reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

liliann- kochana wszystkiego naj,naj naj z okazji urodzinek... zdrowych dzidziusiow w brzuszku i tych na zewnatrz... milosci i szczescia w zyciu... pozdrawiam goraco...
pestka, goldgirl- witam was serdecznie na forum...
ankzoc- dzieki slonko... ale ty uwazaj na siebie... i trzymam za ciebie jutro kciuki...powodzenia... nie martw sie bedzie dobrze...
misza- oj nie martw sie tymi lekarzami oni czasem tacy juz sa... podchodza strasznie rutynowo do tych spraw ale zgodze sie z toba ze kobieta w ciazy chce aby poswiecano jej wiecej uwagi...rozumiem cie doskonale...
patusia- moj synek strasznie uwielbia barszczyk...moze go jesc codziennie...

A u mnie dosc dobrze noc jako tako przespana... ale Nikki juz nie ma biegunki jestem strasznie zadowolona ze to juz za nami... jeszcze jest na diecie ale juz nie boli go tak brzuszek i nie placze tak strasznie wiec i mi lzej na sercu ze nie musze patrzec jak sie meczy...
Paula to super ,ze mu przeszło!!! Teraz możesz odespać swoje!!! Az kolei mój synek nawet nie chce wziąśc tej zupki do buzi ale jutro spruubuje jak bedzie oglądał Thomasa mu dać - nie wiem kolor go odstrasza a ja wcinam barszczy pierożki ze szpinakiem i stąd te zaparcia pewnie hehe
 
reklama
Hej

Dziewczyny nie nadrobie tego co pisalyscie od swiat, ale wszystkiego dobrego w nowym roku dla was.

LILIann wszytskiego dobrego z okazjii urodzinek.Zycze ci z calego serca wszystkiego dobrego, superowego samopoczucia,donoszenia twoich skarbkow oraz duzo radosci.
 
patusia- tez sie ciesze... zycze smacznego... teraz troszke odpoczywam po obiedzie a nikki gra w pilke... moj lubi strasznie Ben 10 i Spider-man jak i ScoobyDoo... i jak tylko jestesmy gdzies w sklepie to odrazu krzyczy ja to chce... jest strasznie rozpieszczony przez meza...
 
patusia- tez sie ciesze... zycze smacznego... teraz troszke odpoczywam po obiedzie a nikki gra w pilke... moj lubi strasznie Ben 10 i Spider-man jak i ScoobyDoo... i jak tylko jestesmy gdzies w sklepie to odrazu krzyczy ja to chce... jest strasznie rozpieszczony przez meza...
To nasz oli ma chopla totalnego na punkcie tomka pociągu a ma niespełna dwa latka ma jednego z kolejką to praktycznie tylko z tym pociągiem po domu chodzi a jak mu pokazywałam posciel do łózeczka z tomkiem oczywiscie to z tej radosci wlazł na biurko i całował monitor komputera strasznie lubi te pociągi nie sądziłam ze takie małe dziecko moze mieć juz swojego bohatera i przyjaciela. Ten pociąg tez ściska i całuje nawet spać do łózka go zabiera no nie samowity jest.
 
patusia- dzieci czasem maja gorszego bzika niz dorosli... moj tez go ma tyle ze na innym punkcie...hehehe och te maluchy
 
Chciałam się pochwalić wynikami wczorajszego USG :-). Wszystko jest w porządku, no i wiemy już, że będziemy mieli dziewczynkę! :-)
Mała waży 617 gr, ma 21 cm wzrostu, wszystkie wymiary takie jak powinny być.
Teraz musimy zacząć intensywnie myśleć nad imieniem.
 
Chciałam się pochwalić wynikami wczorajszego USG :-). Wszystko jest w porządku, no i wiemy już, że będziemy mieli dziewczynkę! :-)
Mała waży 617 gr, ma 21 cm wzrostu, wszystkie wymiary takie jak powinny być.
Teraz musimy zacząć intensywnie myśleć nad imieniem.
no to swietnie... ciesze sie razem z toba... jak wymyslisz to sie pochwal...
 
Wróciłam na chwilkę do domu, żeby Nikusia wykąpać i położyć spać... odebrałam swoje wyniki i mam hemoglobiny nieco mniej niż podana obok norma, ale najgorsze to że mam cukier w moczu:crazy: to chyba źle....
 
reklama
Kochane mamusie!!!!!!!!! Bardzo, ale to baaardzo mocno dziekuje Wam za wszystkie zyczenia!!!!!:-):-):-):-):-):-)
Nawet nie wiecie jaka radosc i przyjemnosc mi nimi zrobilyscie, tym bardziej ze bylam totalnie zaskoczona tym ze wiecie o moich urodzinach...!!!! Dopiero jak przed chwila przeczytalam swojego poprzedniego posta, to skapnelam sie ze przez przypadek sama wspomnialam o nich sama :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: :-D:-D:-D. Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystke zyczonka!!!!! Mam nadzieje ze sie spelnia!;-);-) Buuuziiaaaki dla Was!!

Rosea bardzo sie ciesze ze u Waszego Wstydnisia wszystko w jak najlepszym porzadku!!!!:-) A swoja droga jaki spryciarz z Niego/Niej, super sposob sobie znalazl maluch, by sie tylko nie ujawnic:-D

Pomnik gratuluje dobrych wynikow i takiej wiieelkkieejj kobitki, 617gr to juz kawal dziewczyny z niej!:tak:;-):-)

Jolus a jak tam po Twoim badaniu kochana??? Nic nie piszesz, a wizyte mialas miec dzis z rana... Odezwij sie prosze!
 
Do góry