reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

jeny dzieczyny własnie odsłoniłam roletki a tam niespodzianka full sniegu i cały czas sypie, ale pieknie uwielbiam taka zime.... ehhhh
to fajowo masz - ja dzis z rana jak podeszłam do okna nie miałam takiego szczęscia jak ty, bo zobaczyłam wydzierającą sie pryszczatą mordkę robotnika stojącego na rusztowaniu- i wlasnie teraz nam kolo okien ocieplaja styropianem hehe- hałasują - a u nas juz snieg zanika pomalusiu:-(
 
reklama
witajcie dziewczynki ;-) mam do was pytanko: jakie kupujecie lozeczka drewniane czy te z siatki-turystyczne, bo niby turystyczna moze tez byc zwyczajnym lozeczkiem dla maluszka, ja sie z mezem zastanawiam bo z mezem czasami gdzies wyjezdzamy i by takie lozeczko bylo jak znalazl a i jest sporo ladniejsze.. co sadzicie??:confused:
 
ojjj patusia - to rzeczywiście rozpoczęcie dzionka nie należał do udanych...
A tak w ogóle - to zdziwił mnie fakt, że prace termoizolacyjne prowadzone są w takich warunkach (klejenie styropianu, jak i późniejszy rauputz wymagają dodatnich temperatur, z tego co pamiętam +5 stopni C to minimum - norma i producent podają chyba +15... no ale nie będę tu nikogo takimi danymi zanudzała;-))

Mam nadzieję, że reszta dnia upłynie Ci w lepszej atmosferze i w warunkach :-)
 
witajcie dziewczynki ;-) mam do was pytanko: jakie kupujecie lozeczka drewniane czy te z siatki-turystyczne, bo niby turystyczna moze tez byc zwyczajnym lozeczkiem dla maluszka, ja sie z mezem zastanawiam bo z mezem czasami gdzies wyjezdzamy i by takie lozeczko bylo jak znalazl a i jest sporo ladniejsze.. co sadzicie??:confused:


ja decyduję się na drewniane (łóżeczko + tapczanik) :-) ale w Twoim przypadku chyba turystyczne będzie bardziej praktyczne - tylko jak z wygodą maluszka w takim łóżeczku...
 
witajcie dziewczynki ;-) mam do was pytanko: jakie kupujecie lozeczka drewniane czy te z siatki-turystyczne, bo niby turystyczna moze tez byc zwyczajnym lozeczkiem dla maluszka, ja sie z mezem zastanawiam bo z mezem czasami gdzies wyjezdzamy i by takie lozeczko bylo jak znalazl a i jest sporo ladniejsze.. co sadzicie??:confused:
Ja mam kojec po synku dla maleńkiej - kupujesz to ktore praktyczniejsze dla ciebie - to moj kojec po Oliverku
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 29
tikanis- wejdz na tego linka i poczytaj, bo już się przewijał ten temat :), ja osobiscie biorę takie z funkcja tapczanika, a takie turystyczne tez kupimy, ale nie z takich drogich! Jakoś mam sentyment do tych drewnianych :) no i duzo się naczytałam na ten temat :p
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2009-f259/lozeczko-20945/
na pierwszej stronie jest focia wklejona, tego lozeczka ktorego ja chce kupic!
kiedyś na watku głownym o łożeczkach pisała okruszek.emi, ale nie wiem jak to znaleść!
 
Kasia1208 - gratuluję dużego synka :-)
Aga_k_m- powodzenia na badaniu :-)
Ankzoc - u mnie też zaczął sypać śnieg ale już przestał. Szkoda bo jest tak szaro-buro
Kokoszka , Katarzynka83 - dzięki kochane :-) Na temat komunikacji miejskiej i kultury ludzi to szkoda słów. Zawsze możesz poprosić o ustąpienie miejsca osobę siedzącą na miejscu dla kobiet z dzieckiem. Spotkałam się z sytuacją, kiedy kierowca nie ruszył dopóki ktoś nie ustąpił miejsca ciężarnej dlatego najlepiej wchodzić przednimi drzwiami. Ale ja też zauważyłam że w takich sytuacjach brzuch robi się przeźroczysty i nagle pojawia się bardzo interesujący widok za oknem.
Tikanis - ja mam oba rodzaje łóżeczek. Możesz oczywiście zdecydować się na łóżeczko turystyczne ale wtedy polecam kupić normalny materacyk. Bo te które są w łóżeczkach turystycznych na dłuższą metę nie są wygodne. Ja robiłam tak, że Marcinek spał w normalnym łożeczku ale jak już miał dłuższe okresy czuwania i chęć do jakiejś zabawy to leżał w turystycznym ale na drzemkę przenosiłam go do normalnego.
 
Ankzoc - a mogłabyś mi podać jakieś dokładne dane tego łóżeczka :-) jest takie jakiego właśnie poszukuję :-) chodzi mi głównie o to, gdzie można nabyć tego typu łóżeczko.. Z góry dziękuję :)
 
Witajcie dziewczyny. Długo mnie było, ale w tamtą środę wyszłam ze szpitala i odpoczywałam. Dziś już troszkę lepiej więc piszę. Ja będę miała łóżeczko różowe - dla chłopca nie bardzo więc muszę przemalować lub cos wykombinować. Właśnie zaczęliśmy z mężem szał zakupów, żeby się nie spóźnić.
Co do tych wypłat z ZUS to ogólnie lepiej mają te z nas, które pracują w firmach większych niż 20 osób. Wtedy to firma wypłaca zasiłek chorobowy i jest na czas, jak wypłata.

Podczas mojego pobytu w szpitalu dowiedziałam się że nic mi nie jest. Zgłosiłam się bo bardzo bolała mnie prawa strona podbrzusza. W nocy nie mogłam z boku na bok sie przewrócić. Ciąża Ok, nie ma żadnych skurczów ( tzn. ja ich nie zgłaszałam, ale tam standardowo podpinają pod KTG), wykluczyli mi zapalenie wyrostka, USG nerek w porządku, USG ciąży też. Zaproponowali mi głodówkę i dietę lekkostrawną oraz No Spa w zastrzykach i stwierdzili, że to jakiś ból gastryczny. Ale i tak cieszę się, że pojechałam bo nie darowała bym sobie, gdyby cos się stało a ja bym nie zareagowała.
Śmieszne jest to, że stwierdzili niedokrwistość ( męczę się z nią od kiedy dzidzia zaczeła rosnąć ok 17 tyg.) a ja ani raz nie dostałam żelaza w tabletkach, a jadłam bułki z masłem, ziemniaki z surówką i zupkę mleczną.
Odchudzili mnie 2 kg, ale w domku nadrabiam;) i tak zaczynam dziś 27 tydz.
I od teraz podziwiam wytrzymałość dziewczyn, które muszą w tych szpitalach leżeć tygodniami, naprawdę podziwiam, pozdrawiam i życzę zdrowia dla nich i maluszków.
 
reklama
Witaj nina2003 - cieszę się, że jesteś już z nami :-):-):-) no i najważniejsze - cieszę się, że z Tobą i Twoim maluszkiem jest wszystko w porządku :-)
 
Do góry