reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Najbardziej się o Nikusia bałam, bo gdybym zeszła z nim do piwnicy to razem z Nikusiem bym musiała... niechby mnie zgwałcił w tej piwnicy czy co, ale nie przy dziecku.Ciekawe, czy jutro będzie dzwonił do mamy czy ślad po nim zagnie

misza pisze:
A ja dziś wygrałam w radio kupon na 100 zł do studia kosmetycznego :biggrin2:
Może zrobię sobie paznokcie ładne albo jeszcze coś dla urody.
To był miły akcent poniedziałku.
ooo zazdroszczę :-) chyba też zacznę brać udział w konkursach, moze dzidzia w brzuszku szczęście przynosi ;-)
 
Witam!!!!

Sleepy - nie otwieraj wiecej podejrzanym typom!!

Jak mojego męża nie ma w domu i jestem sama to wszystkim obcym przez drzwi odpowiadam. Wiem, nie ładnie ale przezorny ubezpieczony:):):)

Ja taka dziś ogólnie pozytywnie nastawiona jestem. Przyjaciółka powiedziała mi ze tez jest w ciązy w 2 m-cu, wiec jak wszystko pujdzie ok to za niedługo obie będziemy z wózkami jeżdzić:-)tak mnie to ucieszyło, że juz plany zaczełam snuć..

Nie wiem czy wy też tak macie ale przez cały weekend chodziłam z M po sklepach. Myślałam że go trafi. Poszłam obejrzeć wózki, łóżeczka, pościele do łóżeczek. Kupiłam dywan do dziecinnego pokoju i rolety.
Wozek to juz chyba wybrałam, ale jeszcze sie wstrzymam z kupnem.
 
No juz jestem :-) byla u mnie polozna i na szczescie to nie cisnienie :tak: najprawdopodobniej bedzie to poczatek grypy :-( mowila ze teraz sa jakies dziwne mutacje wirusow :sorry2: ale jesli by mi nie przeszlo, badz tez powtorzylo sie znowu to mam zaraz do niej dzwonic, a ktoras z poloznych z duzuru przyjedzie :tak: Posluchalam sobie przy okazji bicia serduszka mojej dzidzi :-D Cale szczescie ze to nic powaznego ;-) no i za z mala wszytsko dobrze
Kochane jestescie dziewczyny :-D

Sheeppy dobrze, ze nie poszlas z tym kolesiem do piwnicy, tyle sie teraz slyszy roznych rzeczy, ze az strach pomyslec :-(
Misza gratuluje wygranej, zafunduj sobie cos fajowego, kurcze ja tez chce wygrac taki kupon i wydalabym go pewnie na jakis masaz relaksacyjny :-p
 
sheeppy- ty to masz przygody dobrze ze nie poszlas z nim... to chyba jakis zboczeniec...

patusia- dziekuje slicznie...i bardzo mi przykro z powodu tak nie udanego badania... ale mam nadzieje ze w czwartek wrocisz zadowolona i wszystko opowiesz...

aneteczka- wiesz ze ciaza to zarazliwa tak wszyscy mowia..hehehe fajnie zawsze we dwie bedziecie...

u mnie nadal cisza Nikki juz nie robil kupki od 16.00 super moze przespie te noc...
 
A może to Bogu ducha winny facet z administracji i naprawdę chodziło mu o wózkownie a ja z niego zboczeńca robię. zobaczymy jutro, czy faktycznie zadzwoni z tym do mojej mamy:baffled:
 
reklama
Do góry