reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
mmmm... Ja bym zjadła nuggetsy i kupę cheeseburgerów
na razie mogę się tylko obejść smakiem, ale od tygodnia codziennie piekę babeczki i parówki w ciescie francuskim :laugh2:
 
Ja ciągle bym jadła kiełbasę i majonez :zawstydzona/y: Do słodyczy mnie w ogóle nie ciągnie a kiedyś to codziennie coś słodkiego. Apetyt mam raczej średni za bardzo nie chce mi się jeść za to pije duużo wody ;-)

Sheeppy to będę trzymać kciuki za wizytę :tak: Napisz koniecznie jak poszło. Ja ostatnią @ miałam 8 sierpnia.

Madzia_Singh dzięki, że tak o Nas myślisz :-D
 
madzia ja nie besztalam :p bez urazy ;)

oj mcdonald.. teraz wcale nie jem przed ciaza tez nie ale w ciazy to kilka razy maz niemal po nocy gnal po cheesburgery! i chickenburgery! :D

sheepy fajne tatuaz, co to smok? ja tez mam ale maluski i taki bardziej ukryty bo na brzuchu po prawej stronie i wbrew grozbom nie rozciagnal sie w ciazy wcale :p
 
Ja wlsnie rybke na obiad zjadlam mniam mniam.

Madzia- czy ty pracujesz? :-) DZieki za info. Filmik boski, ogladalismy razem, wreszcie maz cos zrozumial z moje forum:-D i z niecierpliwoscia czekamy na nastepny miesiac!
 
tak sie zastanawiam tylko .. tyle slyszac o tym jak traktuja kobiety przy porodzie... zamierzacie rodzic panstwowo czy prywatnie? jestescie na starcie wiec mozecie powoli zaczac odkladac na prywatny porod moze.. ja im wiecej obserwuje.. i czytam i poznaje doswiadczen z panstwowych szpitali to sie wlos na glowie jezy.... sama rodzilam zupelne przypadkiem prywatnie i z pewnoscia kolejne tez bedziemy chcieli prywatnie... bo porod wspominam rewelacyjnie..
 
sheepy fajne tatuaz, co to smok? ja tez mam ale maluski i taki bardziej ukryty bo na brzuchu po prawej stronie i wbrew grozbom nie rozciagnal sie w ciazy wcale :p
smok jest na plecach :p
też mam na brzuszku, pod biodrem 2 literki i nic się z nimi w ciąży nie stało
co do traktowania kobiet na porodówkach to racja, traktują nas jak bydło, nawet nie ma mowy o znieczuleniu, nawet odpłatnie, bo 'przemiłe' położne mówią, że rodzenie musi boleć i że każda to przechodzi :dry:
gdyby tylko było mnie na to stać, wybrałabym prywatną klinikę
nie orientuję się nawet w cenach ale podejrzewam, że to nie na naszą kieszeń
także znów będę traktowana jak kobyła :wściekła/y:
 
Guska35 cóż ja się niestety nie cieszę z tych wymiotów... gardło mam podrażnione żołądek boli.... no ale co kto lubi...
ja idę na pierwsze USG dopiero w 12 tyg.
 
reklama
Do góry