reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

To już grubo poleciałaś :D
Co sądzicie o detektorze tętna płodu ? Ja to najchętniej już bym kupiła i słuchała , ale wiem że to za wcześnie 🥺😢😅
w poprzedniej ciąży używałam od 9 tygodnia i już było słychać ładnie tętno. Używałam tego ze zdjęcia
 

Załączniki

  • 94cf1382-b183-458a-86fc-ac3d1452a5d4.jpeg
    94cf1382-b183-458a-86fc-ac3d1452a5d4.jpeg
    33,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Dziewczyny, właśnie wróciłam od mojej gin i do tej pory nie mogę wyjść z szoku. Wczoraj miałam najgorsze w całym życiu skurcze, krwawiłam przez kilka godzin jak przy normalnym okresie + wyleciał skrzep wielkości połowy palca wskazującego, a dziś na USG pęcherzyk z zarodkiem, wiek ciąży 5 tydzień 5 dzień... Byłam wręcz przekonana, że to już koniec. Co prawda trochę zdziwiło mnie, że od późnego wieczora krwawienie ustało, skurcze też zniknęły, ale nie spodziewałam się, że pęcherzyk jest wciąż na swoim miejscu.
Miałam tak samo w ciąży którą donosiłam, krew lała się po podłodze a na usg był silny zarodek z serduszkiem :)
 
każdy robi po swojemu, ja się wstrzymam do min 12 tygodnia. 1)na tym etapie mogę nie znaleźć tętna dziecka i się przestraszyć 2)mogę słuchać swojego tętna niechcący i to bez sensu 3)w okresie organogenezy unikam wszystkiego co nie ma nieznanego wpływu na zarodek. badania mówią że nie mogą wykluczyć że podczas używania dopplera w domu tkanka się nie podgrzewa od fal. dlatego też nie się słucha serca jeszcze na tym etapie i u gin.
 
Wiesz, jakbyś wiedziała, że dla Twojej rodziny każde Twoje dziecko to niepotrzebny balast i na ch*j Ci to, i potem słuchała całą ciąże kiedy je usuniesz, to też byś to trzymała w tajemnicy jak najdłużej 🤷‍♀️

(nie, nie mieszkam z moją mamą, nie jestem nastolatką, sama utrzymuję się od 15 lat)
O rany aż nie wierzę w to co czytam.

Przykro mi, że spotkało cię coś takiego. Nie wyobrażam sobie żeby powiedzieć jakiejkolwiek kobiecie w ciąży, że dziecko to balast i namawiać na aborcję.
 
Czesc dziewczyny!
Myslalam, ze bede witała się z marcowymi mamami ale mój lekarz twierdzi, ze termin mam na 1 kwietnia - cóż za psikus 😉

Mam na imię Paulina, to moja druga ciąża - dowiedziałam się o niej dość późno, bo w 8 tygodniu...
Na pokładzie 5,5 latka, która bardzo chce zostać starszą siostrą, więc mam nadzieję, że wszystko sie poukłada 😉 na wieść o ciąży przeżyliśmy z mężem duży szok, bo nie było tego w planach, lecz widocznie tak miało być i teraz uśmiecham się na myśl, że nasza rodzina się powiększy 😊

Będzie mi bardzo miło Was poznać 🙂.

Przesyłam pozdrowienia z Północy! 🇳🇴
 

Załączniki

  • IMG_6466.jpeg
    IMG_6466.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 42
Cześć Dziewczyny ☺️
Jak po weekendzie ? Jak się czujecie ?
My zaczęliśmy rok szkolny i zacznie się wstawanie o 6 🤣 . Jutro mamy USG 🥰 om 9tc +1 dzień.. mam nadzieję , że według USG nie będzie już tygodnia różnicy ..
 
reklama
Cześć Dziewczyny ☺️
Jak po weekendzie ? Jak się czujecie ?
My zaczęliśmy rok szkolny i zacznie się wstawanie o 6 🤣 . Jutro mamy USG 🥰 om 9tc +1 dzień.. mam nadzieję , że według USG nie będzie już tygodnia różnicy ..
Hej, u nas też dzisiaj już koniec laby, żłobek, praca 🙈 Hormony szaleją, wszystko pachnie za mocno, jedzenie jest albo mega pyszne, albo obrzydliwe, nic po środku 😅
9tc to już fajne zdjęcie powinno być, byłaś już na serduszkowym czy właśnie jutro?
 
Do góry