reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kochane dziekuje Wam za trzymanie kciukow, i musze Wam powiedziec ze jestem.... przeszczesliwa!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: Wszystkie moje trzy marzenia sie spelnily! Zobaczylam moje DWA SERDUSZKA, ktore rosna i fikaja koziolki :tak:. Maja juz po 2,5 cm, rozwijaja sie w tym samym tempie i urosly niesamowicie od ostatniej wizyty :biggrin2:. Okazalo sie ze ciaza jest jednak dwuowodniowa, a nie jedno, czyli po prostu rewelacja:tak:, a ten wielki krwiak znikl bez sladu:tak: Szok ze tak wszystko po mojej mysli poszlo, lekarz tez w szoku, bo ostatnio widzial wszystko w czarnych barwach, a dzis juz wszystko wyglada o niebo lepiej. Musze dalej sie oszczedzac, "polegiwac" czesto i gesto, no i brac luteine juz do konca ciazy, ale nie musze lezec plackiem i moge nawet na niedlugie spacerki z coreczka wychodzic. Mowie Wam, ciesze sie jak glupia!!!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam WAs kochane!
Sheeppy teraz czekam na wiesci od Ciebie!

Gratulacje :-):-D:-) Teraz to już będzie tylko lepiej:tak:
Mam nadzieję że ja w przyszłym tygodniu też bede mogła się pchwalić takimi dobrymi wiadomościami
 
reklama
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, byscie po kazdej wizycie mogly sie chwalic takimi sukcesami jak moj wczorajszy :tak::-) To wspaniale uczucie jak cala ta niepewnosc i niepokoj w jednej chwili zamieniaja sie w szczescie, gdy lekarz mowi tak wyczekiwane slowa "z dzidziusiem wszystko w porzadku" :-):-) Wiadomo ze obawy i lek beda towarzyszyc do konca ciazy, ale ten przelomowy moment, w ktorym najpierw wydaje sie ze jest bardzo zle, a nagle okazuje sie ze juz dobrze i jest duza szansa ze bedzie jeszcze lepiej to takie uczucie jakby z serca spadl dwutonowy glaz:tak::-) Wszystkim "niepewnym" i czekajacym na nastepna wyzyte jak na zbawienie mamusiom zycze takiej ulgi :tak::tak::tak:

ps. Sheeppy no co jest? Mialas sie odezwac po wizycie.. Czekam na wiesci.!
 
już jestem, nie nocowałam w domu bo byłam zbyt zmęczona po wizycie
LILIann, oj strasznie się cieszę, że spełniły się wszystkie Twoje życzenia a najbardziej że oba maleństwa rosną i są oddzielone :-)
u mnie też nie jest źle.. krwiak nie zniknął ale lekarz powiedział że widzi duże szanse
i że dzidziuś rozwija się prawidłowo, serduszko stuka idealnie 180 uderzeń na minutę, fasolka ma już 16mm:-)dziękuję za trzymanie kciuków, pomogło:tak:
 
No Sheeppy!!!:-) Super ze u Ciebie tez wszystko w porzadku!! Dobrze ze sie w koncu odezwalas bo co chwile zniecierpliwiona tu zagladalam!:tak::-D Chyba dobra passa sie zaczela dla mamus majowych :-):-):-) I oby tak dalej! :-)
 
no ciesze się z wami :-);-)
Ja USG będę miała dopiero koło 12 tygodnia genetyczne :baffled: i wtedy się dowiem co i jak, nie wiem czemu teraz doktor nie chciał, abym robiła, ale dobra
Czuje się dużo lepiej niż w 6 tygodniu, biorę zalecane proszki i czekam

Dziewczyny mam pytanie kiedy robi się badania prenatalne????
 
Kasica 212 - dlaczego chcesz robić badania prenatalne? Najprostszy jest chyba test potrójny z krwi... No i USG genetyczne przeprowadzone 3 razy w ciąży - myślę, że dobrze monitoruje rozwój dziecka.

W rodzinie występuje choroba genetyczna którą USG nie pokarze, a chce być gotowa na ewentualną obecność jej u dziecka
 
Dziekuje dziewczyny za pozytywne fluidki:tak:
Sheeppy - super wiadomosc!Gratuluje!!!!
LILIann - bardzo sie ciesze,ze jest ok,dwa serduszka-marzylam o blizniakch:tak:wiec zazdroszcze,choc i tak pekan ze szczescia z mojej pojedynczej fasolki:tak::-)
katarzynak83 - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!!Zycze oczywiscie spelnienia najwiekszego z marzen,przedewszystkim;-):-)
810360zibkpwg35g.gif

kasica212 - ja tez uwazam,ze najlepszy jest test potrojny wykonywany w 12'tym tygodniu...
 
reklama
Do góry