reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

patusia- nie wiem czemu dzieciaczki tak boją się fryzjera, ale to dobrze, że pochwaliłas swojego małego meżczyznę :) A co do rochisteryzowanych dzieci to tak jak mówisz najwięcej zalezy od rodziców, studiowałam pedagogikę 5 lat, I nigdy rodzice nie moga mówić, ze szkoła , przedszkole albo inna instytucja powinna wychowac! Bo to rodzice są od tego, a skoro pozawalają dziecku na takie zachowania to póxniej mają takie efekty. Dobrze, ze twój synuś taki nie jest :)

kasica212- kochana zyczę ci dużo zdrówka

imagination- najwazniejsze, ze dzidzius się dobrze rozwija, a zdjęcia z usg nie są najwazniejsze jak twój tomus/majeczka bedzie na świecie to bedziesz mogła robic mu codziennie zdjęcia i cieszyc się nim! A co do wyników krwi, to u mnie tez pospadało, lekarz przepisał mi żelazo, i kazał odsatwić witaminy narazie!
 
reklama
Imagination - szkoda, że USG nie wypało tak jak chciałaś... ale najważniejsze, że wszystko dobrzez z maluszkiem.
imagination- najwazniejsze, ze dzidzius się dobrze rozwija, a zdjęcia z usg nie są najwazniejsze jak twój tomus/majeczka bedzie na świecie to bedziesz mogła robic mu codziennie zdjęcia i cieszyc się nim! A co do wyników krwi, to u mnie tez pospadało, lekarz przepisał mi żelazo, i kazał odsatwić witaminy narazie!
Też cieszę się, ze Malec zdrowy. Aczkolwiek mi przykro, ze mam takie marne pamiątki z Jego/Jej życia płodowego :-( A na 3d mnie nie stać:-(
Masz rację Ankzoc, niebawem bedę miała swoje Maleństwo na świecie, a wtedy fotek będzie miliony :-):-):-)
Co do wyników, to skonsultuję je w poniedziałek na wizycie. Juz wiem skąd mogę się słabiej czuć... Dobrze, ze odstępstwa nie są takie tragicznie duze, bo bardziej bym się martwiła. Na szczęście ciśnienie w normie ;-)
PS. w dziale z fotkami - my z dzisiaj :-)

I ja pochwalę się piesiem:-) Wabi się Mozart i ma ponad 8 lat (urodzony we wrzesniu 2000). Uratowalam Mu zycie, ale to dluga historia ;-)
Mieszka z nami (tzn. tatą), ale jak będzie dzidzia, to mam nadzieje, ze bedziemy z T na swoim, zdala od psa, a jak nie, to nie wyobrazam sobie Go komus dac... Zdechlby...
 
Ostatnia edycja:
ankzoc, imagination, fajnie pieseczki! ;-):-D Rety ja jestem fanka psów! Miałam psa od dziecka i teraz mi troche smutno, że bez zwierzaka mieszkamy :zawstydzona/y: Kurcze, gdybym mogła to chyba pracowałabym w jakiejs fundacji która pomaga psom ;-)
 
Ankzoc dzieki sliczne za odpowiedz w sprawie suwaczka:-Da wlasciwie za linka do pomocy, ustawilam sobie 2 suwaczek z ciaza:-)

Imagination ciesze sie ze maluszek jest caly i zdrowy...a lekarzem sie nie przejmuj moze na nastepnej wizycie zrobi Ci pomiary:confused:albo moze nie ma takiego sprzetu zeby pomierzyc nozki raczki itp:nerd: A jezeli chodzi o to czy to chlopiec czy dziewczynka ja wierze ze to Tomus:rofl2:skoro maly skzyrzowal nozki to nic lekarz nie mogl wywnioskowac ani na zasadzie wygladu....3mam kciuki za tomcia:happy:Nie martw sie kochana do maja nie daleko wtedy bedziesz mu robic 10000000 zdjec i wiecej!

Okruszek pozdrow Lilian i przytul cieplutko. Wierze w to ze zarowno z jej skarbami jak i twoim skarbem bedzie wszystko dobrze. Napewno, teraz sie dowiesz ze serduszko jest zdrowe:-D

Ja dzisiaj kochane bylam z tesciowa na zakupach (brata meza dziecko konczy 1 roczek teraz) wiec bylam wybrac prezent:-DPrzy okazji tesciowa sie "rzucila" kupila reczniczki dla malej, sliniaczki pieluchy itp...Powiedziala ze na ubranka wybierzemy sie za miesiac kiedy bedzie letnia kolekcja:baffled:co sie jej stalo:confused:Moja Mania dzisiaj jakas spokojna malo sie kreci i kopie:happy:wczoraj za to dala do popisu wiec pewnie dzisiaj odpoczywa...Pozdrawiam kochane:-D
 
A ja z innej beczki od wczoraj wieczora boli mnie neka prawa nie jestem przeziebiona umiem odroznic ten bol od bolu krzyza czy plecow juz tak kiedys mialam .Na razie biore urosept 3x2 tabl.Wsrode wizyta u gina W sobote robie mocz morfologie i ta krzywa .Pewnie cos z moczem nie tak jak trzeba .Ty chyba Ledygab masz cos podobnego?
 
Imagination ciesze sie ze maluszek jest caly i zdrowy...a lekarzem sie nie przejmuj moze na nastepnej wizycie zrobi Ci pomiary:confused:albo moze nie ma takiego sprzetu zeby pomierzyc nozki raczki itp:nerd: A jezeli chodzi o to czy to chlopiec czy dziewczynka ja wierze ze to Tomus:rofl2:skoro maly skzyrzowal nozki to nic lekarz nie mogl wywnioskowac ani na zasadzie wygladu....3mam kciuki za tomcia:happy:Nie martw sie kochana do maja nie daleko wtedy bedziesz mu robic 10000000 zdjec i wiecej!
Na początku ciąży intuicja mówiła o Majeczce, a teraz nie dopuszcza innej myśli niż Tomuś... Więc pewnie Tomuś. Mój Luby ma nieomylną intuicję (co u facetów jest rzadkością), twierdzi, ze będzie Synek na pewno, bo to Jego plemnik :-) i pierwszy mial byc i będzie chlopak:-) ciekawe :-)
Masz rację, jak się urodzi, to będzie cała masa fotek :-D:-D:-D juz sie doczekac nie moge ;-)
 
imagination -
co to znaczy "nb." przy np. glukozie?

"nb" znaczy : glukoza nieobecna w moczu - czyli super :tak:

Co do reszty Twoich wyników, to ja mam napisane, że erytrocyty mają przedział 3,7 - 5,1 więc Twoje 3,79 jest w normie. Spadek hemoglobiny może być oznaką lekkiej anemii , stresu lub zmęczenia. Jakby co popij sobie soczku z czerwonych buraków, z kiszonej kapusty, z czarnej porzeczki lub pochrup pestek słonecznika :tak: A hematokrytem się nie martw , każda ciężarówka ma poniżej normy i jest to - norma :-)


 
reklama
imagination -
co to znaczy "nb." przy np. glukozie?

"nb" znaczy : glukoza nieobecna w moczu - czyli super :tak:

Co do reszty Twoich wyników, to ja mam napisane, że erytrocyty mają przedział 3,7 - 5,1 więc Twoje 3,79 jest w normie. Spadek hemoglobiny może być oznaką lekkiej anemii , stresu lub zmęczenia. Jakby co popij sobie soczku z czerwonych buraków, z kiszonej kapusty, z czarnej porzeczki lub pochrup pestek słonecznika :tak: A hematokrytem się nie martw , każda ciężarówka ma poniżej normy i jest to - norma :-)


Dzieki Kochana za informacje. Właśnie ostatnio słabiej się czuję stąd pewnie ta hemoglobina w dół. T mnie opitolił, ze nie jem tak jak powinnam i dostalam anemię...:oo: no ale cóż, z tym tez da się zyć. Dla mnie nad moje potrzeby stawiam Maleństwo, więc to Jego dobro ważniejsze. A skoro Malec zdrowy, to mogę bardziej zadbać i o siebie ;-)
 
Do góry