reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
wiecie dziewczęta i u mnie pojawiły się jakieś dziwne upławy:baffled: u mnie są zupełnie bezbarwne jak białko jajka:confused: o co chodzi....:szok:nie biorę żadnych leków oprócz kwasu foliowego.
 
katarzynak83 - znalazlam w mojej ksiazce wymiary dziecka "your pregnancy bible"
4ydz- 0.36-1mm
5tydz- 1.25mm
6tydz- 2-4mm
7tydz- 4-5mm
8tydz- 14-20mm
9tydz- 22-30mm
10tydz- 31-42mm
11tydz- 44-60mm i waga okolo 8g
12tydz-okolo 61mm i waga 8-14g
wiecej nie pisze poczekam jak juz bedziemy:-)

mam nadzieje ze pomglam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczeta,a u Nas dzis na usg okazalo sie,ze z dzidzia wszystko ok:-):-):tak::tak:
Wg lekarza to dopiero 6t6dz ciazy,dokladnie tak samo mi wyszlo ale od mniej wiecej zaplodnienia.Bo owulka mi sie najwyrazniej przesunela i az ponad 3tyg po ostatniej @ dopiero zaszlam:baffled:
Fasolka ma 9mm i rosnie zdrowiutenka:tak::tak::tak::tak:
Madzia_Singh - mi tez waga idzie caly czas w gore!Kupilam spodnie ciazowe z szeeeeeroka guma w pasie,zeby mi lzej bylo:tak:Ale trzymam sie jedzenia raczej mniej tuczacego_Odrzucilo mnie od slodyczy absolutnie i raczej obracam sie wokol kapusty,grzybow,cebuli,no i zup,duuuuuzo zup.......:tak:A waga idzie w gore bo potrafie wypic dziennie ok 5litrow wody,sokow i mleka:dry:Mam non-stop zgage i pije:dry:I wszytsko mi sie zatrzymuje w ogranizmie i do tego wydymajaca kapusta,hmmm....Nie licz kilogramow,po porodzie spotkamy sie na watku odchudzajacym i bedziemy walczyc:tak:;-)
 
Czesc dziewczeta,a u Nas dzis na usg okazalo sie,ze z dzidzia wszystko ok:-):-):tak::tak:
Wg lekarza to dopiero 6t6dz ciazy,dokladnie tak samo mi wyszlo ale od mniej wiecej zaplodnienia.Bo owulka mi sie najwyrazniej przesunela i az ponad 3tyg po ostatniej @ dopiero zaszlam:baffled:
Fasolka ma 9mm i rosnie zdrowiutenka:tak::tak::tak::tak:
Madzia_Singh - mi tez waga idzie caly czas w gore!Kupilam spodnie ciazowe z szeeeeeroka guma w pasie,zeby mi lzej bylo:tak:Ale trzymam sie jedzenia raczej mniej tuczacego_Odrzucilo mnie od slodyczy absolutnie i raczej obracam sie wokol kapusty,grzybow,cebuli,no i zup,duuuuuzo zup.......:tak:A waga idzie w gore bo potrafie wypic dziennie ok 5litrow wody,sokow i mleka:dry:Mam non-stop zgage i pije:dry:I wszytsko mi sie zatrzymuje w ogranizmie i do tego wydymajaca kapusta,hmmm....Nie licz kilogramow,po porodzie spotkamy sie na watku odchudzajacym i bedziemy walczyc:tak:;-)


wlasnie apropos grzybow jesli nie przechodzilas toxo to lepiej nie jedz grzybow...dr mi tak powiedziala
 
katarzyna - znalazlam w mojej ksiazce wymiary dziecka "your pregnancy bible"
4ydz- 0.36-1mm
5tydz- 1.25mm
6tydz- 2-4mm
7tydz- 4-5mm
8tydz- 14-20mm
9tydz- 22-30mm
10tydz- 31-42mm
11tydz- 44-60mm i waga okolo 8g
12tydz-okolo 61mm i waga 8-14g
wiecej nie pisze poczekam jak juz bedziemy:-)

mam nadzieje ze pomglam
Kochana, bardzo dziękuję! Bardzo mi pomogłaś :tak: Troche mnie pocieszyły te normy! Mam nadzierje ze przy najbliższym badaniu tez okaze sie ze mały rośnie zdrowo :-D
Czesc dziewczeta,a u Nas dzis na usg okazalo sie,ze z dzidzia wszystko ok:-):-):tak::tak:
Wg lekarza to dopiero 6t6dz ciazy,dokladnie tak samo mi wyszlo ale od mniej wiecej zaplodnienia.Bo owulka mi sie najwyrazniej przesunela i az ponad 3tyg po ostatniej @ dopiero zaszlam:baffled:
Fasolka ma 9mm i rosnie zdrowiutenka:tak::tak::tak::tak:
Kasiu! Gratulacje!! Bardzo się ciesze że dzidziuś jest zdrowy!:-D A widziałaś już serce??
 
Kochane dziekuje Wam za trzymanie kciukow, i musze Wam powiedziec ze jestem.... przeszczesliwa!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: Wszystkie moje trzy marzenia sie spelnily! Zobaczylam moje DWA SERDUSZKA, ktore rosna i fikaja koziolki :tak:. Maja juz po 2,5 cm, rozwijaja sie w tym samym tempie i urosly niesamowicie od ostatniej wizyty :biggrin2:. Okazalo sie ze ciaza jest jednak dwuowodniowa, a nie jedno, czyli po prostu rewelacja:tak:, a ten wielki krwiak znikl bez sladu:tak: Szok ze tak wszystko po mojej mysli poszlo, lekarz tez w szoku, bo ostatnio widzial wszystko w czarnych barwach, a dzis juz wszystko wyglada o niebo lepiej. Musze dalej sie oszczedzac, "polegiwac" czesto i gesto, no i brac luteine juz do konca ciazy, ale nie musze lezec plackiem i moge nawet na niedlugie spacerki z coreczka wychodzic. Mowie Wam, ciesze sie jak glupia!!!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam WAs kochane!
Sheeppy teraz czekam na wiesci od Ciebie!
 
Kasiu! Gratulacje!! Bardzo się ciesze że dzidziuś jest zdrowy!:-D A widziałaś już serce??
No wlasnie nie:-(Bo to byl oddzial zagrozen wczesnej ciazy i pielegniarka ktora robila usg mowila,ze Oni ssa od tego zeby sprawdzic czy jest pecherzyk i fasolka i czy nie ma nieprawidloswosci i ja generalnie przez moze 30sek widzialam monitor wogole...Ale dzidzia zmieniala pozycje wiec jest ok:tak:A serduszko zobacze za 5 tygodni na wizycie w 12'tym tygodniu:-)
 
Kochane dziekuje Wam za trzymanie kciukow, i musze Wam powiedziec ze jestem.... przeszczesliwa!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: Wszystkie moje trzy marzenia sie spelnily! Zobaczylam moje DWA SERDUSZKA, ktore rosna i fikaja koziolki :tak:. Maja juz po 2,5 cm, rozwijaja sie w tym samym tempie i urosly niesamowicie od ostatniej wizyty :biggrin2:. Okazalo sie ze ciaza jest jednak dwuowodniowa, a nie jedno, czyli po prostu rewelacja:tak:, a ten wielki krwiak znikl bez sladu:tak: Szok ze tak wszystko po mojej mysli poszlo, lekarz tez w szoku, bo ostatnio widzial wszystko w czarnych barwach, a dzis juz wszystko wyglada o niebo lepiej. Musze dalej sie oszczedzac, "polegiwac" czesto i gesto, no i brac luteine juz do konca ciazy, ale nie musze lezec plackiem i moge nawet na niedlugie spacerki z coreczka wychodzic. Mowie Wam, ciesze sie jak glupia!!!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam WAs kochane!
Sheeppy teraz czekam na wiesci od Ciebie!

No kochana! Ciesze sie razem z Tobą!:-) Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa!!! Kurcze, musiałaś odetchnąć z ulgą!:blink:Super!!!! No to teraz jeszcze Sheeppy musi napisać że u niej ok i moge iść spokojnie spać ;-)

Kasiu S zazdroszcze Ci troszke że już wiesz że z maleństwem jest dobrze, tez chciałabym zobaczyć już swojego malca (jutro mam urodziny i to moje jedyne życzenie, trzymajcie kciuki aby sie spełniło!;-)
 
reklama
Do góry