reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

:-)witajcie majowki jak wam mina dzisiejszy dzien? Bo mnie dzis strasznie boli brzuch i chce mi sie spac ciagle:-) POZDROWIONKA
___________________________
 
reklama
cóż co do dzisiejszego dnia to mam smaczki na pomidory i sukces bo wymiotowałam dziś tylko 4 razy wczoraj było dwa razy tyle... boli mnie gardło niestety podrażnione w wyniku wiadomo czego
jutro idę go gina na przegląd....
moje dziecko złapało przedszkolny katar i jutro zamiast do przedszkola idzie z babcią do pediatry
 
xatia piekna wyspa! a morze tam uchodzi za jedno z lepszych pod wzgledem czystosci! a pogoda.. u nas poki co upaly powrocily i do tego strasznie wilgotne powietrze... dla tubylca ciezko... dla turysty raj:-D

anecik ja tak z czystej ciekawosci.. w pierwszej ciazy tez tak wymiotowalas?
 
więc w pierwszej ciąży było gorzej miałam tak silne wymioty do 12 na dobę że musiałam brać duphaston diphergan no-spe itp... i całą ciążę byłam na chorobowym wymioty męczyły mnie do połowy 4 miesiąca... myślałam że może teraz mnie to ominie..... cóż...
 
Ja to juz mam tekie schizy ze mecze Raj'a

"a wiesz a jak cos z sofolka (raj nie mowi fasolka tylko wlasnie tak) sie stalo...bo wiesz duzo kobiet traci dzieci w 8 a nawet w 13 tc."

na co moj wspanialy oznajmil "Kochanie czemu sie obawiasz wiesz ze moi "chlopcy" sa silni i ze bedzie wszystko ok. grunt to nie mysl i wszystko bedzie ok. zobaczysz. U nas w Indiach 1 na 100 kobiet traci dziecko we wczesnym etapie ciazy czyli wniosek taki ze Indyjscy "chlopcy" sa the best "

No rozwalil mnie tekstem i rzeczywiscie przestalam sie martwic. hehehehe
 
:-)majowe mamusie życze wam spokojnych miesiecy w oczekiwaniu na wasze pociechy :tak::tak::tak:
JA rok temu też dowiedzialam sie że zostane mama w maju 2008 czas szybko leci :tak::tak::tak:
POWODZENIA
 
Witajcie babeczki,
Grecja, ah Grecja... zazdroszczę troszeczkę takiego urlopu, ale bardziej zazdroszczę anecik wymiotów, nie żartuję, gina zawsze martwiło to, że ja nie wymiotuję, lekko mnie mdliło zawsze, a teraz nic, tylko cycuszki bolą.... dwukrotnie moje szcęście uciekło, teraz nie wiem co będzie, a już się przyzwyczaiłam do swojego małego Filipka.
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
CZesc Dziewczyny
Nie bylo mnie tylko 4 dni a tyle sie tu dzieje ;-)
Witam wszystkie nowe Majowe mamusie:-D
Witajcie:-)
Od jakiegoś czasu Was podczytuje mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu po wizycie u gina będę się mogła do Was oficjalnie zapisać;-)
Mam do Was pytanie odnośnie bólów brzucha tzn. czasem zakłują mnie jajniki, coś pociągnie (tak jest kilka razy dziennie) nie jest to jakiś straszny ból ale nie wiem czy to jest normalne? Wizytę u lekarza mam dopiero 18 września. Czy powinnam iść wcześniej?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
CZesc Kingus - Jak sie ciesze ze sie do nas przylaczylas :-)
Kochana wszytsko bedzie dobrze, podobno moze pobolewac bo macica sie zmienia, wiec to sa chyba normalne objawy.
bylam dzis u lekarza bede miala usg tak jak mowilam:-), wszystko przebieglo normalnie i bez zmian czekam teraz na scan a pozniej wizyta u poloznej bede rodzic w tym samym szpitalu co Martusie z czego sie ciesze, bo jest super no i wszystko juz w nim znam termin na 1 maja wedlug lekarza z us obaczymy co wyjdzie
justyna- tak z Marta tez mialam plamienie do 12tyg czasem to nic takieo zmiany hormonalne a czasm moze prowadzic nawet do poronienia wiec trzeba sprawdzic.
Czesc Maja - czytalam twojego ostatniego posta , co sie dzieje? moze to tylko mdlosci ?
Kurcze mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Apropo plamien to dzis mam sluz koloru rozowego i troche sie wystraszylam , ale ide dzis do lekarza, wiec moze cos mi powiedza.
Własnie odebrałam wyniki Beta HCG. 2246. Czyli ciąża wczesna, ale potwierdzona. Chyba pójde wcześniej do domu i odpocznę przede mną za 3 długa podróż na Kubę.
Misza Witaj w Majoweczkach. pewnie juz jestes na kubie ale i tak zycze Ci SUPER wakacji :-D
Witajcie kochane babeczki,
nieśmiało do Was dołaczam, termin mam na 17 maja. Nieśmiało, dlatego że mam za sobą dwa poronienia. We środę na USG był widoczny pęchęrzyk, jeszcze bez zarodka, jeszcze za wcześnie ale mam nadzieję, że się pojawi małe bijące serduszko. Wiem, że czeka mnie mnóstwo badań. Każdego dnia jednak budzę się ze strachem, nie ma chwili bym nie myślała że moje szczęście może mnie zaraz opuścić.
.
Witaj Guska :) witaj w Majoweczkach i zycze wspanialych 8 miesiecy, wierze ze wszytsko bedzie ok.Ja tez jestem po poronieniu bedziemy to razem przechodzily.
Przedewszystkim pozytywne myslenie :tak:
Witam i pozdrawiam wszystkie majowe mamusie :) :tak::tak::tak:
:tak:Dołączam do Was i razem z Wami sie cieszę i czekam z niecierpliwością na maj 2009:tak:
No halo Kina ;-)Lekarz juz ci potwierdzil ciaze? I na kiedy wypada Ci porod?
Witam ;-) ja chyba nie jestem mama majowa choc nie do konca mam pewnosc, czekam i pewne podejrzenia mam ze moglabym byc w ciazy :-p w zeszlym roku tez bylam majowka ale urodzilam na poczatk kwietnia moja malutka kruszynke, zajrzalam do was to moze tak cos sie ruszy i uda sie znowu byc w ciazy:happy:
witaj i trzymam kciukasy zeby to byla Ciaza i zebys miala piekne Blizniaki ;-)
Ja to juz mam tekie schizy ze mecze Raj'a

"a wiesz a jak cos z sofolka (raj nie mowi fasolka tylko wlasnie tak) sie stalo...bo wiesz duzo kobiet traci dzieci w 8 a nawet w 13 tc."

na co moj wspanialy oznajmil "Kochanie czemu sie obawiasz wiesz ze moi "chlopcy" sa silni i ze bedzie wszystko ok. grunt to nie mysl i wszystko bedzie ok. zobaczysz. U nas w Indiach 1 na 100 kobiet traci dziecko we wczesnym etapie ciazy czyli wniosek taki ze Indyjscy "chlopcy" sa the best "

No rozwalil mnie tekstem i rzeczywiscie przestalam sie martwic. hehehehe
Nie no Madzia Raj ma zajebiscie pozytywne myslenie.Pewnie ma racje :tak: a ty sie nie przejmuj wszystko z twoja dzidzia bedzie dobrze;-)

Ja dziewczyny bylam w polsce od czwartku i powrot w niedziele, bylo fajowo tylko szkoda ze tak szybko minelo:-(W piatek bylam na wizycie u ginka i stwierdzil ciaze , termin na 6 maja - tak jak juz wyliczylam :-p.Jak robila mi USG i powiedziala ze jest Ciaza to mi nerwy puscily i sie poryczalam, ale wylam lzami radosci.Oczywiscie powiedzialam jej ze rodze w Anglii oraz ze 3 latat temu stracilam dzidzie i " kochana lekarka" zapisala mnie na badania prenatalne.Kurcze zaskoczyla mnie strasznie pozytywnie :tak:
Dzis ide do miejscowego lekarza zobaczymy co powie bo dzis zauwazylam lekko rozowawy sluz i troche sie boje ze moze byc cos nie tak, a ja w srode znowu lece do Polski.

Trzymajcie sie
 
Do góry