reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

dziewczyny jesteście już pewnie po wstepnych badaniach. Ja dzisiaj odebrałam wszystkie wyniki (prócz toxoplazmozy) wszystko mam oki prócz:

żelazo 26,6 norma [6,6-26]
w moczu:
nabłonki płaskie -liczne
leukocyty 4-6
bakterie liczne

Do lekarza ide dopiero 30.10 więc jak któraś z was miała podobnie niech mi cos napisze.

Aha i nie wiem anty-HBs - 3,04 U/l ( nie wiem czy dobrze bo moja bratówka ma to jako ujemny wpisany)


ja miałam podobne tylko leukocyty nabłonki płaskie i bakterie a to oznaczało jakiś stan zapalny albo grzybiczy narządów rodnych mi lekarz powiedział że to nic poważnego i przeleczymy sobie jak minie 12/13 tydzień czyli czas najgorszy dla dzidziusia i leki wtedy nie zrobią mu żadnej krzywdy, i powiedział jeszcze że takie przypadłości zdarzają się nawet do kilku razy w czasie ciąży szczególnie jeśli ktoś jest bardziej podatny na infekcje
 
reklama
Strasznie mi przykro... Tez sie tam ncierpialas mala... Wspolczuje i trzymam kciuki za kolejne udane proby... Milej pracy zycze...hehehe
 
A ja dziewczyny chyba cierpię na bezsenność. Nie mogę zasnąć, rzucam się po łóżku jak jakaś ryba. W zeszłym tygodniu i jeszcze wcześniej też taką noc miałam. Przy okazji wkręcam sobie różne filmy, obwiniam się że szkodzę maleństwu, nakręcam się jeszcze bardziej i tak w kółko. Masakra :wściekła/y:
 
kasik30 przykro mi bardzo, nie wiem nigdy co napisać w takim momencie, trzymaj się cieplutko i mam nadzieję, ze niebawem zostaniesz znowu mamusią

ja jutro mam badanie i też strasznie się boję, w zasadzie powinnam być już na nim 10 dni temu, no ale tak się bałam, że postanowiłam pojść dopiero teraz, gdy jest 8 tydzień...tak aby wiedzieć już na 100% co i jak..i też do wczoraj bylam wyluzowana...bo niby brzuszek rośnie i zachcianek sporo...ale od dzisiaj rana juz strasznie się denerwują, nie wiem co będzie jutro
 
a ja wczoraj byłam u gina na usg :)
nic wczoraj nie pisalam, bo miałam jakąś paranoję, że napiszę dopiero po wizycie :sorry2:
więc piszę:
było super :-D
maleństwo skakało a tato nie dowierzał... ;-)
mamy 50,5 cm, pięć paluszków u rączki (sami liczyliśmy) 12 tydz 1 dzień, NT:1.7 / norma 2.3-2.5 (rożnie podają)

wyszliśmy z takimi wypiekami na twarzy ...że ho ho...

teraz trzymam kciuki za Wasze badania :)...... i za wypieki na twarzy :)
 
Justyna to czekamy na wieści!:tak:

Dziewczyny, a ja mam do Was pytanko (może troche głupie :baffled:) tzn czy zdazas ie Wam ze przy kichaniu albo kasłaniu bolało Was podbrzusze? A konkretnie po bokach, w okolicy jajników?
Ja tak miałam zawsze w czasie owulacji no a teraz mam tak cały czas.... Mówiłam o tym lekarzowi ale tylko sie na mnie dziwnie spojrzał :sorry2: Troche mnie to martwi bo ten ból jest dość mocny :baffled:

To normalne, też tak mam i miałam w pierwszej ciąży. A w dodatku jak byłam już w wysokiej ciąży to przy kichaniu popuszczałam:sorry2: masakra:szok:
 
Kasik 30 - wspolczuje Ci bardzo, badz dzielna i za kilka tygodni wierze ze sie ponownie uda i wszystko bedzie dobrze.

Ula_28 - super ze dzidzia zdrowa :) moja tez skakala jak szalona :) cudowny widok:-D pozdrawiam
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) Proszę powiedzcie mi jak to jest z tą wagą w ciąży. U mnie to 13 tydzień, 14. zaczyna się już w tą sobotę :) a waga mi spada ... nie znacznie, ale już ważę mniej niż 48 kg. Z góry dziękuje za odpowiedź jak to jest u Was.
 
Do góry