reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Niestety kochane muszę się od Was wypisać.
Byłam dziś na usg i lekarz skierował mnie do szpitala na zabieg bo mam puste jajo płodowe:-(


Kingus bardzo mi przykro,ale wiem co czujesz, nie mam slow zeby Cie pocieszyc ale wiedz ze sama nie jestes i ze jeszcze bedziesz szczesliwa!!! musisz!!ja mialam takie wlasnie podejscie, bo inaczej nie zakladalam, a teraz juz czekam.
serdeczne pozdrowionka!!! trzymaj sie i glowka do gory!! pomodle sie za Ciebie zebys sie dzielnie trzymala...
 
reklama
Kinguś, żadne słowa Cie nie pocieszą, zwłaszcza że już przyzwcziłaś się do mowienia do Ciebie w liczbie mnogiej, rozumiem Twój ból, ja też mam za sobą niemiłe doświadczenia, ale głowa do góry, jak mawiają dziewczyny z wątku ciąża po poronieniu " po nocy zawsze przychodzi dzień" i dla Ciebie zaświeci słoneczko, będe trzymać za Ciebie kciuki.
 
sheeppy, ale "przepisowo" przypadają trzy, jak się czujecie kochana??
wkurza mnie leżenie kiedy nic mnie nie boli i mogę biegać a tu wstawać nawet nie wolno:(
jakoś tak nie mam za dużo nadziei po tym co mi lekarz nagadał jak się wypisywałam
a co do państwowego usg, to jak lekarz ma w gabinecie sprzęt, to robi częściej niż te przepisowe 3 ;-)

Kinguś :-(tak mi przykro...Musisz być rozczarowana :( Ale nie poddawaj się, może już niedługo zapiszesz się do mam lipcowych 2009
 
Rany, Kinguś nie wiem co mam powiedzieć, jest mi bardzo bardzo przykro, puste jajo to również moje najczarnejsze obawy :-( Kochana, trzymaj sie ciepło. Jestem z Tobą.

PS Czy to wszytsko jest pewne? Lekarz nie kazał dłużej czekać? Tyle sie czyta o tym że u niektórych wszytsko sie opóźnia...:-(
 
:tak:witaj ja obecnie jestem w 8 tygodniu ciazy badania mialam ok 3 tygodni temu a USG w tamtym tygodniu ale tylko dlatego ze zaczelam plamic...nastepne planowane mam na 21 pazdziernika... wiem ze oni NIBY nic nie robia ale zalerzy na kogo sie trafi... wiec trzymam kciuki i zycze powodzenia... ;-)
--------------------------------------------

--------------------------------------------
 
:-( witaj sloneczko jest mi bardzo przykro... domyslam sie ze jestes zalamana i rzadne slowa nie sa w stanie cie w tej chwili pocieszyc:sorry2:... jednak bardzo ci wspolczuje i trzymam mocno kciuki za kolejne proby... byc moze wszystko bedzie dobrze nastepnym razem i zostaniesz szczesliwa mama... zycze przyjemnych prob i wspanialych owocow... powodzenia!!!;-);-);-)
 
kingus trzymaj sie kochana. Niedlugo napewno szczescie sie do Ciebie usmiechnie i zostaniesz mamusia!:tak: Trzymam mocno kciuki!

A mnie dzisiaj zlapaly delikatne mdlosci:baffled: Trwaly dosyc krotko rano i troszke wieczorem, a poza tym czuje sie w porzadku:tak: Jedyne, co mnie martwi, to to, ze nie chce przytyc wiecej niz 10kg w tej ciazy, ciekawe, czy mi sie uda;-)
 
reklama
aga29 mam taki sam zamiar, po tym jak w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg, kilogramy są moją zmorą dlugo męczyłam się żeby zrzucić i teraz nie chcę tego powtarzać;-)
ale zważywszy na to, że muszę leżeć i się nie ruszać a jeść normalnie to pewnie 40 kg przytyję :wściekła/y:
 
Do góry