reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

A ja nie zabiorę mojego męża na usg :-(
Bardzo bym chciała ale mój lekarz to ginekolog położnik i zawsze cały zestaw badań mam u niego. Tzn że nawet jak usg jest przez brzuch to i tak muszę się rozebrać bo zawsze mnie bada itd.
Dużym plusem jest to że zawsze robi usg i zawsze wiem co się dzieje z maluchem :blink:.
Tradycyjnie chodzi się co miesiąć, ale ja miałam już 3 razy usg bo miałam krwiak na początku. Mam nadzieję że już go nie ma...
No i tak pozostaje mojemu mężowi cieszyć się ze zdjęć :-)
Mój lekarz równierz bada kompleksowo ale mężowie wchodzą na badania ze swoimi żonami. Poprostu najpierw wchodzą razem a potem mąż opuszcza gabinet a lekarz może dokończyć badanie. Zapytaj czy tak nie moglibyście.
 
reklama
kasik-strasznie mi przykro nie wiem co powiedziec trzymam kciuki abys niebawem byla mamusia:-(

u nas po staremu chociaz ja juz o niebo lepiej:-) brzusio rosnie pozdrawiam

Justyna_0 - na wlasnie ja tez czekam z niecierpliwoscia na wyniki badan juz tydz mina:-)
 
Kaatharina ja na razie schudłam 5 kg i to normalne że na początku można stracić kilka kilogramów, ale potem się nadrobi...ja w pierwszej ciąży też na początku schudłam, a potem tylko w jednym miesiącu 8 kg przytyłam
Teoretycznie po 12 tyg juz przez brzuch ale oprócz ulożenia wpływ ma tez waga mamusi a dokładniej ilośc sadełka a więc otyłe panie maja jeszcze dopochwowo. T tez ależy od upodobań lekarza i od jakości sprzetu
 
Maja- Koniecznie daj znac jak Ci przyjda wyniki, mnie przy pobraniu krwi poinformowano, ze wyniki badan przyjda do poloznej i jezeli beda zle to zostane poinformowana.Wiec cierpliwie czekam.
A jak wy sie czujecie? Martusia juz zdrowieje ? Zdroweczka wam zycze;-)
 
Zyczę wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i dzięki za wsparcie . Mam jeszcze pytanie do Kamigor i Evvule bo pisałyście że miałyście to samo po jakim czasie zaszłyście drugi raz. Bo tu zdania są podzielone jedni mówią żeby odczekać 3 cykle drudzy że lepiej odrazu lub po pierwszym. Moja lekarka mówi ,że może dać tabl. to wtedy szybciej się zachodzi i odczekać. w końcu mam już 30 lat i to może się trochę wolniej regenerować. Dzięki wam wszystkim za ciepłe słowa.
 
Zyczę wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i dzięki za wsparcie . Mam jeszcze pytanie do Kamigor i Evvule bo pisałyście że miałyście to samo po jakim czasie zaszłyście drugi raz. Bo tu zdania są podzielone jedni mówią żeby odczekać 3 cykle drudzy że lepiej odrazu lub po pierwszym. Moja lekarka mówi ,że może dać tabl. to wtedy szybciej się zachodzi i odczekać. w końcu mam już 30 lat i to może się trochę wolniej regenerować. Dzięki wam wszystkim za ciepłe słowa.

Kasik30 moj lekarz ktory mnie "czyscil",aczkolwiek to w irlandi bylo, powiedzialm mi ze nie ma na co czekac,i jak naszybciej zachodzic w ciaze. Tak bedzie najlepiej ze wzgledu psychologicznego i zdrowotnego,ale jak dzwonilam do mojego lekarza w poslce powiedzial ze absolutnie i przynajmniej pol roku odczekac!! wiec jak uwazasz,widac lekarze sa podzieleni i mozna od razu!!
 
reklama
Zyczę wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i dzięki za wsparcie . Mam jeszcze pytanie do Kamigor i Evvule bo pisałyście że miałyście to samo po jakim czasie zaszłyście drugi raz. Bo tu zdania są podzielone jedni mówią żeby odczekać 3 cykle drudzy że lepiej odrazu lub po pierwszym. Moja lekarka mówi ,że może dać tabl. to wtedy szybciej się zachodzi i odczekać. w końcu mam już 30 lat i to może się trochę wolniej regenerować. Dzięki wam wszystkim za ciepłe słowa.
kasik30 ja radziłabym poczekać chociaż miesiąc dwa przecież w środku wszystko musi się podgoić a najlepiej zapytaj swojego lekarza po prostu zadzwoń do niego
 
Do góry