawet wkleila obraz co i gdzie kliknac ja sama nie jestem zbyt ogarnieta w tym temacie ale tam naprawde trudno byloby nie zrobic...:tak:
anecik no to ja tez trzymam kciuki :tak:ja pierwsze mialam w 5 tyg zeby potwierdzic zywa ciaze i byla tylko kropeczka:tak: wiec tez dzisiaj zobacze malego czlowieczka pierwszy raz:happy:oby wszystko bylo ok...:tak:
 
Katja79 zazdroszczę bardzo dzisiejszej wizyty! Ja mam kolejną dopiero za miesiąć : / , no ale ja już widziałam swoją dzidzię, teraz Twoja kolej :) Nie ma się czego bać, wyjdziesz od lekarza jako najszczęśliwższa osoba na świecie :)
 
Ortica fakt że znam 6 języków obcych nie jest równoznaczny z tym że muszę innych tym zamęczać. Bardzo proszę o tłumaczenie jeżeli już się decydujemy używać jeżyków obcych. Skąd u Ciebie ten sarkazm?
Katja Tobie również życzę powodzenia oby nasze dzidzie dały się pooglądać...
Pamiętam że jak byłam z Tomusiem na pierwszym USG to lekarz gonił go po brzuchu tą końcówką i kazał mi się uspokoić bo moje zdenerwowanie się małemu udzielało..
 
Hej dziewczyny ja mam jutro pierwsze spotkanie z polozna ,bardzo sie ciesze bo chce porozmawiac z nia na temat porodu.Bardzo bardzo boje sie porodu naturalnego -to chyba jakas fobia ,nie moge dobrze spac i ciagle o tym mysle i nie moge cieszyc sie moja ciaza.Czy wy tez tak macie? Jak sie nie zgodza na cesarke to moze wroce do Polski .Cesarki tez sie boje ale mniej niz naturalnego porodu:-(.

Ewela , ja sie jakoś porodu nie boję, a nawet chciałabym aby ten moment już nastał :tak:. Ale moja przyjaciółka tak jak Ty panicznie bala sie porodu, powiedziała , że urodzi przez cesarkę. Jadąc do szpitala też sie na to nastawiła. Ale tam lekarz jej wytłumaczył, że jest młod,a kobietą i może urodzić siłami natury. Że szkoda szpecić swoje cialo blizną na brzuchu. I wiesz jakoś ją przekonali i teraz tego nie żaluje. Cieszy sie że sie przełamala w ostatnim momencie. Bo nie ma śladów po porodzie. Może i u Ciebie coś sie zmieni. Może faktycznie rozmowa z położną Ci pomoże:tak::tak::tak: A jak nie to pomysl ile nas tutaj urodziło i będzxie rodzić siłami natury:tak::tak::tak: Jestesmy z Tobą:tak::tak:
 
ewela-83- postaram ci sie wytlumaczyc z suwaczkiem:-)
1. znajdz na forum suwaczek jaki ci sie podoba (pod postami dziewczyn)
2.otworzy ci sie strona tego suwaczka
3.zgodnie z instrukcja lec pokolei pytania
a.wybierz tlo
b.znaczek ktory sie przesowa
c. wpisz date porodu
system wygeneruje ci kod BBCode
4.przejdz do "Ustawenia" po lewej stronie u gory strony w pasku narzedzi
5. wejdz w "edytuj sygnature"
6. tam jest ramka tak jak dajesz odpowiedz na forum
7. skopiuj BBCode ze strony suwaczka
8. wklej BBCode w ramce
9. zatwierd zmiany przycisk znajduje sie pod ramka "odpowiedz"

i bedziesz miala suwaczek pod podpisem:-)

POWODZENIA
 
Kina 1409 dzieki za mile slowa Staram sie sobie tlumaczyc ze wszstko bedzie ok ale za chwile znowu to do mnie wraca .Zastanawiam sie czy jestem normalna?Wiem ze tysiace kobiet rodzi .Moze jak porozmawiam z polozna to bedzie lepiej zobaczymy .Trzymajcie sie dziewczyny lece do pracy .Dziekuje za instrukcje suwaczka ale zrobie go jak wroce z pracy .
 
Ja też miałam pierwszy porud naturalny bardzo ciężki i teraz bardzo chciałabym mieć teraz cesarke, nie ważne co sie będzie ze mną działo zrobiłabym wszystko dla dobra mojego dziecka, żeby urodziło sie zdrowe.
 
reklama
ewela- ja jak rodzilam pierwszy raz te sie balam, ale urodzilam silami natury i jesli wszystko bedzie dobrze znow tak chce a jesli boisz sie bolu to przeciez mozna wziasc epidurali nie bedzie cie bolalo a dzidzius urodzi sie silami natury i nie bedziesz miala zadnych blizn jestes z UK wiec nie musisz placic za to znieczulenie, pozatym jest milion rzeczy ktore pomagaja znieczulic i nie ma sie co bac:tak:, wiem ze to moze strasznie wyglada na filmikach ale w rzeczywistosci kobieta czuje tylko szczescie jak jej malenstwo sie rodzi:tak:,mam nadzieje ze troszeczke zlagodzilam mysl o porodzie:-)
a jesli sa wskazania do cesarki to jak najbardziej nie ma sie co upierac przy porodzie naturalnym wiadomo dzidzius najwaznieszy:-)

ach jeszcze ktoras z was dziewczyn pytala sie jak z rozcinaniem krocza w innych krajach ja nic nie moge powiedziec o Polsce bo nie wiem ale w Londynie w moim szpitalu nie rozcinaja w ogole nie ma czegos takiego informuja tylko ze w szczeglnych przypadkach jesli wyraze zgode to wykonaja naciecie, ale napewno to nie jest rutyna, i lewatywy tez nie robia uwazaja ze kobieta wystarczajaco sie nameczy i nie trzeba jej jeszcze dodatkowo meczyc, a nasz prganizm dba o to tak czy siak bo przed porodem organizm sie oczyszcza ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry