reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Okruszku gratuluję synka! Najważniejsze, że maluch prawidłowo się rozwija. U mnie też wyszły początkowo nieprawidłowości w fukcjonowaniu serduszka mojej Małej, ale lekarz od razu powiedział mi, że mam się tym nie martwić, gdyż na tym etapie ciąży coś takiego może się zdarzać i że mam powtórzyć badanie około 25 tygodnia ciąży, gdyż wówczas wyniki będą już pewne. I badanie miałam robione we wtorek 20.01 i wychodzi na to, że wszystko z serduszkiem dobrze. Tak, że mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko będzie dobrze i Mały będzie w 100% zdrowy!
 
Okruszku brawo gratuluje synka:-Dchcialam sie przypomniec tutaj jak mowilas (na forum brzuszkowym) ze twoja mama mowila ze bedzie dziewczynka a ona sie raczej nie myli a ja Ci powiedzialam ze taki okraglutki brzuszek jaki masz jest na chlopczyka i popatrz mialam racje:eek::laugh2::-Dtak jak w przypadku imagination:tak:Rany dobra jestem....:rofl2:Dobrze ze maly jest dobrze rozwiniety a serduszka nie bagatelizuj, a poza tym lekarz na USG nie zobaczy dobrze serca musi byc do tego specjalne badanie, wiec jak mozesz to idz i sie nie wachaj:tak:U mojej malej z serduszkiem jest bardzo dobrze ale ze u mnie w rodzinie wystepowalo duzo zawalow wlasnie dzisiaj jedziemy do Aten, zapisalismy sie do specjalnej kliniki ktora bada serduszka maluszkow, wiec chce byc pewna ze wszystko jest ok. Jutro o 9 mamy wizyte w klinice. Ile sie na sluchalam od kobiet co urodzily maluszki a nastepnego dnia im je odebrano bo np. u jednego z maluszkow skrzyzowlaly sie aorty:-(wiec mial od razu operacje...wiec najlepiej zrobic takie badanie, nie mowie tylko o Tobie bo lekarz Cie skierowal na takie badanko, ale o wszystkich dziewczynkach jak maja taka mozliwosc:-)

Dziewczynki za niedlugo wyjezdzam bede jutro wieczorkiem bo chce zrobic tez zakupki w stolicy Grecji:laugh2:odezwe sie w sobote buziaczki:tak:i pozdrawiam wszystkie mamusie...
 
justys- lece 28 stycznia na1,5 tygodnia...nie moge sie doczekac... nie bede za wiele pisala przez ten okres jedynie z doskoku bo nie bedzie zbyt wiele czasu jak to na urlopie...odwiedziny rodzinka itp; ale nadrobie wszystko... chociaz sie postaram...
 
justys- lece 28 stycznia na1,5 tygodnia...nie moge sie doczekac... nie bede za wiele pisala przez ten okres jedynie z doskoku bo nie bedzie zbyt wiele czasu jak to na urlopie...odwiedziny rodzinka itp; ale nadrobie wszystko... chociaz sie postaram...
W przyszłą srodę, to super !!! Nie przemęczaj sie kochanna zanadto przed wyjazdem, zeby cie brzusio nie bolało.Moja Emilcia kopie jak najęta- i nawet mąż wczoraj wieczorem poczuł nareszcie:-) jak broi.Oliverek już śpi słodziaczek.

Dziś nam rusztowanie przed oknami stawiali będą ocieplac blok- mam nadzieje że nie będą strasznie głośno hałasować i sprawnie im to pojdzie.
Lecę sie pokszątać po domku zabawki posprzątać i kuchnie ogarnąć - bo już mi sie ziewa sakramęcko. Buziaki miłej nocki - jaksie odrobie to jeszcze kuknę co słychować . Papatki
 
patusia- dziekuje slicznie staram sie...moja niunia tez strasznie kopie moj M tez dostal wczoraj kilka kopniakow...az sie zdziwil ze tak mocno kopie...
 
Kochane mamusie!!!! Po pierwsze bardzo mocno Wam dziekuje za kazde dobre slowo skierowane w moja strone, lzy mi w oczach stanely jak to wszystko przeczytalam.... DZiekuje za wsparcie, to bardzo duzo daje, tyle pozytywnej energii ze wszystkich stron Polski, ba, a nawet świata;-)
A po drugie musze sie dzis z Wami na jakis czas pozegnac... Bylam dzis na wizycie i badaniu u swojego gina, i na domiar zlego okazalo sie ze poza tym wszystkim co wczoraj sie dowiedzialam mam jeszcze 2 cm rozwarcia....A maluchy wraz z ta olbrzymia iloscia wod powoduja coraz wiekszy ucisk na podbrzusze. Brzuch napina sie co chwila, wiec prawdopodobnie tez jeszcze dochodza do tego skurcze... Wlasnie sie pakuje i jade za godzine do szpitala- na razie w swoim miescie, a stamtad skieruja mnie do fachowej kliniki i tam okaze sie co dalej ze mna i moimi blizniaczkami bedzie... Okazalo sie ze zarowno w klinice w Poznaniu jak i w Szczecinie maja ten sam poziom jesli chodzi o sprzet i kwalifikacje lekarzy, wiec wybiore Szczecin, przynajmiej ktos tam mnie moze odwiedzi, bo rodzina meza tam mieszka, a w Poznaniu bylabym sama jak palec. Tyle u mnie. Zycze Wam Mamuski zeby choc u Was wszystko szlo jak z platka, niech Wam zdrowo dzieciaczki w brzusiach rosna! A ja odezwe sie jak wroce (nie mam pojecia ile to wszystko czasu zajmie). Bede tesknila za Wami. Buzka dla Was wszystkich i jeszcze raz wielkie dzieki za wsparcie, kochane jestescie!!!
 
Liliann kochana trzymaj się, jesteśmy z Tobą. Wracaj jak najszybciej bo będzie Ciebie bardzo brakować. Mam nadzieję, że uda się to wszystko powstrzymać. Już nie wiem, co więcej Ci napisać bo łzy się w oczach kręcą. Do zobaczenia słoneczko.
 
Liliann Kochana trzymaj się! Bądź dobrej myśli i odezwij się jak tylko będziesz miała możliwość. Ściskam mocno!
 
reklama
liliann- kochana trzymaj sie... az lzy mi leca ze masz takie problemy od poczatku ale z pewnoscia nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...wiec sie nie martw bedzie dobrze... szpital jak szpital odpoczniesz i bedziesz pod fachowa opieka mysle ze wszystko sie ulozy dobrze i bedziesz szczesliwo mamusia zdrowych coreczek... buzka dla ciebie...powodzenia odzywaj sie w miare mozliwosci i pisz co i jak....
 
Do góry