reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Rosea- najważniejsze że maluszek zdrowiutki i wszytsko wporzadku :), ja mam wizytę jutro więc jak tylko wróce to napiszę co i jak!
 
reklama
Liliann - życzę Ci przede wszystkim donoszenia maluszków co najmniej do 38 tyg;-) i tego, aby były zdrowymi bąblami. Spełenienia marzeń, spokoju, radości z macierzyństwa i Twoich wspaniałych córek i męża. Duża buźka :-)

Ja dziś na krótko, bo stres mnie zżera, za godzinę zbieram się na wizytę do lekarza zobaczymy co powie na moje pobolewania i skurcze. Mam nadzieję, że nie każe mi położyć się na patologię a jedynie zakończy się na badaniach. Trzymajcie kciuki. Do usłyszenia
 
Rosea- super ze z dzidzią wszystko oki i dało sie dokonać wszystkich pomiarów, ja mam w czwartek połówkowy skan i zobaczymy jak bedzie
wszystko wam opisze ze szczególami
 
lLiliann wszystkiego naj naj spełnienia najskrytszych marzeń dużo kopniaczków, mało rozstępów ,lekkiego porodu w 40 tc pozdrowiam.:-)


 
Witam dziewczyny!
Serdecznie gratuluje tym dziewczynom co znaja juz plec maluszka,ja w ciazy z moja Viki dowiedzialam sie dopiero w 8 m a teraz juz chyba wiemy ze bedzie druga dziewuszka,dzidzia sie tak slicznie ulozyla na moim sobotnim usg ze podejrzelismy.Moj maz zartuje ze bedzie mial w domu babiniec
Widze ze jest tu jedna mamusia ktora bedzie miala podwojne szczescia,Lilian serdeczne gratulacje

U nas dopiero 9 rano bardzo duza roznica czasu ale sobie chociaz wieczorem mam czas poczytaz wszystko na spokojnie bo w dzien moja corcia mi nie za bardzo pozwala,uciekam bo musze jej zrobic jakies sniadanko.Pa
 
Hej dziewczyny.Ja mam odwrotnie z tymi wlosami mam ich wiecej na glowie i nie tylko :dry:,zaczely mi rosnac na buzi i brodzie i udach .Mysle ze znikna po porodzie.
 
kurcze, mój lekarz mi też żadnych badań nie robi, nie sprawdza serca, nerek, nie robił nawet badania na przezierność, no nic. tylko mierzył główkę, sprawdzał łożysko i patrzał czy serduszko bije... i na moją prośbę płeć;-)ciekawe czy w czwartek sprawdzi coś więcej, ale wątpię :confused:

Moj zawsze cos sobie oglada na usg, na kazdej wizycie robi usg, nic mi nie mowil o polowkowym, moze mierzy na bierzaca, a ja sie nie dopytuje co on tam sobie oglada, tylko mowi ze wszytsko okej, wiec jak okej to raczej mu wierze, zreszta ostatnio napomknal ze to lozysko strasze wiec jakby cos bylo nie tak to by mowil...
 
ja pierwszy raz o badaniu połówkowym usłyszałam na forum. Mój lekarz co wizytę m,nie bada.
Ostatnio czyli jakiś tydz. temu badanie trwało dłużej ale to dlatego ze na usg był proszony moj M i ten czas jakoś tak zleciał.Dałam też mu moje badania krwi i moczu
Jakie jeszcze badania wykonują na połówkowym?
 
liliann- kochana wszystkiego naj,naj naj z okazji urodzinek... zdrowych dzidziusiow w brzuszku i tych na zewnatrz... milosci i szczescia w zyciu... pozdrawiam goraco...
pestka, goldgirl- witam was serdecznie na forum...
ankzoc- dzieki slonko... ale ty uwazaj na siebie... i trzymam za ciebie jutro kciuki...powodzenia... nie martw sie bedzie dobrze...
misza- oj nie martw sie tymi lekarzami oni czasem tacy juz sa... podchodza strasznie rutynowo do tych spraw ale zgodze sie z toba ze kobieta w ciazy chce aby poswiecano jej wiecej uwagi...rozumiem cie doskonale...
patusia- moj synek strasznie uwielbia barszczyk...moze go jesc codziennie...

A u mnie dosc dobrze noc jako tako przespana... ale Nikki juz nie ma biegunki jestem strasznie zadowolona ze to juz za nami... jeszcze jest na diecie ale juz nie boli go tak brzuszek i nie placze tak strasznie wiec i mi lzej na sercu ze nie musze patrzec jak sie meczy...
 
reklama
Badanie polowkowe nie wiele roznie sie od pozostalych,poza tym iz lekarz procz normalnego badania dzidzi robi szereg pomiarow zewnetrznych dzidzi oraz jego narzadow.Dziewczyny ja mam coraz mniej sily na wszystko obiad,prasowanie,sprzatanie a jestem coraz bardziej zmeczona wieczorkiem juz ciagnie mnie do lozeczka;-);-)W dodatku mieszkam na wsi ,mam maly jednorodzinny domek i jeszcze dochodzi mi palenie w piecu,zima zazdroszcze mieszkancom miast:-):-):-):-):-):crazy::crazy:a jesli chodzi o wlosy to rowniez nie sa tak lsnice jak w pierwszej ciazy:cool: ale na szczescie garsciami mi nie wychodza
 
Do góry