reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej dziewczyny co do plemnikowej intuicji moj mąż i rodzina mówili cały czas ze będziemy mieć chlopaka a tu okazało sie inaczej i prawie nikt nie wierzy że będzie dziewczynka.Wkurza mnie to bo wszyscy mówią on a nie ona ale coż okaże sie niedlugo
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży od samego początku czułam chłopca. Mój mąż nie miał za to żadnych przeczuć. W 20 tyg na USG połówkowym lekarka nieśmiało powiedziała że chyba dziewczynka. Ja jednak nie dowierzałam bo przecież czułam synka ;-) I rzeczywiście na kolejnych USG cały czas wychodził chłopiec :-)
Teraz nie mam za to żadnych przeczuć, dwaj lekarze powiedzieli że dziewczynka i troszkę się przyzwyczaiłam do tej myśli jednak ostatnio naszło mnie że może jednak będzie drugi synuś ;-). We wtorek mam USG więc zobaczymy. Co prawda traktuję to troszkę z przymrużeniem oka bo ostatnio koleżanka urodziła synka a do samego końca z USG wychodziła dziewczynka :-D

Na USG chodzę prywatnie i wybieram 2D jednak lekarz często przełącza się na 3D i mam takie i takie fotki. W szpitalu, gdzie mam USG u lekarza prowadzącego USG jest tylko 2D i nie bawią się tam zbytnio w "pierdółki" typu płeć. Pomierzą, posprawdzają a na koniec ostatnio dostałam tylko tabelkę z wykresem i liczbami.

Foxy poproszę przepis na chlebek :-) z dokładną instrukcją wykonania ;-) Za mną chodzi ostatnio właśnie taki ciepły, chrupiący i pachnący chleb, z masełkiem i miodem lub twarożkiem. Pycha....

U mnie dziś w domku będzie sądny dzień (właściwie już się zaczyna) bo montują dwie szafy ścienne....jak patrzę na ilość sprzętu który przytargali ze sobą to mi się słabo robi: wiertary, wyrzynarki, szlifierki i inne. Cud, miód i orzeszki ;-) Mam nadzieję, że efekt jednak zatrze niemiłe wrażenie z montażu.
 
Foxy przepis na chlebek też poproszę ;-)

A u nas za oknem zima atakuje, byłam właśnie z psem i tragedia, zimowe buty musiałam odstawić bo ciasno w nich z dnia na dzień coraz bardziej i na nogach mam adaśki a one się ślizgają :-( a jeszcze mam iść na zakupy mam nadzieje że dojdę i wrócę w jednym kawałku :baffled:

Mój dziś idzie do lekarza od wczoraj temperatura prawie 39 :szok: zobaczymy co lekarz powie, ja obstawiam grypę :baffled: Od wczoraj rozwód łóżkowy - śpię oddzielnie, co prawda w tym samym pokoju ale już kontakt z zarazkami nie jest taki bezpośredni.
Dziś nocuje u babci a do mnie chyba przyjeżdża mama z siostrą ;-)
 
To chyba epidemia wśród mężów! Mój od wczoraj umiera w łóżku. Temp waha się ok.38, katar, kaszel i inne. Lekarz mowi, że grypa, ale mąż i tak jest "umierający". ja sie jeszcze trzymam, ale zobaczymy jak długo. Oj, chory mąż w domu to powazne zagrożenie dla mojej sesji. Biegam, pielęgnuje, sprzatam i gotuje no i jeszcze nauka.

A co do pogody, widziałyście film Narnia? Ja właśnie takie przejście przedwczoraj zaliczyłam. Wsiadam wieczorem do tramwaju. Mokro dookoła, brzydko, śnieg z deszczem. Pełno wody, 35 min później wysiadam na moim przystanku, a tu własnie Narnia! biało, śnieg po kostki. Przyjemnie prószy! Brakowało tylko fauna i gadającego lwa! Ale za to były bałwanki... takie śliczne i ośnieżone ludzie, zupełnie jak ja:-D

Pozdrawiam, wracam do książek. Miłego dnia Wam zycze dziewczynki!
 
imagination- kochana powiem ci tak to , że zapłacisz i pójdziesz prywatnie to nie oznacza, że poznasz płeć, my bylismy na 3d ale ze wzgledu na to, że na połówkowym nie miałam wszytskich pomiarów robionych, lekarz chciał nam pokazać buźkę małej, ale ona uparcie zasłaniała się rączką, ale za to potwierdził, że to dziewczyneczka, a u ciebie może byc inaczej, że maluszek złączy nózki i też nic, a sama najlepiej wiesz jaka jest twoja sytuacja finansowa! A takie badanie jest kosztowane!Moja koleżanka poznała płeć w 28 tyg dowiedziała się, ze to bedzie córcia, więc może na nastepnym badaniu bedzie wiadomo u ciebie :)

tikanis- to super, że wszytsko wporzadku z maluszkiem i dobrze, że ktoś zajął się tym twoim kaszlem!!!

patusia44 kochana ja to mam takie ujecie na filmiku, ze u mnie nie nie ma juz mowz o pomylce

ania77 ja mam przeczucie na dziewcznke od samego poczatku hahah, i dwoch lekarzy potwierdzilo to, na badaniu 3d, jest takie ujcie, ze nie ma mozliwosci z pomylka
 
Dziewczyny musze wam powiedzieć, ze wczoraj wieczorem byłam na kabarecie Łowcy.B. śmiałam się przez cały ich występ, aż złapała mnie kolka, a mała cały czas fikała, chyba udzielił jej się mój humorek. Wiecie co takie oderwanie od codziennosci to super sprawa, jesli będziecie miały okazję iść na ich wystep to szczerze polecam, chłopacy rozśmieszą najwiekszego sztywniaka :p
 
Ja juz epidemię grypy zarzegnałam na dobre:-)
Moi mężczyźni zdrowi i ja również doszłam do siebie :-)
Ankzoc co do kabaretów to w zszłą niedzielę zalczyłam wraz z męzem spektakl kabaretu " Neonówka"- polecam też serdecznie - miło sie tak oderwac od codzienności
 
reklama
Tikanis - trzymam kciuki by ci wkońcu przeszło to kaszlisko kochana. Też sie wybieram na badania w poniedziałek rano. Zobaczymy jak moja hemoglobinka, mocz i czy z cukrem wszystko oki.
 
Do góry